Povezane vesti

Pozitivni pomaci na svakom koraku Dašić: Kragujevac je grad na koji sam danas ponosan, činjenica je da se ovde mnogo bolje…

Pozitivni pomaci na svakom koraku Dašić: Kragujevac je grad na koji sam danas ponosan, činjenica je da se ovde mnogo bolje…

Kurir 14.12.2023
Predsednik Privremenog organa Grada Kragujevca, Nikola Dašić, istakao je uspehe koje je grad postigao u poslednjih nekoliko godina. - Kragujevac je u ovom trenutku apsolutno likvidan i može da ulaže u investicije. Kolaps koji je nastao 2014. godine… »
Nikola Dašić gostovao na rtk: “Nekada je dovoljno da samo voliš svoj grad”

Nikola Dašić gostovao na rtk: “Nekada je dovoljno da samo voliš svoj grad”

U centar 14.12.2023
Podaci o kretanju poreza na zarade u Kragujevcu, koje su 2012. godine bile oko 2,5 milijarde a danas preko četiri, govore nam da je veći broj zaposlenih i veća primanja. Povećan je obuhvat poreza na imovinu a od tih sredstva grad živi, grade se nove… »
Nekada je dovoljno da samo voliš svoj grad

Nekada je dovoljno da samo voliš svoj grad

iKragujevac 14.12.2023
Podaci o kretanju poreza na zarade u Kragujevcu, koje su 2012. godine bile oko 2,5 milijarde a danas preko četiri, govore nam da je veći broj zaposlenih i veća primanja. Povećan je obuhvat poreza na imovinu a od tih sredstva grad živi, grade se nove… »
Dašić:Kragujevac je danas grad na koji sam ponosan

Dašić:Kragujevac je danas grad na koji sam ponosan

U centar 14.12.2023
Kragujevac je u ovom trenutku apsolutno likvidan i može da ulaže u investicije. Kolaps koji je nastao 2014. godine neće da se ponovi. Na taj način Kragujevac više neće da stane. Potvrda za to je podatak da je porez na zarade 2012. godine iznosio oko… »

Vesti dana »