Povezane vesti

Koliko košta da surogat majka rodi dete u Americi? Proces je komplikovan, u startu vam treba 30.000 dolara, a to je tek…

Koliko košta da surogat majka rodi dete u Americi? Proces je komplikovan, u startu vam treba 30.000 dolara, a to je tek…

Kurir 16.12.2023
Vest da je jedan od naših najlepših vokala, Marija Šerifović, postala majka, odjeknula je poput bombe u javnosti. Ona je dobila sina Maria 2. decembra preko surogat majke u Sjedinjenim Američkim Državama, a svi se pitaju koliko košta čitav proces… »
„Zajedno smo prolazile kroz sve izazove trudnoće“: Marija Šerifović progovorila o odnosu sa surogat majkom koja joj je…

„Zajedno smo prolazile kroz sve izazove trudnoće“: Marija Šerifović progovorila o odnosu sa surogat majkom koja joj je…

Nova 16.12.2023
Pevačica Marija Šerifović je početkom decembra postala majka. Ona je, putem surogat majke, dobila sina kom je dala ime Mario, a radosnu vest objavila je na Instagramu. Njen sin rodio se u Los Anđelesu, a pevačica je sada prvi put progovorila o svom… »
Pokušala sam da iznesem trudnoću, nije uspelo! Marija Šeifović o detaljima surogatstva - "To je bio moj jedini izbor!"

Pokušala sam da iznesem trudnoću, nije uspelo! Marija Šeifović o detaljima surogatstva - "To je bio moj jedini izbor!"

Mondo 16.12.2023
Marija Šerifović otkrila je nešto više o surogat majci, odnosno ženi koja je rodila njeno dete. Marija Šerifović otkrila je nešto više o surogat majci, odnosno ženi koja je rodila njeno dete. U svim domaćim medijima odjeknula je vest da je… »
Srpski pevač ide stopama Marije Šerifović: Aleksa Jelić želi dete koje će roditi surogat majka "Plaše me ljudi…

Srpski pevač ide stopama Marije Šerifović: Aleksa Jelić želi dete koje će roditi surogat majka "Plaše me ljudi…

Kurir 16.12.2023
Pop pevačica Marija Šerifović (39) iznenadila je celokupnu javnost priznanjem da je dobila sina. Trudnoću je iznela surogat majka, a dečak, koji je po rođenju dobio ime Mario, došao je na svet u klinici u Los Anđelesu. Još jedna javna ličnost iz… »
Poražavajući razlog zbog kog se Mario Šerifović nije rodio u Srbiji

Poražavajući razlog zbog kog se Mario Šerifović nije rodio u Srbiji

Nova 16.12.2023
Proslavljena pevačica i jedina srpska evrovizijska pobednica juče je obelodanila da je dobila sina po imenu Mario, i to putem surogat majke. I od momenta kada je svoju odluku da na ovaj način postane majka podelila sa javnošču, ne prestaje da se… »
Koliko košta postupak surogat majčinstva?

Koliko košta postupak surogat majčinstva?

N1 Info 16.12.2023
Vest da je pevačica Marija Šerifović dobila sina uz pomoć surogat majke u Sjedinjenim Američkim Državama, pokrenula je lavinu pitanja o ovom komplikovanom i dugom procesu koji na kraju ipak jednom delu ljudi omogući da se ostvare kao roditelji… »
On je jedini javni dečko Marije Šerifović! Pevačica dobila sina, svi pričaju o ocu deteta - a ovako sada izgleda Slavko!

On je jedini javni dečko Marije Šerifović! Pevačica dobila sina, svi pričaju o ocu deteta - a ovako sada izgleda Slavko!

Mondo 16.12.2023
Slavko Kalezić jedini je muškarac kojeg je Marija Šerifović predstavila javnosti. Slavko Kalezić jedini je muškarac kojeg je Marija Šerifović predstavila javnosti. Vest da je Marija Šerifović postala majka odjeknula je poput bombe u javnosti… »
Marija Šerifović još pre mesec dana nagovestila da će postati majka! Niko nije primetio ovu simboliku: "Najlepše me tek…

Marija Šerifović još pre mesec dana nagovestila da će postati majka! Niko nije primetio ovu simboliku: "Najlepše me tek…

Blic 16.12.2023
Pevačica Marija Šerifović je nedavno proslavila 39. rođendan i tada indirektno nagovestila da će postati majka. - Ne znam šta bih rekla osim… Bogiću hvala ti na jednom lepom, vrednom i čestitom životu. I znam da me najbolje i najlepše tek… »
Advokat otkrio koja prava će imati sin Marije Šerifović kojeg je dobila uz pomoć surogat majke

Advokat otkrio koja prava će imati sin Marije Šerifović kojeg je dobila uz pomoć surogat majke

Nova 16.12.2023
Marijin sin rođen je u Americi. Velika medijska prašina digla se juče kada se saznalo da je pevačica i jedina srpska evrovizijska pobednica Marija Šerifović dobila bebu uz pomoć surogat majke, prenosi Blic. Advokat Strahinja Milovanović ističe da… »
Niko nije primetio ove detalje! Evo kako je Marija Šerifović još pre mesec dana nagovestila da će postati majka: Dolazi...

Niko nije primetio ove detalje! Evo kako je Marija Šerifović još pre mesec dana nagovestila da će postati majka: Dolazi...

Kurir 16.12.2023
Pevačica Marija Šerifović je nedavno proslavila 39. rođendan i tada indirektno nagovestila da će postati majka. - Ne znam šta bih rekla osim… Bogiću hvala ti na jednom lepom, vrednom i čestitom životu. I znam da me najbolje i najlepše tek… »
Marija Šerifović dala 200.000 dolara da postane majka! Pevačica nije žalila novac da dobije bebu! Ovo je sve morala da…

Marija Šerifović dala 200.000 dolara da postane majka! Pevačica nije žalila novac da dobije bebu! Ovo je sve morala da…

Kurir 16.12.2023
Marija Šerifović ostvarila je svoj san da postane roditelj uz pomoć surogat-majke, a kompletna procedura je, kako Kurir saznaje, koštala 200.000 dolara. Prosečni troškovi za ovaj proces uključuju kliničke naknade, surogat-nadoknadu, pravne… »
Morala da izdvoji oko 193.000 dolara da joj surogat majka rodi dete u Americi! Detaljan spisak svih Marijinih troškova

Morala da izdvoji oko 193.000 dolara da joj surogat majka rodi dete u Americi! Detaljan spisak svih Marijinih troškova

Mondo 16.12.2023
Prosečni troškovi za koje je Marija Šerifović morala da izdvoji pozamašnu sumu uključuju: kliničke naknade, surogat nadoknadu, pravne troškove i agencijske naknade. Prosečni troškovi za koje je Marija Šerifović morala da izdvoji pozamašnu… »
Marija Šerifović morala da izdvoji do 193.000 dolara da joj surogat majka rodi sina u Americi! Ovo je detaljan spisak…

Marija Šerifović morala da izdvoji do 193.000 dolara da joj surogat majka rodi sina u Americi! Ovo je detaljan spisak…

Blic 16.12.2023
Prosečni troškovi uključuju: kliničke naknade, surogat nadoknadu, pravne troškove i agencijske naknade. Vest da je jedan od naših najlepših vokala, Marija Šerifović, postala majka, odjeknula je poput bombe u javnosti. Ona je dobila sina Maria 2… »
Advokat otkrio koja prava ima marijin sin: To je rigorozno! A ovo su uslovi koje mora da ispuni surogat - majka: Ona je…

Advokat otkrio koja prava ima marijin sin: To je rigorozno! A ovo su uslovi koje mora da ispuni surogat - majka: Ona je…

Kurir 16.12.2023
Velika medijska prašina digla se juče kada se saznalo da je pevačica i jedina srpska evrovizijska pobednica Marija Šerifović je dobila bebu uz pomoć surogat majke nakon, kao što se priča i piše, dve godine kada je pevačica zvanično ušla u… »
Iz američke agencije otkrivaju koliko košta međunarodno surogat majčinstvo! Ovo su svi troškovi postupka

Iz američke agencije otkrivaju koliko košta međunarodno surogat majčinstvo! Ovo su svi troškovi postupka

Blic 16.12.2023
U jednoj američkoj agenciji za surogat materinstvo navode da se prosečna cena ovog postupka kreće od 130.000 do 160.000 dolara, dok je minimalna cena oko 50.000 dolara. Takođe se mogu očekivati i dodatni troškovi. - Međunarodno surogat majčinstvo… »
Mama Marija sinu već "završila" jednu bitnu stvar po rođenju! "Kad dođe vreme znaće sve"

Mama Marija sinu već "završila" jednu bitnu stvar po rođenju! "Kad dođe vreme znaće sve"

Mondo 16.12.2023
Marija Šerifović je nedavno podelila važne vesti, da je dobila sina uz pomoć surogat majke. Beba se za sada nalazi u Americi, za to vreme pevačica sređuje bitne stvari. Marija Šerifović je nedavno podelila važne vesti, da je dobila sina uz pomoć… »
Koliko košta da surogat majka rodi dete u Americi?

Koliko košta da surogat majka rodi dete u Americi?

Telegraf 16.12.2023
Prosečni troškovi uključuju: kliničke naknade, surogat nadoknadu, pravne troškove i agencijske naknade. Vest da je jedan od naših najlepših vokala, Marija Šerifović, postala majka, odjeknula je poput bombe u javnosti. Ona je dobila sina Maria 2… »
Koliko košta surogat majčinstvo, ovako izgleda procedura: U startu treba dati 30.000 dolara, a ovo su svi troškovi

Koliko košta surogat majčinstvo, ovako izgleda procedura: U startu treba dati 30.000 dolara, a ovo su svi troškovi

Mondo 16.12.2023
U jednoj američkoj agenciji za surogat materinstvo navode da se prosečna cena kreće od 130.000 do 160.000 dolara. U jednoj američkoj agenciji za surogat materinstvo navode da se prosečna cena kreće od 130.000 do 160.000 dolara. Iz pomoć surogat… »
Evo kada mali Mario stiže u Srbiju Marija Šerifović otkrila kada će se sa naslednikom vratiti u Beograd

Evo kada mali Mario stiže u Srbiju Marija Šerifović otkrila kada će se sa naslednikom vratiti u Beograd

Alo 16.12.2023
Izvesno je da će se, zbog poslovnih obaveza, Marija sa naslednikom krajem meseca vratiti kući. Pevačica Marija Šerifović dobila je bebu uz pomoć surogat majke. Mali Mario rodio se početkom decembra u Los Anđelesu, a Marijin život sa naslednikom… »
Marija je samo jedna od njih: Ove holivudske ličnosti su dobile decu surogat majčinstvom

Marija je samo jedna od njih: Ove holivudske ličnosti su dobile decu surogat majčinstvom

Večernje novosti 15.12.2023
NAŠA poznata pevačica Marija Šerifović postala je majka, a kako navodi bebu je dobila zahvaljujući surogat majčinstvu. Međutim, Marija je samo jedna od mnogih poznatih ličnosti koje su se ovim putem ostvarili kao roditelji. Foto: N. Skenderija Ova… »

Vesti dana »

Kako su vatrogasci evakuisali povređene u sudaru vozova

Kako su vatrogasci evakuisali povređene u sudaru vozova

Insajder pre 58 minutajoš 21 povezana
Danas pretežno sunčano i toplije, vetar u slabljenju

Danas pretežno sunčano i toplije, vetar u slabljenju

Politika pre 46 minutajoš 11 povezanih
Netanijahu: Vratićemo sve taoce kući, žive ili mrtve

Netanijahu: Vratićemo sve taoce kući, žive ili mrtve

Telegraf pre 8 satijoš 8 povezanih
Ove nedelje besplatni preventivni pregledi i u UKC Kragujevac

Ove nedelje besplatni preventivni pregledi i u UKC Kragujevac

Kragujevačke pre 52 minutajoš 6 povezanih