Povezane vesti

"Biti majka je nešto najlepše" Nakon što je Marija Šerifović dobila dete, oglasila se Tanja Savić i poslala snažnu…

"Biti majka je nešto najlepše" Nakon što je Marija Šerifović dobila dete, oglasila se Tanja Savić i poslala snažnu…

Kurir 16.12.2023
Pop pevačica Marija Šerifović iznenadila je celokupnu javnost priznanjem da je dobila sina. Trudnoću je iznela surogat majka, a dečak, koji je po rođenju dobio ime Mario, došao je na svet u klinici u Los Anđelesu. Brojne Marijine kolege i… »
Marija Šerifović o surogat majci koja joj je rodila dete: Pomogla je da se ispuni moja najveća životna želja!

Marija Šerifović o surogat majci koja joj je rodila dete: Pomogla je da se ispuni moja najveća životna želja!

Kurir 16.12.2023
Pevačica i jedan od naših najlepših vokala, Marija Šerifović, dobila je sina pomoću surogat majke. Dečak Mario rođen je na klinici u Los Anđelesu početkom decembra 2023. godine. Marija u tajnosti drži informaciju ko je otac, ali i ko je žena… »
"Najlepše je biti majka": Mariju Šerifović preplavile emocije zbog podrške kolega - Tanja Savić joj poslala jaku poruku…

"Najlepše je biti majka": Mariju Šerifović preplavile emocije zbog podrške kolega - Tanja Savić joj poslala jaku poruku…

Blic 16.12.2023
Pop pevačica Marija Šerifović iznenadila je celokupnu javnost priznanjem da je dobila sina. Trudnoću je iznela surogat majka, a dečak, koji je po rođenju dobio ime Mario, došao je na svet u klinici u Los Anđelesu. Brojne Marijine kolege i… »
Mali Mario će uživati u luksuzu! Ovde će Marija Šerifović živeti sa sinom, soba za bebu je već spremna, pogledajte ovaj…

Mali Mario će uživati u luksuzu! Ovde će Marija Šerifović živeti sa sinom, soba za bebu je već spremna, pogledajte ovaj…

Kurir 16.12.2023
Marija Šerifović dobila je bebu u z pomoć surogat-majke. Dete se rodilo u Los Anđelesu, gde se pop zvezda i sada nalazi, a uskoro će dovesti sina Maria u Srbiju. Zajedno sa majkom Vericom brine o sinu, kom je dala ime Mario, a koja je bila uz nju sve… »
Tri godine borbe Marije Šerifović za naslednika: Evo kroz šta je sve pevačica morala da prođe do ispunjenja najveće…

Tri godine borbe Marije Šerifović za naslednika: Evo kroz šta je sve pevačica morala da prođe do ispunjenja najveće…

Kurir 16.12.2023
Put od želje da dobije dete do 2. decembra , kada je prvi put uzela svoju bebu u naručje, bio je izuzetno dug i komplikovan. Marija Šerifović prvi put otkrila je da je nekoliko puta pokušala da iznese trudnoću, ali bezuspešno. - Velika želja da… »
Advokat otkriva na šta sve ima pravo sin Marije Šerifović: "To je jako rigorozno"

Advokat otkriva na šta sve ima pravo sin Marije Šerifović: "To je jako rigorozno"

Blic 16.12.2023
Velika medijska prašina digla se juče kada se saznalo da je pevačica i jedina srpska evrovizijska pobednica Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat majke nakon, kao što se priča i piše, dve godine kada je pevačica zvanično ušla u… »
Na sve je mislila! Marija sinu odmah po rođenju obezbedila veoma bitnu stvar: "Dugo sam se spremala..."

Na sve je mislila! Marija sinu odmah po rođenju obezbedila veoma bitnu stvar: "Dugo sam se spremala..."

Kurir 16.12.2023
Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat majke. Marijin sin rođen je početkom decembra i ponosna mama je odlučila da se zove Mario. Marija Šerifović je sinu odmah po rođenju obezbedila važnu životnu stvar. S obzirom na to da se sin… »
Evo kada Marija dovodi sina u Srbiju: Sve je spremno za dolazak malog Maria, pevačica otkrila detalje!

Evo kada Marija dovodi sina u Srbiju: Sve je spremno za dolazak malog Maria, pevačica otkrila detalje!

Mondo 16.12.2023
Svi se pitaju kada će Marija Šerifović sa sinom doći u zemlju. Svi se pitaju kada će Marija Šerifović sa sinom doći u zemlju. Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat-majke, a nakon što se pop zvezda i sama oglasila na Instagramu… »
Marija Šerifović je sinu Mariu odmah nakon rođenja obezbedila važnu životnu stvar

Marija Šerifović je sinu Mariu odmah nakon rođenja obezbedila važnu životnu stvar

Blic 16.12.2023
Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat majke. Kako je "Blic" sinoć ekskluzivno objavio, dete Marije Šerifović rodilo se početkom decembra i ponosna mama je odlučila da se sin zove Mario. Marija Šerifović je sinu odmah po obezbedila… »
Marijin sin će uživati u luksuzu: Zavirite u dom Šerifovićeve, soba za bebu je već spremna

Marijin sin će uživati u luksuzu: Zavirite u dom Šerifovićeve, soba za bebu je već spremna

Nova 16.12.2023
Marija Šerifović dobila je bebu uz pomoć surogat majke. Dete se rodilo u Los Anđelesu, gde se pevačica i sada nalazi, a uskoro će dovesti sina Maria u Srbiju. Zajedno sa majkom Vericom brine o sinu, a ona je bila uz nju sve vreme. Marija će sa… »
Ja sam surogat majka i rodila sam dete poznatom paru: S jednom poznatom osobom sam prošla pakao, a onda me strašno ponizila…

Ja sam surogat majka i rodila sam dete poznatom paru: S jednom poznatom osobom sam prošla pakao, a onda me strašno ponizila…

Kurir 16.12.2023
Marija Šerifović prva je javna ličnost u Srbiji koja je dobila dete putem surogat majčinstva, a dečak koji je rođen na klinici u Los Anđelesu zove se Mario. Za pevačicu ovo je ostvarenje životnog sna, a svoju sreću podelila je javno na… »
Marija Šerifović otkrila čiji je DNK malog maria! Evo šta piše u dokumentima pevačicinog sina - "Upisana sam kao..."

Marija Šerifović otkrila čiji je DNK malog maria! Evo šta piše u dokumentima pevačicinog sina - "Upisana sam kao..."

Kurir 16.12.2023
Muzička zvezda Marija Šerifović je dobila sina uz pomoć surogat-majke. Pevačica je godinama maštala o tome da u naručju drži svoje dete i san se konačno ostvario, a njen sin rođen je na klinici u Los Anđelesu. Kako Šerifovićeva otkriva… »
Marija Šerifović otišla po sina: Pevačica sa otputovala u SAD sa majkom, evo kada se vraćaju u Srbiju (foto)

Marija Šerifović otišla po sina: Pevačica sa otputovala u SAD sa majkom, evo kada se vraćaju u Srbiju (foto)

Večernje novosti 16.12.2023
PEVAČICA Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat majke, a dete se rodilo početkom decembra u Los Anđelesu. Foto: N. Skenderija Nakon što se pop zvezda i sama oglasila na svom Instagram profilu objavivši prvu fotografiju bebe, počele su… »
(Video) Ekskluzivni paparaco: Uslikali smo Mariju Šerifović kad je sa majkom Vericom krenula u Ameriku po sina Maria

(Video) Ekskluzivni paparaco: Uslikali smo Mariju Šerifović kad je sa majkom Vericom krenula u Ameriku po sina Maria

Blic 16.12.2023
Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat majke. Dete se rodilo početkom decembra u Los Anđelesu. Kako je otkrila u ekskluzivnom intervjuu za "Blic", tokom ovog dugotrajnog i komplikovanog procesa, uz nju je sve vreme bila majka Verica. Mi smo… »
Evo kada će Marija Šerifović dovesti bebu u Srbiju: Sve je spremno za dolazak sina Maria u Beograd

Evo kada će Marija Šerifović dovesti bebu u Srbiju: Sve je spremno za dolazak sina Maria u Beograd

Blic 16.12.2023
Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat majke. Kako je "Blic" sinoć ekskluzivno objavio, dete Marije Šerifović rodilo se početkom decembra i ponosna mama je odlučila da se sin zove Mario. A evo kada će trenutno najpoznatija beba u Srbiji… »
Sve je spremno za dolazak malog maria! Nakon spekulacija Marija Šerifović otkrila kada će dovesti bebu u Srbiju

Sve je spremno za dolazak malog maria! Nakon spekulacija Marija Šerifović otkrila kada će dovesti bebu u Srbiju

Kurir 16.12.2023
Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat-majke, a nakon što se pop zvezda i sama oglasila na svom Instagram profilu objavivši prvu fotografiju bebe, počele su spekulacije o tome kada će Marija i Mario doći u Srbiju. Marija Šerifović nije… »
Marija se oglasila nakon vesti da je postala majka: "Vidim da ste svi šokirani, zatečeni i u neverici!"

Marija se oglasila nakon vesti da je postala majka: "Vidim da ste svi šokirani, zatečeni i u neverici!"

Mondo 16.12.2023
Pevačica Marija Šerifović dobila je bebu uz pomoć surogat majke. Pevačica ispraća 2023. godinu sa svojim sinom u naručju, kojem je dala ime Mario. Pevačica Marija Šerifović dobila je bebu uz pomoć surogat majke. Pevačica ispraća 2023. godinu… »

Vesti dana »