Povezane vesti

Anđelo počeo da komanduje aniti! Tek što su počeli ona mu odmah ispunjava želje, u sve umešala i sestru! Evo šta on…

Anđelo počeo da komanduje aniti! Tek što su počeli ona mu odmah ispunjava želje, u sve umešala i sestru! Evo šta on…

Kurir 15.12.2023
Anita Stanojlović, zatražila je razvod od Matore, a sada je otišla korak dalje, pa se obratila sestri. Anita je nakon venčanja sa Matorom u Crnoj Gori promenila prezime na društvenoj mreži Instagram, a sada je zamolila sestru da promeni i vrati u… »
Đedović šokirao "anitu je tata vodio u ludnicu" ! Marko otkrio nove detalje iz života Stanojlovićeve pa frapirao Matoru

Đedović šokirao "anitu je tata vodio u ludnicu" ! Marko otkrio nove detalje iz života Stanojlovićeve pa frapirao Matoru

Kurir 15.12.2023
Supruga Jovane Tomić Matore, Anita Stanojlović, ustala je za crnim stolom i priznala emocije prema Anđelu Rankoviću. Nakon emisije, Marko Janjušević Janjuš je razgovarao sa Matorom, a onda im se pridružio i Marko Đedović. - Vi svi kolektivno… »
Anita se obratila sestri u spoljnom svetu Momentalno joj rekla da uradi ovo, ne može više da čeka, haos u najavi!

Anita se obratila sestri u spoljnom svetu Momentalno joj rekla da uradi ovo, ne može više da čeka, haos u najavi!

Alo 15.12.2023
Definitivno je presekla kada je u pitanju razvod od Matore. Anita Stanojlović i Anđelo Ranković razgovarali su o raznim temama, a dotakli su se i aktivnosti na društvenoj mreži Instagram. Oni su ćaskali opušteno, a Anita je u jednom trenutku, dok… »
Anita i Anđelo sve prisniji: Stanojlovićeva otišla korak dalje, ne kriju zaljubljenost, a za Matoru ih baš briga

Anita i Anđelo sve prisniji: Stanojlovićeva otišla korak dalje, ne kriju zaljubljenost, a za Matoru ih baš briga

Blic 15.12.2023
Supruga Jovane Tomić Matore, Anita Stanojlović, sinoć je ustala za crnim stolom i priznala emocije prema Anđelu Rankoviću. Njih dvoje se poslednjih dana ne razdvajaju, a Anita koristi svaki trenutak da bude pored njega otkako je ušao u rijaliti… »
Anita zadala najbolniji udarac matoroj! Stanojlovićeva otišla korak dalje, ne krije da je odlepila od ljubavi: Šok…

Anita zadala najbolniji udarac matoroj! Stanojlovićeva otišla korak dalje, ne krije da je odlepila od ljubavi: Šok…

Kurir 15.12.2023
Supruga Jovane Tomić Matore, Anita Stanojlović, nedavno je priznala emocije prema Anđelu Rankoviću i zadala najbolniji udarac doskorašnjoj partnerki. Njih dvoje se poslednjih dana ne razdvajaju, a Anita koristi svaki trenutak da bude pored njega… »
Anita priznala da matoru nikada nije ni volela! Skandal u emisiji uživo, javno izgovorila ove reči, voditelj ostao u šoku!

Anita priznala da matoru nikada nije ni volela! Skandal u emisiji uživo, javno izgovorila ove reči, voditelj ostao u šoku!

Alo 15.12.2023
Anita je ustala za Crnim stolom i otkrila da joj nije bilo dobro kada je ugledala Anđela, a dotakla se i odnosa sa Jovanom. Još uvek zakonita supruga Jovane Tomić Matore, Anita Stanojlović, priznala je emocije prema Anđelu Rankoviću i to za Crnim… »
"Nije mi bilo dobro kada sam ga videla": Anita bacila sve karte na sto o odnosu sa Anđelom - Matoroj stavila do znanja da je…

"Nije mi bilo dobro kada sam ga videla": Anita bacila sve karte na sto o odnosu sa Anđelom - Matoroj stavila do znanja da je…

Blic 15.12.2023
Supruga Jovane Tomić Matore, Anita Stanojlović, ustala je za crnim stolom i priznala emocije prema Anđelu Rankoviću. Naime, kako je istakla, njoj nije bilo dobro još od prvog dana kada se Anđelo uselio u Belu kuću. - Čim sam ga videla nije mi bilo… »
Anita i Matora oči u oči: Stanojlovićeva priznala da joj se sviđa Anđelo pa zatražila razvod - Jovana van sebe

Anita i Matora oči u oči: Stanojlovićeva priznala da joj se sviđa Anđelo pa zatražila razvod - Jovana van sebe

Blic 15.12.2023
Anita Stanojlović i Jovana Tomić Matora popričale su nakon što je Anita priznala da joj se sviđa Anđelo Ranković. - Evo je moja žena, gospođa. Dobro je da nismo zvali ozbiljne pevače za svadbu za kuma - rekla je Matora. - Zvaćemo za razvod -… »
Matora van sebe! Anita traži papire za razvod: Stanojlovićeva priznala da joj se sviđa Anđelo, Jovani sad sve kristalno…

Matora van sebe! Anita traži papire za razvod: Stanojlovićeva priznala da joj se sviđa Anđelo, Jovani sad sve kristalno…

Kurir 15.12.2023
Anita Stanojlović zatražila je od Jovane Tomić Matora razvod pošto je svojoj zakonitoj supruzi priznala da joj se sviđa Anđelo Ranković. - Evo je moja žena, gospođa. Dobro je da nismo zvali ozbiljne pevače za svadbu za kuma - rekla je Matora. -… »

Vesti dana »