Povezane vesti

Priča o nestanku dečaka koja je obišla svet Misterija duga 6 godina rešena slučajno:"Kod sebe je imao 100e i rekao mi samo…

Priča o nestanku dečaka koja je obišla svet Misterija duga 6 godina rešena slučajno:"Kod sebe je imao 100e i rekao mi samo…

Kurir 15.12.2023
Britanski tinejdžer koji je navodno kidnapovala njegova majka pre šest godina pobegao je preko Pirineja nakon što je ona najavila planove da ga odvede u Finsku, saopštila je francuska policija. Aleks Bati (17) rekao je vozaču u prolazu "treba mi… »
Aleks otkrio zašto je posle 6 godina odlučio da napusti majku: Izneo šokantne detalje o svom dedi

Aleks otkrio zašto je posle 6 godina odlučio da napusti majku: Izneo šokantne detalje o svom dedi

Telegraf 15.12.2023
Aleks sve vreme nije išao u školu. Aleks Beti (17), koji je nestao tokom porodičnog putovanja u Marbelji, pronađen je u Francuskoj posle šest godina. U međuvremenu je tužilaštvo u Francuskoj organizovalo pres konferenciju kako bi izneli više… »
Dečak iz Britanije nestao na odmoru, nađen je tek šest godina: „Oteli su me mama i deda. Otkriću vam gde sam bio, ali…

Dečak iz Britanije nestao na odmoru, nađen je tek šest godina: „Oteli su me mama i deda. Otkriću vam gde sam bio, ali…

Nova 15.12.2023
Na videlo izlazi sve više detalja neobičnog slučaja danas 17-godišnjeg Aleksa Batija koji je, zajedno s majkom i dedom, nestao pre šest godina. Naime, njih troje su 2017. godine iz Ujedinjenog Kraljevstva otišli na letovanje u Španiju, ali nikad se… »
Mladić pokupio Aleksa s ulice, u autu čuo njegovu životnu priču: Dečaka oteli pre 6 godina, ovako je spasen

Mladić pokupio Aleksa s ulice, u autu čuo njegovu životnu priču: Dečaka oteli pre 6 godina, ovako je spasen

Telegraf 15.12.2023
Aleksa, tada 11-godišnjaka, iz Oldama u Lankaširu, navodno su oteli njegova majka Melani i deda David, koji su ga odveli u Španiju 2017. Aleks Beti (17), koji je nestao tokom porodičnog putovanja u Marbelji, pronađen je u Francuskoj posle šest… »
Tinejdžer se pojavio šest godina posle nestanka, kaže da ga je otela majka

Tinejdžer se pojavio šest godina posle nestanka, kaže da ga je otela majka

Politika 15.12.2023
Aleks Bati, 17-godišnji britanski tinejdžer koji se pojavio šest godina posle nestanka u Španiji, rekao je da ga je otela njegova majka, javljaju britanski mediji. On se pojavio u sredu ujutru u gradu Revel, u blizini Tuluza, na jugu Francuske, gde ga… »
Aleksa pre 6 godina oteli mama i deda, policija traga za njima: Poznato kada bi dečak mogao da se vrati kući

Aleksa pre 6 godina oteli mama i deda, policija traga za njima: Poznato kada bi dečak mogao da se vrati kući

Telegraf 15.12.2023
Policajci će ispitati Aleksa i verovatno ga zamoliti da im kaže gde mu je majka i kako da je kontaktiraju. Britanska policija pokrenula je potragu za majkom i dedom Aleksa (17) koji je posle šest godina pronađen u Francuskoj. Aleks Bati iz Oldama u… »
Suzanine srceparajuće poruke: Baka nikada nije izgubila nadu da će ponovo videti svog otetog unuka Aleksa

Suzanine srceparajuće poruke: Baka nikada nije izgubila nadu da će ponovo videti svog otetog unuka Aleksa

Telegraf 15.12.2023
Njegova baka i zakonski staratelj, Suzan Karuana, nikada nije odustala od želje da ponovo vidi svog voljenog unuka, otkrivaju srceparajuće objave sa njene Fejsbuk stranice. Srceparajuće poruke pune ljubavi bake koja nikada nije odustala od nade da… »
Aleks pobegao od majke koja ga je otela pre šest godina: Danima tumarao putevima, jedno ne želi da otkrije

Aleks pobegao od majke koja ga je otela pre šest godina: Danima tumarao putevima, jedno ne želi da otkrije

Telegraf 15.12.2023
Aleks Beti iz Oldama imao je samo 11 godina kadaje sa majkom i dedom 2017. otišao na odmor u Španiju. Britanski dečak koji je pronađen nakon što ga je majka navodno kidnapovala i odvela da živi u "duhovnoj komuni" u planinama južne Francuske odbija… »
"Mama me je kidnapovala": Dečak Aleks je nestao pre 6 godina, ali ga je spasio nepoznati čovek dok je pešačio preko…

"Mama me je kidnapovala": Dečak Aleks je nestao pre 6 godina, ali ga je spasio nepoznati čovek dok je pešačio preko…

Blic 14.12.2023
Aleks Beti iz Oldama u Lankaširu imao je samo 11 godina kada se 2017. nije vratio sa odmora u Španiju sa svojom majkom Melanije, koja je tada imala 37 godina, i dedom Davidom, koji je tada imao 58 godina. Njegova baka i zakonski staratelj Suzan Karuana… »

Vesti dana »