Povezane vesti

Drugi su joj uništili brak: Jovana Jeremić je volela njih trojicu: Voditeljka sada uživa u ljubavi sa Draganom, a ovako joj…

Drugi su joj uništili brak: Jovana Jeremić je volela njih trojicu: Voditeljka sada uživa u ljubavi sa Draganom, a ovako joj…

Blic 15.12.2023
Voditeljka "Novog jutra", Jovana Jeremić obelodanila je vezu sa biznismenom Draganom Stankovićem, sa kojim je nekoliko meseci u romansi. Ona nije krila da je zaljubljena ponovo i da je moćni muškarac osvojio njeno srce, ali nije želela sve do sada da… »
U vezi bili nekoliko meseci, a stigao da je prevari?! Jovana Jeremić se odlučila na važan korak, posle toga ništa nije bilo…

U vezi bili nekoliko meseci, a stigao da je prevari?! Jovana Jeremić se odlučila na važan korak, posle toga ništa nije bilo…

Kurir 15.12.2023
Jovana Jeremić, pošto su procurile fotografije sa njenim novim partnerom, odlučila je da ga javno predstavi, a reč je o preduzetniku Draganu Stankoviću iz Begaljice, koji je čak 14 godina stariji od nje. Godinu dana nakon što joj se prvi brak… »
"Nevinost sam izgubila na vidovdan, udala na đurđevdan, a razvela..." Jovana Jeremić voli milionera, a ove datume ne…

"Nevinost sam izgubila na vidovdan, udala na đurđevdan, a razvela..." Jovana Jeremić voli milionera, a ove datume ne…

Kurir 15.12.2023
Jovana Jeremić otkrila je identitet svog novog partnera, koji je 14 godina stariji od voditeljke, pošto su u javnosti procurile njihove fotografije sa venčanja njegovog sina. Reč je o preduzetniku Draganu Stankoviću iz Begaljice, kod Grocke… »
"Nevinost sam izgubila na vidovdan, razvela se 1.: Dan posta": Jovana Jeremić danas ljubi milionera, a ove datume nikada nije…

"Nevinost sam izgubila na vidovdan, razvela se 1.: Dan posta": Jovana Jeremić danas ljubi milionera, a ove datume nikada nije…

Blic 15.12.2023
Voditeljka jutarnjeg programa na Pinku, Jovana Jeremić već neko vreme uživa u vezi sa 14 godina starijim biznismenom Draganom Stankovićem. Jovana je u domaćim medijima svojevremeno bila otvorena kada su u pitanju njena prva ljubavna iskustva, pa je… »

Vesti dana »