Povezane vesti

Pijan me je izmaltretirao toliko da sam razmišljao kako da ga ubijem! Šok ispovest našeg pevača - Štedeo za ovce i štalu

Pijan me je izmaltretirao toliko da sam razmišljao kako da ga ubijem! Šok ispovest našeg pevača - Štedeo za ovce i štalu

Mondo 15.12.2023
Pevač narodne muzike Milanče Radosavljević za razliku od svojih kolega koji su od pevanja kupovali razne nekretnnine, zarađeno je ulagao u porodičnu kuću, štalu, ovce i svoje imanje. Pevač narodne muzike Milanče Radosavljević za razliku od… »
Novac ulagao u ovce i štalu: Malo ko zna da je pevač i harmonikaš rođen sa paralizom šake, skupljao pare za domaćinstvo…

Novac ulagao u ovce i štalu: Malo ko zna da je pevač i harmonikaš rođen sa paralizom šake, skupljao pare za domaćinstvo…

Blic 15.12.2023
Pevač narodne muzike Milanče Radosavljević za razliku od svojih kolega koji su od pevanja kupovali razne nekretnnine, on je zarađeno ulagao u svoju porodičnu kuću, štalu, ovce i svoje imanje. Pored pevanja, svira i harmoniku, a malo ko zna da je… »
Rođen sa paralizom šake, sahranjivali ga živog a on štedeo za ovce i štalu! Ovako danas živi popularni pevač: Ustanem u…

Rođen sa paralizom šake, sahranjivali ga živog a on štedeo za ovce i štalu! Ovako danas živi popularni pevač: Ustanem u…

Kurir 15.12.2023
Milanče Radosavljević za razliku od svojih kolega koji su od pevanja kupovali razne nekretnnine, on je zarađeno ulagao u svoju porodičnu kuću, štalu, ovce i svoje imanje. Pored pevanja, svira i harmoniku, a malo ko zna da je rođen sa… »

Vesti dana »