Povezane vesti

Raskidala sam s jednim a već sam bila u vezi s drugim: Goca Tržan nikad iskrenije - "Imam tamnu stranu, jako tamnu!"

Raskidala sam s jednim a već sam bila u vezi s drugim: Goca Tržan nikad iskrenije - "Imam tamnu stranu, jako tamnu!"

Mondo 14.12.2023
Pevačica Goca Tržan priznala je javno da je varala nekadašnjeg partnera, kada je bila devojka. Pevačica Goca Tržan priznala je javno da je varala nekadašnjeg partnera, kada je bila devojka. Goca Tržan je neko ko otvoreno i glasno iznosi svoje… »
"Žena za jednu noć" Goca Tržan priznala da je varala momke: Raskidala sam sa njim, a već sam bila sa drugim

"Žena za jednu noć" Goca Tržan priznala da je varala momke: Raskidala sam sa njim, a već sam bila sa drugim

Kurir 14.12.2023
Pevačica Goca Tržan priznala je javno da je varala nekadašnjeg partnera, kada je bila devojka i igrala se. - Ne mogu sebe da svedem na jednu pesmu. U mnogo pesama je ugrađeno mnogo delova mog života. Znaš? Delova mojih srećno-nesrećnih ljubavi… »
"Varala sam ga": Goca Tržan ne krije da je bila neverna: "Raskidala sam sa njim, a već sam bila sa drugim"

"Varala sam ga": Goca Tržan ne krije da je bila neverna: "Raskidala sam sa njim, a već sam bila sa drugim"

Blic 14.12.2023
Pevačica Goca Tržan priznala je javno da je varala nekadašnjeg partnera, a, kako ističe, to se desilo pre mnogo godina. Ona je ovo otkrila govoreći o životnim situacijama kroz svoje numere. - Ne mogu sebe da svedem na jednu pesmu. U mnogo pesama je… »

Vesti dana »