Povezane vesti

Mirnesa miki ne prestaje da šokira ni u zatvoru: Tražila je cela Nemačka zbog krađe a sad bi da se uda! A tek ko je…

Mirnesa miki ne prestaje da šokira ni u zatvoru: Tražila je cela Nemačka zbog krađe a sad bi da se uda! A tek ko je…

Kurir 15.12.2023
Mirnesa S, (42), koja je u Nemačkoj na izdržavanju trogodišnje zatvorske kazne zbog krađe 1,25 miliona evra iz firme za prevoz novca u kojoj je radila, iznenadila je javnost vešću da bi uskoro mogla da se venča. – Zaljubljena sam, verena i čekam… »
"Želim da se udam": Fatalnu Miki tražila cela Nemačka zbog milionske krađe, a sada šokira iz zatvora: "Našla sam…

"Želim da se udam": Fatalnu Miki tražila cela Nemačka zbog milionske krađe, a sada šokira iz zatvora: "Našla sam…

Blic 15.12.2023
Mirnesa S, poznatija kao Fatalna Miki, (42), koja u Nemačkoj služi trogodišnju zatvorsku kaznu zbog krađe 1,25 miliona evra iz firme za prevoz novca u kojoj je radila, iznenadila je javnost vešću da bi uskoro mogla da se venča. - Zaljubljena sam… »
Fatalna balkanka bila najtraženiji begunac u Nemačkoj! Izvela milionsku pljačku, a sada iz zatvora planira venčanje!

Fatalna balkanka bila najtraženiji begunac u Nemačkoj! Izvela milionsku pljačku, a sada iz zatvora planira venčanje!

Mondo 15.12.2023
Mirnesa S. je u Nemačkoj pokrala novac iz firme u vrednosti od 1,25 miliona evra. Mirnesa S. je u Nemačkoj pokrala novac iz firme u vrednosti od 1,25 miliona evra. Mirnesa S. (rođena Bešlić) iz Busovače, koja u Nemačkoj služi trogodišnju… »
Lepa Miki se verila u zatvoru, budućeg muža nikad nije srela: Planiraju porodicu, čeka dozvolu za venčanje

Lepa Miki se verila u zatvoru, budućeg muža nikad nije srela: Planiraju porodicu, čeka dozvolu za venčanje

Telegraf 15.12.2023
Miki u zatvoru služi trogodišnju kaznu zbog krađe 1,25 miliona evra. Mirnesa S. (devojačko Bešlić) iz Busovače, koja u Nemačkoj služi trogodišnju zatvorsku kaznu zbog krađe 1,25 miliona evra iz firme za prevoz novca u kojoj je radila… »

Vesti dana »