Povezane vesti

Zvezda se porazom oprostila od Lige šampiona - Bahar: Ponosan sam na momke! Pokušali smo da uradimo sve, ali nismo uspeli...

Zvezda se porazom oprostila od Lige šampiona - Bahar: Ponosan sam na momke! Pokušali smo da uradimo sve, ali nismo uspeli...

Kurir 13.12.2023
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija sa 2:3 (0:1) u poslednjem meču grupne faze Lige šampiona. "Pokušali smo da stavramo šanse, veoma sam ponosan na momke i na tim. Probali smo da uradimo sve, ali nismo uspeli. Videli ste da se… »
Zvezda se porazom od Sitija oprostila od Lige šampiona

Zvezda se porazom od Sitija oprostila od Lige šampiona

Radio sto plus 13.12.2023
Strelci za Zvezdu bili su In Bom Hvang u 76. i Aleksandar Katai u 91. minutu, dok su golove za Mančester siti postigli Majka Hamilton u 19, Oskar Bob u 62. i Kalvin Filips u 85. minutu sa penala. U drugom meču ove grupe, Lajpcig je na svom terenu slavio… »
Omladinci zvezde preživeli Siti: Crveno-beli namučili "građane" i izvukli bod na Marakani

Omladinci zvezde preživeli Siti: Crveno-beli namučili "građane" i izvukli bod na Marakani

Kurir 13.12.2023
Mladi fudbaleri Crvene zvezde i Mančester sitija odigrali su u Beogradu nerešeno 2:2, u meču poslednjeg, šestog kola Grupe G Lige šampiona za igrače do 19 godina. Strelci za Zvezdu bili su Jovan Šljivić u 20 i Andrija Maksimović u 41. minutu… »

Vesti dana »