Povezane vesti

IZBORI: Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac: “Pionir“ treba da bude prezent sala!

IZBORI: Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac: “Pionir“ treba da bude prezent sala!

InfoKG 14.12.2023
Situacija u kojoj se nalazi sada već bivši bioskop „Pionir“ je nedopustiva, jer propada iz godine u godinu, a treba da bude prezent sala. To smatra kandidat za odbornika na listi br.9, Boris Kovačević Šuma-Moj svet Kragujevac, Dejan Otašević… »
Da li su nacionalne manjine zloupotrebljene kako bi se prešao izborni prag?

Da li su nacionalne manjine zloupotrebljene kako bi se prešao izborni prag?

InfoKG 14.12.2023
Na predstojećim loklanim izborima, koji će biti održani 17. decembra, Kragujevčani će moći da glasaju za neku od 12 izbornih lista, među kojima su tri manjinske. Reč je o listama: "Kragujevac - Jako i hrabro"; "Pokret Kragujevac prestonica -… »
Dejan Otašević: “Pionir“ treba da bude prezent sala

Dejan Otašević: “Pionir“ treba da bude prezent sala

Glas Šumadije 14.12.2023
Dejan Otašević, kandidat za odbornika na listi br.9, Boris Kovačević Šuma-Moj svet Kragujevac, smatra da je nedopustiva situacija u kojoj se nalazi sada već bivši bioskop „Pionir“. Prostor, u strogom centru grada, propada iz godine u godinu… »
IZBORI: "Besplatni udžbenici za sve osnovce" - Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21 -…

IZBORI: "Besplatni udžbenici za sve osnovce" - Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21 -…

InfoKG 14.12.2023
Izborna lista Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac! Šumadijski blok 21 - Crnogorska partija saopštila je da u Kragujevcu za sve osnovce treba da budu besplatni udžbenici. Saopštenje kandidata za odbornika liste Boris Kovačević Šuma –… »
Miloš Šapić (Šumadijski blok 21): Besplatni udžbenici za sve osnovce

Miloš Šapić (Šumadijski blok 21): Besplatni udžbenici za sve osnovce

Glas Šumadije 14.12.2023
Miloš Šapić, kandidat za odbornika na listi broj 9 Boris Kovačević Šuma-Moj svet Kragujevac, odbija da prihvati činjenicu da Kragujevac zaostaje za drugim gradovima ako govorimo o tretmanu učenika u osnovnom obrazovanju. Ubeđen je da u gradskom… »

Vesti dana »