Povezane vesti

Marko gobeljić neće doći na ćerkin rođendan! Pevačica ispričala šta se zapravo dogodilo: Žao mi je

Marko gobeljić neće doći na ćerkin rođendan! Pevačica ispričala šta se zapravo dogodilo: Žao mi je

Kurir 15.12.2023
Danas je veliko slavlje u domu pevačice Katarine Grujić i njenog muža fudbalera Marka Gobeljića. Naime, njihova ćerkica Katja danas slavi svoj drugi rođendan, a ponosni roditelji su tim povodom organizovali veliku proslavu u igraonici. - Sve je… »
Gobelja neće doći na ćerkin rođendan! Kaća otkrila zašto je sve propalo - Vezana je za tatu, psihički mi ovo teško…

Gobelja neće doći na ćerkin rođendan! Kaća otkrila zašto je sve propalo - Vezana je za tatu, psihički mi ovo teško…

Mondo 15.12.2023
Katarina Grujić proslaviće ćerkin drugi rođendan, a kao je otkrila njen suprug Marko Gobeljić neće doći iako je bilo drugačije planirano. Katarina Grujić proslaviće ćerkin drugi rođendan, a kao je otkrila njen suprug Marko Gobeljić neće… »
(Video) Marko gobeljić ne dolazi na rođendan ćerke: Kaća otkrila razlog, evo šta se dogodilo: "Žao mi je, Katja je mnogo…

(Video) Marko gobeljić ne dolazi na rođendan ćerke: Kaća otkrila razlog, evo šta se dogodilo: "Žao mi je, Katja je mnogo…

Blic 15.12.2023
Danas je veliko slavlje u domu pevačice Katarine Grujić i njenog muža fudbalera Marka Gobeljića. Naime, njihova ćerkica Katja danas slavi svoj drugi rođendan, a ponosni roditelji su tim povodom organizovali veliku proslavu u igraonici. - Sve je… »
Torte, baloni, dekoracija za princezu smišljala se danima! Veliko slablje u domu Kaće Grujić, fudbaler objavio porodičnu…

Torte, baloni, dekoracija za princezu smišljala se danima! Veliko slablje u domu Kaće Grujić, fudbaler objavio porodičnu…

Kurir 15.12.2023
Pevačica Katarina Grujić uživa u braku sa fudbalerom Markom Gobeljićem, a par danas ima poseban razlog za slavlje. Naime, Katarina i Marko danas proslavljaju drugi rođendan svoje naslednice Katje. Pevačica ne krije koliko joj znači svaki momenat… »
Veliko slavlje u domu kaće Grujić i marka gobeljića: Fudbaler objavio porodičnu fotografiju, a čestitke pljušte (foto)

Veliko slavlje u domu kaće Grujić i marka gobeljića: Fudbaler objavio porodičnu fotografiju, a čestitke pljušte (foto)

Blic 15.12.2023
Pevačica Katarina Grujić i fudbaler Marko Gobeljić posvećeni su u potpunosti ćerki Katji koja danas slavi drugi rođendan. Ponosni tata Marko se oglasio na društvenim mrežama, a njegovu objavu je Katarina odmah podelila na Instagram storiju. Naime… »

Vesti dana »