Povezane vesti

Bivši ju je ponižavao i varao s dadiljom, SAD čeka dete s 15 godina mlađim: "Osuđuju me zbog trudnoće u zrelim godinama"

Bivši ju je ponižavao i varao s dadiljom, SAD čeka dete s 15 godina mlađim: "Osuđuju me zbog trudnoće u zrelim godinama"

Kurir 15.12.2023
Glumica i manekenka Sijena Miler (41) otkrila je da će dobiti devojčicu sa svojim 27-godišnjim partnerom Olijem Grinom, prenosi Vogue. Na fotografijama koje je snimila za modni magazin, glumica je pokazala svoj trudnički stomak i pozirala zajedno s… »
Amerika i žene: „Pa šta ako sam trudna u 41. i što sam sa mlađim muškarcem", kaže glumica Sijena Miler

Amerika i žene: „Pa šta ako sam trudna u 41. i što sam sa mlađim muškarcem", kaže glumica Sijena Miler

BBC News 15.12.2023
Glumica o zluradim komentarima što je trudna u 41. godini sa 14 godina mlađim partnerom. Glumica Sijena Miler opisala je osuđivanje njene trudnoće u 41. godini i što je 14 godina starija od partnera kao „dvostruke standarde". Zvezda je pričala o… »
Amerika i žene: „Pa šta ako sam trudna u 41. i što sam sa mlađim muškarcem", kaže glumica Sijena Miler

Amerika i žene: „Pa šta ako sam trudna u 41. i što sam sa mlađim muškarcem", kaže glumica Sijena Miler

Radio 021 15.12.2023
Glumica o zluradim komentarima što je trudna u 41. godini sa 14 godina mlađim partnerom. Reuters Sijena Miler pokazala je trudnički stomak na Londonskoj nedelji mode u septembru Glumica Sijena Miler opisala je osuđivanje njene trudnoće u 41. godini i… »
Amerika i žene: „Pa šta ako sam trudna u 41. i što sam sa mlađim muškarcem“, kaže glumica Sijena Miler

Amerika i žene: „Pa šta ako sam trudna u 41. i što sam sa mlađim muškarcem“, kaže glumica Sijena Miler

Danas 15.12.2023
Glumica Sijena Miler opisala je osuđivanje njene trudnoće u 41. godini i što je 14 godina starija od partnera kao „dvostruke standarde“. Zvezda je pričala o komentarima da je „starija žena“ i da je trudna sa 27-godišnjim glumcem Olijem… »
Amerika i žene: „Pa šta ako sam trudna u 41. i što sam sa mlađim muškarcem", kaže glumica Sijena Miler

Amerika i žene: „Pa šta ako sam trudna u 41. i što sam sa mlađim muškarcem", kaže glumica Sijena Miler

Južne vesti 15.12.2023
Reuters Sijena Miler pokazala je trudnički stomak na Londonskoj nedelji mode u septembru Glumica Sijena Miler opisala je osuđivanje njene trudnoće u 41. godini i što je 14 godina starija od partnera kao „dvostruke standarde". Zvezda je pričala o… »

Vesti dana »