Povezane vesti

Imamo za hleb i jogurt: Goca Tržan o finansijama u braku - Raša čuva novac

Imamo za hleb i jogurt: Goca Tržan o finansijama u braku - Raša čuva novac

Story 13.12.2023
Pevačica važi za osobu koja na brojne teme govori otvoreno i bez ustezanja. Za nju tabu ne postoji pa je iskrena i kada se radi o strahovima vezanim za starenje, muško-ženskim odnosima, Goca Tržan o finansijama govori iskreno. – Rasla sam u… »
"Imamo tri firme, ali on troši pare kao žena": Goca Tržan otkrila da sav novac ide u Rašine ruke, pa priznala kako on sada…

"Imamo tri firme, ali on troši pare kao žena": Goca Tržan otkrila da sav novac ide u Rašine ruke, pa priznala kako on sada…

Blic 13.12.2023
Pevačica Goca Tržan priznala je da nije od onih osoba koje umeju da raspolažu novcem i da često troši bespotrebno, ali da je u tome gori njen partner Raša Novaković, koji troši kao prava ž. - Rasla sam u porodici gde nije bilo podele, moja mama… »
Goca Tržan "okrivila" rašu za manjak para: Imamo tri firme, ali on troši kao da je žena, ja iz babe...

Goca Tržan "okrivila" rašu za manjak para: Imamo tri firme, ali on troši kao da je žena, ja iz babe...

Kurir 13.12.2023
Pevačica Goca Tržan priznala je da nije od onih osoba koje umeju da raspolažu novcem i da često troši bespotrebno, ali da je u tome gori njen partner Raša Novaković, koji troši kao prava žena. - Rasla sam u porodici gde nije bilo podele, moja… »
Uvek imamo za hleb i jogurt, nama je dovoljno! Goca Tržan otkrila da sav novac ide u Rašine ruke - Troši kao prava žena!

Uvek imamo za hleb i jogurt, nama je dovoljno! Goca Tržan otkrila da sav novac ide u Rašine ruke - Troši kao prava žena!

Mondo 13.12.2023
Goca Tržan priznala je da ne ume da raspolaže novcem i da često troši bespotrebno, ali da je u tome gori njen suprug Raša Novaković. Goca Tržan priznala je da ne ume da raspolaže novcem i da često troši bespotrebno, ali da je u tome gori njen… »

Vesti dana »