Povezane vesti
Ovo je najtužniji nastup u "Nikad nije kasno": Pevač posvetio pesmu sinu koji boluje od leukemije - suze preplavile studio
Blic 14.12.2023
Pevač Miroslav Mišić ove nedelje je sa ćerkama rasplakao region nastupom u emisiji „Nikad nije kasno“, a tom prilikom su i članovi žirija zaplakali. Nakon nastupa, pevač je sa ćerkama sumirao utiske i priznao da je ponosan na svoje naslednice… »
Najtužniji nastup! Priča o pevačevom sinu koji boluje od leukemije slomiće mnoge: Sestre su htele da pevaju za brata...
Kurir 14.12.2023
Učesnik emisije "Nikad nije kasno" Miroslav Mišić iz Beča maštao je da postane pevač, ali ga je život odveo u nekom drugom pravcu. U međuvremenu je dobio troje dece, Anju i Laru koje su završile muzičku školu, kao i najmlađeg sina Lazara koji… »
Vesti dana »

(Foto, video) policija prikazala akustične uređaje Dačić: Policija koristi samo zvučna sredstva za upozorenja
Dnevnik pre 42 minutajoš 32 povezane

Protest neformalnih grupa prosvetnih radnika ispred Ministarstva prosvete i RTS-a
RTV pre 1 satjoš 22 povezane

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 12 povezanih

Selektor Srbije utučen posle velike pobede: “Kad sam čuo da je moj saigrač Andrija Delibašić preminuo…”
Telegraf pre 18 minutajoš 42 povezane