Povezane vesti

Završen sastanak poljoprivrednika i predstavnika Vlade Srbije bez konkretnog dogovora

Završen sastanak poljoprivrednika i predstavnika Vlade Srbije bez konkretnog dogovora

Euronews 16.12.2023
Završen je sastanak predstavnika poljoprivrednika i Vlade Srbije bez potpisa i konkretnih dogovora, saznaje Euronews Srbija. Naredni sastanak sa Vladom na kom će prisustvovati predstavnici 61 udruženja zakazan je za 26. decembar. Kako za Euronews… »
Propali pregovori Vlade i poljoprivrednika: „Ponudili su nam stranačku brošuru“

Propali pregovori Vlade i poljoprivrednika: „Ponudili su nam stranačku brošuru“

Novi magazin 16.12.2023
Pregovori poljoprivrednika i predstavnika Vlade Srbije su propali, potvrdio je za N1 Đoko Ćurčić iz Inicijative za opstanak poljoprivrednika Srbije, koji je bio jedan od učesnika današnjeg sastanka u Nemanjinoj. „Uopšte nije bilo razumevanja, mi… »
Poljoprivrednici očajni posle propalih pregovora s Vladom: Ovo je cirkus, premijerka nam na kraju dala brošuru SNS

Poljoprivrednici očajni posle propalih pregovora s Vladom: Ovo je cirkus, premijerka nam na kraju dala brošuru SNS

Nova 16.12.2023
Pregovori poljoprivrednika i predstavnika Vlade Srbije su propali, saznaje N1 nakon održanog sastanka. „Uopšte nije bilo razumevanja, mi iz Kisača kad smo završili sastanak, mi smo se nadali današnjem sastanku, potpisivanju i završetku obećanog… »
Pregovori Vlade i poljoprivrednika: Danas bez rezultata, novi sastanak 26. decembra

Pregovori Vlade i poljoprivrednika: Danas bez rezultata, novi sastanak 26. decembra

Vreme 16.12.2023
Poljoprivreda "Na današnjem sastanku nije se desilo ništa posebno. Najviše smo razgovarali o tome kako da rešimo probleme kredita koje poljoprivrednici imaju", rekao je za "Vreme", predsednik Inicijative za opstanak poljoprivrednika Srbije Goran… »
Propali pregovori predstavnika vlade i poljoprivrednika

Propali pregovori predstavnika vlade i poljoprivrednika

Biznis.rs 16.12.2023
ponuđen još jedan sastanak 21. ili 26. decembra. Pregovori poljoprivrednika i predstavnika Vlade Srbije su propali, a to je za N1 potvrdio Đoko Ćurčić iz Inicijative za opstanak poljoprivrednika Srbije, koji je bio jedan od učesnika današnjeg… »
Propali pregovori Vlade i poljoprivrednika: „Ponudili su nam stranačku brošuru“

Propali pregovori Vlade i poljoprivrednika: „Ponudili su nam stranačku brošuru“

N1 Info 16.12.2023
Pregovori poljoprivrednika i predstavnika Vlade Srbije su propali, potvrdio je za N1 Đoko Ćurčić iz Inicijative za opstanak poljoprivrednika Srbije, koji je bio jedan od učesnika današnjeg sastanka u Nemanjinoj. „Uopšte nije bilo razumevanja, mi… »

Vesti dana »