Povezane vesti
Meloni i Sunak razgovarali o migrantskoj politici: Dogovoreno sufinansiranje projekta obnovoljnih repatrijacija
Euronews 16.12.2023
Italijanska premijerka Đorđa Meloni razgovarala je danas u Rimu sa svojim britanskim kolegom Rišijem Sunakom o zajedničkom radu u oblasti migracije, s kojim je, kako prenose italijanski mediji, postigla dogovor o sufinansiraju italijansko-britanskog… »
Italija i Britanija će plaćati vraćanje ilegalnih migranata u zemlje porijekla
SEEbiz 16.12.2023
RIM - tALIJANSKA premijerka Georgia Meloni i britanski premijer Rishi Sunak dogovorili su danas u Rimu da će njihove zemlje sufinancirati zajednički projekt dobrovoljnih repatrijacija migranata u zemlje porijekla, javile su agencije. Projekt će se… »
Dogovor Melonijeve i Sunaka o zajedničkom projektu dobrovoljne repatrijacije
RTV 16.12.2023
RIM - Italijanska premijerka Đorđa Meloni razgovarala je danas u Rimu sa svojim britanskim kolegom Rišijem Sunakom o zajedničkom radu u oblasti migracije, s kojim je, kako prenose italijanski mediji, postigla dogovor o sufinansiraju… »
Vesti dana »
Gaspromnjeft: Srpsko tržište snabdeveno naftnim derivatima u potrebnim količinama
Vreme pre 59 minutajoš 54 povezane
Ukrajina gori, a Putin se smeška na sastanku sa Trampovim ljudima imao zašto da bude zadovoljan: Uzeo Pokrovsk, zapretio Evropi, a bez ove 3 stvari neće ni da čuje za mir
Blic pre 59 minutajoš 43 povezane
Usvojen budžet i još 57 tačaka dnevnog reda: Gas i nafta, Antonijević, udžbenici - šta je sve usvojeno
NIN pre 3 satajoš 54 povezane





