Povezane vesti

Ako je Evropa merilo, Ćavi je na pogrešnom mestu, a zamene u magli!

Ako je Evropa merilo, Ćavi je na pogrešnom mestu, a zamene u magli!

Sportske.net 14.12.2023
Fudbaleri Barselone plasirali su se u osminu finala Lige šampiona, nakon dve eliminacije u prethodne dve sezone, ali i pored toga u Kataloniji ne vlada optimizam. Barselona je otišla dalje kao prva u grupi, ali ruku na srce, nakon što je u prethodnoj… »
Edi Hau: "Jako sam razočaran, ovo je bolno"

Edi Hau: "Jako sam razočaran, ovo je bolno"

Sportske.net 14.12.2023
Trener fudbalera Njukasla Edi Hau rekao je da je bol koji njegov tim oseća zbog eliminacije iz Lige šampiona velika motivacija za nastavak sezone. "Veoma sam razočaran. Ovo se teško podnosi", rekao je sinoć Hau posle poraza njegovog tima od Milana sa… »
Hau: Bol je veliki, žao mi je igrača

Hau: Bol je veliki, žao mi je igrača

Sportski žurnal 14.12.2023
Trener Svraka istakao da razočarenje treba pretvoriti u pokretačku snagu. Trener Njukasla Edi Hau rekao je da je bol koji njegov tim oseća zbog eliminacije iz Lige šampiona velika motivacija za nastavak sezone. - Veoma sam razočaran. Ovo se teško… »
Liga šampiona: Borusija i PSŽ u osmini finala

Liga šampiona: Borusija i PSŽ u osmini finala

Politika 14.12.2023
Fudbaleri Borusije i Pari Sen Žermena plasirali su se u osminu finala Lige šampiona, pošto su večeras u Dortmundu odigrali nerešeno, 1:1 u meču poslednjeg, šestog kola grupe F Lige šampiona. Borusija je povela u 51. minutu golom Karija Adejemija… »
Enrike: U februaru ćemo biti mnogo jači

Enrike: U februaru ćemo biti mnogo jači

Politika 14.12.2023
DORTMUND – Trener fudbalera Pari Sen Žermena Luis Enrike rekao je, nakon plasmana u osminu finala Lige šampiona, da će njegov tim u februaru biti mnogo jači. PSŽ je sinoć odigrao 1:1 u gostima sa Borusijom Dortmund, u poslednjem kolu Grupe F Lige… »
Enrike: Niko neće želeti PSŽ na proleće

Enrike: Niko neće želeti PSŽ na proleće

Sportski žurnal 14.12.2023
Trener Parižana istakao da će njegov tim biti mnogo jači u februaru. Trener Pari Sen Žermena Luis Enrike izjavio je da će njegov tim biti jači u februaru naredne godine, pošto će tada biti odigrani mečevi osmine finala Lige šampiona, prenose… »
Niko neće želeti PSŽ na žrebu! Luis Enrike optimista pred osminu finala Lige šampiona

Niko neće želeti PSŽ na žrebu! Luis Enrike optimista pred osminu finala Lige šampiona

Večernje novosti 14.12.2023
Trener fudbalera Pari Sen Žermena Luis Enrike izjavio je da će njegov tim biti jači u februaru naredne godine, pošto će tada biti odigrani mečevi osmine finala Lige šampiona, prenose francuski mediji. FOTO: AP/Tanjug PSŽ je sinoć odigrao… »
Enrike: "Nijedan pobednik grupe neće želeti da se suoči sa nama"

Enrike: "Nijedan pobednik grupe neće želeti da se suoči sa nama"

Sportske.net 14.12.2023
Trener Pari Sen Žermena Luis Enrike rekao je, nakon plasmana u osminu finala Lige šampiona, da će njegov tim u februaru biti mnogo jači. PSŽ je sinoć odigrao 1:1 u gostima sa Borusijom Dortmund, u poslednjem kolu grupe F Lige šampiona i prošao je… »
Ćavi: Nismo dobro igrali, ali cilj je ostvaren

Ćavi: Nismo dobro igrali, ali cilj je ostvaren

Politika 14.12.2023
Trener fudbalera Barselone Ćavi rekao je da njegov tim nije dobro odigrao poslednji meč grupne faze Lige šampiona protiv Antverpena, ali je istakao da je ostvaren cilj plasmanom u osminu finala. Poslednjeplasirani Atverpen se oprostio od Lige šampiona… »
Trener Njukasla: Bol koji sada osećamo je motivacija za sutra

Trener Njukasla: Bol koji sada osećamo je motivacija za sutra

Politika 14.12.2023
Trener fudbalera Njukasla Edi Hau rekao je da je bol koji njegov tim oseća zbog eliminacije iz Lige šampiona velika motivacija za nastavak sezone. „Veoma sam razočaran. Ovo se teško podnosi”, rekao je sinoć Hau posle poraza njegovog tima od… »
Edi Hau: Ova bol mora da nam bude motivacija sutra

Edi Hau: Ova bol mora da nam bude motivacija sutra

Sport klub 14.12.2023
"Debelo sam razočaran. Ovo se teško podnosi", bile su prve reči Edija Hauva posle šokantne eliminacije iz Evrope pred krcatim tribinama "Sent Džejmses parka". Njega je taktički porazio iskusniji kolega Stefano Pioli, koji je posle dramatično loše… »
Završena grupna faza Lige šampiona: PSŽ preživeo i prošao dalje, Milan ide u Ligu Evrope

Završena grupna faza Lige šampiona: PSŽ preživeo i prošao dalje, Milan ide u Ligu Evrope

Večernje novosti 13.12.2023
GRUPNA faza Lige šampiona je završena utakmicama 6. kola. Veoma zanimljivo je bilo u grupi F gde su se tri tima borila za drugo mesto. FOTO: Tanjug/AP Na kraju će u osmini finala igrati Borusija Dormtund i PSŽ koji remizirali ove srede na "Signal… »

Vesti dana »