Povezane vesti

(Video) Publika molila cecu da im otpeva "Beograd": Potpuni trans na RTS: Svi na nogama

(Video) Publika molila cecu da im otpeva "Beograd": Potpuni trans na RTS: Svi na nogama

Blic 14.12.2023
Kako "Blic" saznaje, pevačica Ceca Ražnatović je u trenutku dojave o bombama u zgradi RTS-a silazila na snimanje emisije. Nakon evakuacije i potrebnih provera, Ceca Ražnatović se vratila na snimanje emisije, a publika u studiju ju je zamolila da za… »
(Video) "mnogo sam ja gore bombe u životu preživela da bih se plašila dojava": Ceca Ražnatović se oglasila nakon drame na…

(Video) "mnogo sam ja gore bombe u životu preživela da bih se plašila dojava": Ceca Ražnatović se oglasila nakon drame na…

Blic 14.12.2023
Kako "Blic" saznaje, pevačica Ceca Ražnatović je u trenutku dojave o bombama u zgradi RTS-a silazila na snimanje emisije. Nakon evakuacije i adekvatne reakcije nadležnih organa, Ceca Ražnatović se vratila na snimanje emisije napravila ludu žurku… »
Prva izjava cece nakon što je saznala da je bila u zgradi u kojoj je dojavljena bomba: Ludaci, manijaci, psihopate...

Prva izjava cece nakon što je saznala da je bila u zgradi u kojoj je dojavljena bomba: Ludaci, manijaci, psihopate...

Kurir 14.12.2023
Kako se saznaje, pevačica Ceca Ražnatović je u trenutku dojave o bombama u zgradi RTS-a silazila na snimanje emisije. Nakon evakuacije i adekvatne reakcije nadležnih organa, Ceca Ražnatović se vratila na snimanje emisije napravila ludu žurku, pa… »
Ceca u trenutku dojave bila na RTS-u: Pevačica je trebalo da snimi emisiju kad je stigla vest o bombama (foto)

Ceca u trenutku dojave bila na RTS-u: Pevačica je trebalo da snimi emisiju kad je stigla vest o bombama (foto)

Blic 14.12.2023
Kako "Blic" saznaje, pevačica Ceca Ražnatović je u trenutku dojave o bombama u zgradi RTS-a stizala na snimanje emisije. Kako je ranije preneto, danas oko 16 časova, došlo je do dojave o eksplozivnim napravama u zgradi Radio-televizije Srbije na… »

Vesti dana »