Povezane vesti

"Ja odavde idem pravo u zatvor": Matora doživela nervni slom zbog Anite, zaplakala na sav glas - obezbeđenje u pripravnosti

"Ja odavde idem pravo u zatvor": Matora doživela nervni slom zbog Anite, zaplakala na sav glas - obezbeđenje u pripravnosti

Blic 13.12.2023
Jovana Tomić Matora ušla je u žestok sukob sa Anitom Stanojlović nakon što je shvatila da se ona i Anđelo Ranković muvaju. Njih dve su se raspravljale, Matora je u jednom trenutku i zaplakala, a obezbeđenje je sve vreme bilo u pripravnosti. - Je… »
"Flertuješ sa njom, a znaš da nisam dobro": Matora napravila haos, saznala sa Anitu i Anđela: "Ti si pričala da ćeš da se…

"Flertuješ sa njom, a znaš da nisam dobro": Matora napravila haos, saznala sa Anitu i Anđela: "Ti si pričala da ćeš da se…

Blic 13.12.2023
Jovana Tomić Matora shvatila je da Anđelo Ranković flertuje sa Anitom Stanojlović, kao i da se njenoj supruzi sa kojom je pred razvodom, dopada Anđelo. Ona je prvo napravila haos u Beloj kući, gde je napala Rankovića koji joj je proteklih godina… »
Obezbeđenje hitno uletelo u elitu! Matora i Anđelo zaratili zbog Anite, desio se ozbiljan haos, na ivici sukoba (video)

Obezbeđenje hitno uletelo u elitu! Matora i Anđelo zaratili zbog Anite, desio se ozbiljan haos, na ivici sukoba (video)

Kurir 13.12.2023
Matora nije izdržala, pa je skočila da se obračuna sa Anitom i Anđelom. Kad si lagala, pitam te? Ajde reci mi šta je u tvojoj glavi? Bila si sa mnom u braku, varala me na svadbi i za manje od 12 sati ti se neko svidi i prošla te ljubav prema meni… »

Vesti dana »