Povezane vesti

"Javljali su mi da je u Somboru, čak i u Vukovaru" Oglasio se otac devojke iz Novog Sada, nađene nakon 6 dana: Ne zna sve…

"Javljali su mi da je u Somboru, čak i u Vukovaru" Oglasio se otac devojke iz Novog Sada, nađene nakon 6 dana: Ne zna sve…

Kurir 16.12.2023
Novosađanka M. T. (21) pronađena je posle šest dana intenzivne potrage za njom i to u Beogradu, potvrdio je njen otac Vlastimir koji kaže da mu je ćerka dobro ali da ne zna sve detalje oko njenog pronalaska. - Bivša supruga mi je javila da je… »
"Javljali su mi da je u Somboru, čak i Vukovaru": Oglasio se otac Milice (21) koja je nađena posle 6 dana potrage: "Ne znam…

"Javljali su mi da je u Somboru, čak i Vukovaru": Oglasio se otac Milice (21) koja je nađena posle 6 dana potrage: "Ne znam…

Blic 16.12.2023
Novosađanka Milica T. (21) pronađena je posle šest dana intenzivne potrage za njom i to u Beogradu, potvrdio je za "Blic" njen otac Vlastimir koji kaže da mu je ćerka dobro ali da ne zna sve detalje oko njenog pronalaska. - Bivša supruga mi je… »
Srećan kraj potrage - otac potvrdio za Mondo! Nađena Milica iz Novog Sada nakon šest dana - evo u kom gradu je bila!

Srećan kraj potrage - otac potvrdio za Mondo! Nađena Milica iz Novog Sada nakon šest dana - evo u kom gradu je bila!

Mondo 16.12.2023
Nađena Milica iz Novog Sada. Nađena Milica iz Novog Sada. Milica T. (21) koja je nestala pre šest dana u Novom Sadu, kada je izašla sa projekcije filma, na kojem je bila zajedno sa bratom je sada nađena, rekao je njen otac za Mondo! "Sad mi je… »

Vesti dana »