Povezane vesti

Drama na Dušanovcu: Muškarac uhvaćen sa pištoljem oko pojasa, policija ga odmah uhapsila (video)

Drama na Dušanovcu: Muškarac uhvaćen sa pištoljem oko pojasa, policija ga odmah uhapsila (video)

Blic 15.12.2023
Muškarac D.I. (39) uhapšen je danas na Dušanovcu u Beogradu kada mu je, navodno, uočen pištolj koji mu je stajao za pojasom, potvrđeno je za "Blic". Na instagram profilu Moj_beo_grad pojavio se snimak dramatičnog hapšenja. Kako se vidi na… »
Drama na Dušanovcu: Muškarac sa pištoljem ušao u poštu, policija ga ekspresno uhapsila video

Drama na Dušanovcu: Muškarac sa pištoljem ušao u poštu, policija ga ekspresno uhapsila video

Kurir 15.12.2023
Jedna osoba uhapšena je danas na Dušanovcu u Beogradu, kada je muškarac sa pištoljem ušao u poštu. Na instagram profilu Moj_beo_grad pojavio se snimak dramatičnog hapšenja. View this post on Instagram A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)… »
Saznajemo Policija uhapsila muškarca koji je vitlao gasnim pištoljem u Beogradu

Saznajemo Policija uhapsila muškarca koji je vitlao gasnim pištoljem u Beogradu

Telegraf 15.12.2023
Njemu je određeno policijsko zadržavanje. Beogradska policija, ekspresno, je uhapsila D.I. (39) koji je danas, po prijavi građana, u Ustaničkoj ulici vitlao gasnim pištoljem, saznaje "Telegraf.rs". Njemu je po nalogu tužilaštva određeno policijsko… »
Drama na Dušanovcu: Muškarac sa pištoljem ušao u poštu, policija ga sa lisicama na rukama odvezla u stanicu VIDEO

Drama na Dušanovcu: Muškarac sa pištoljem ušao u poštu, policija ga sa lisicama na rukama odvezla u stanicu VIDEO

Nova 15.12.2023
Jedna osoba uhapšena je danas na Dušanovcu u Beogradu, kada je muškarac sa pištoljem ušao u poštu. Na instagram profilu Moj_beo_grad pojavio se snimak dramatičnog hapšenja. Naime, muškarac je uočen kod pošte sa pištoljem koji mu stoji za… »
Muškarac sa pištoljem ušao u poštu! Drama na Dušanovcu, policija ga odvezla sa lisicama na rukama (video)

Muškarac sa pištoljem ušao u poštu! Drama na Dušanovcu, policija ga odvezla sa lisicama na rukama (video)

Mondo 15.12.2023
Danas oko 14 časova uhapšen je u Beogradu mladić koji se naoružan šetao kod pošte na Dušanovcu. Danas oko 14 časova uhapšen je u Beogradu mladić koji se naoružan šetao kod pošte na Dušanovcu. Muškarac je danas oko 14 časova na Dušanovcu u… »

Vesti dana »