Povezane vesti
Papa Franja poziva na obavezujući globalni sporazum o veštačkoj inteligenciji
Politika 14.12.2023
VATIKAN – Poglavar Rimokatoličke crkve papa Franja pozvao je danas na pravno obavezujući međunarodni ugovor za regulisanje veštačke inteligencije. Papa je, u poruci pod nazivom „Veštačka inteligencija i mir”, a povodom Svetskog dana mira… »
Papa pozvao na međunarodni ugovor za reguliranje umjetne inteligencije
Al Jazeera 14.12.2023
Papa Franjo, koji često kritizira industriju naoružanja, upozorio je i na korištenje umjetne inteligencije u proizvodnji oružja. Poglavar Rimokatoličke crkve, papa Franjo pozvao je na pravno obavezujući međunarodni ugovor za reguliranje umjetne… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi: Vi ste topom udarili na našu ljubav i empatiju – ko ste vi?
N1 Info pre 38 minutajoš 41 povezana

Snimak Novog Beograda iz drona dok se sliva masa ljudi ka centru: Traktori, trobojke i pune ulice VIDEO
Nova pre 11 satijoš 9 povezanih

Policajac stradao u požaru, raste broj žrtava u Kočanima! Vanredna konferencija ministra policije: Ovo su detalji koji su rasplakali region
Blic pre 13 minutajoš 237 povezanih