Povezane vesti
Najviši sud EU presudio u korist Amazona
Biznis.rs 14.12.2023
američka kompanija ne mora da plati 250 miliona evra zaostalog poreza. Najviši sud Evropske unije je danas presudio u korist američke kompanije Amazon koja neće morati da plati 250 miliona evra zaostalog poreza, što je udarac za taj blok 27 zemalja u… »
Najviši sud EU presudio u korist Amazona, ne mora da plati 250 miliona evra zaostalih poreza
Danas 14.12.2023
Najviši sud Evropske unije je danas presudio u korist američke kompanije Amazon koja neće morati da plati 250 miliona evra zaostalog poreza što je udarac za taj blok 27 zemalja u njegovoj borbi protiv korporacija koje izbegavaju plaćanje poreza. Presuda… »
Evropski sud stao na stranu američkog giganta: Amazon dobija poresku borbu "tešku" 270 miliona dolara
Blic 14.12.2023
Najviši evropski sud u četvrtak je stao na stranu Amazona u slučaju u kojem je američkog giganta elektronske trgovine Evropska komisija optužila za nezakonite poreske olakšice. Evropski sud pravde (ECJ) rekao je da Komisija, izvršna ruka EU, "nije… »
Vesti dana »
Đurić: Članstvo u EU bi Zapadnom Balkanu donelo više stabilnosti i oslabilo etnonacionalizam
Beta pre 5 satijoš 25 povezanih
Prošao najteži protivnik Novaka Đokovića na putu ka Sineru, on ga može sačekati ako pobedi Safijulina!
Telegraf pre 12 minutajoš 76 povezanih
Vladina uredba: Dizel za poljoprivrednike 184 dinara na svim pumpama
Radio 021 pre 8 satijoš 45 povezanih
Uživo Australija - Egipat: Toni Popović promenio golmana pred penale
Mondo pre 12 minutajoš 90 povezanih




