Povezane vesti

"Mnogo mi je teško jer me nikad više nećeš pozvati" Luka sa Zlatibora ostao bez bliske osobe: Oprostio se emotivnom porukom…

"Mnogo mi je teško jer me nikad više nećeš pozvati" Luka sa Zlatibora ostao bez bliske osobe: Oprostio se emotivnom porukom…

Kurir 15.12.2023
Najmlađeg srpskog domaćina Luku Crepuljarevića život nije mazio, prerano je ostao bez oca, pa je hteo-nehteo morao da postane glava familije i brine o majci i sestri dok su se njegovi vršnjaci "kuckali" na telefonima i fotkali za mreže. Momak iz… »
Najpoznatiji mladić sa Zlatibora skrhan zbog smrti bliske osobe: "Sokole, leti visoko"

Najpoznatiji mladić sa Zlatibora skrhan zbog smrti bliske osobe: "Sokole, leti visoko"

Telegraf 15.12.2023
Luka iz sela Semegnjevo proslavio se na društvenim mrežama zbog svojih životnih stavova. Luka Crepuljarević, momak koji je na društvenim mrežama poznat po svom načinu života na selu kod Zlatibora, oprostio se od svog prijatelja koji je iznenada… »
"Ostavio si tugu i prazninu u mom srcu": Luka Crepuljarević slomljen zbog smrti bliske osobe: "Mnogo mi je teško jer me nikad…

"Ostavio si tugu i prazninu u mom srcu": Luka Crepuljarević slomljen zbog smrti bliske osobe: "Mnogo mi je teško jer me nikad…

Blic 15.12.2023
Luka Crepuljarević, momak iz sela Semegnjevo kod Zlatibora postao je poznat javnosti svojim stavovima o životu, kao i time što je odlučio da živi na selu u kući svoje bake. On je veoma aktivan i na mrežama, gde je sada sa svojim pratiocima podelio… »

Vesti dana »