Povezane vesti

Lažu a da ne trepnu! Nova s ponovo udarila na predsednika Vučića, od njegovih komšija izmislili Nikolu Petrovića!

Lažu a da ne trepnu! Nova s ponovo udarila na predsednika Vučića, od njegovih komšija izmislili Nikolu Petrovića!

Kurir 17.12.2023
Mediji Dragana Šolaka ne prestaju sa izmišljotinama i brutalnim napadima na predsednika Srbije Aleksandar Vučića! Do te mere ostrašćeni, sa lažnim vestima nisu prestali ni tokom izbornog dana, kada su na na naslovnoj strani plasirali potpunu… »
Nove gnusne laži šolakovih medija Vučić na glasanju bio sam, sreo se sa komšijama čekajući svoj red

Nove gnusne laži šolakovih medija Vučić na glasanju bio sam, sreo se sa komšijama čekajući svoj red

Alo 17.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je na biračko mesto na Novom Beogradu izašao sam. Ipak, Šolakov list Nova piše da je on bio na glasanju u društvu Nikole Petrovića. To nije tačno, a ovo je samo jedna u nizu gnusnih laži. Da je tako… »
Otkrivamo ko su ljudi koji su bili pored Vučića na glasanju

Otkrivamo ko su ljudi koji su bili pored Vučića na glasanju

Telegraf 17.12.2023
Neki mediji su javili da je pored predsednika države bio njegov kum Nikola Petrović, ali kako saznajemo nije reč o kumu već o komšijama. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je glasao na biračkom mestu na Novom Beogradu, gde je došao sam. On… »
Predsednik Vučić došao sam na glasanje, čekajući red razgovarao sa komšijama

Predsednik Vučić došao sam na glasanje, čekajući red razgovarao sa komšijama

Politika 17.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić jutros je na glasanje došao sam, a čekajući u redu, razgovarao je sa komšijama, bračnim parom iz naselja Belvil. Tabloid Nova S koji je deo Junajted grupe u vlasništvu biznismena Dragana Šolaka, objavio je… »
Šolakovi tabloidi nastavljaju nipodaštavanje zakona države Srbije

Šolakovi tabloidi nastavljaju nipodaštavanje zakona države Srbije

Politika 17.12.2023
Mediji koji posluju u okviru Junajted grupe biznismena Dragana Šolaka nastavili sa da krše predizbornu tišinu. Tabloid Nova S objavio je izjavu bivše direktorke Šabačkog pozorišta Minje Bogavac koja poziva na glasanje protiv određene liste na… »
Nova S i N1 svesno krše izbornu tišinu i šire paniku: Nastavljaju s lažima, jeftinim trikovima gaze zakon i manipulišu…

Nova S i N1 svesno krše izbornu tišinu i šire paniku: Nastavljaju s lažima, jeftinim trikovima gaze zakon i manipulišu…

Kurir 17.12.2023
Mediji Dragana Šolaka, Nova S i N1, ne prestaju sa lažnim vestima i napadima na predsednika Srbije Aleksandar Vučića ni u izbornom danu, svesno kršeći izbornu tišinu. Plasiranjem dezinformacija, ovi mediji unose nemir među građane i šire tenzije… »
Bolesne laži šolakovih medija: Izmislili da je Vučić glasao u društvu Nikole Petrovića

Bolesne laži šolakovih medija: Izmislili da je Vučić glasao u društvu Nikole Petrovića

Večernje novosti 17.12.2023
PORTAL "Nova S", u vlasništvu Dragana Šolaka, a blizak Draganu Đilasu i opoziciji koju predvodi, objavio je lažne informacije da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na glasanju bio u društvu Nikole Petrovića, iako je Vučić na glasanju bio sam… »
Prvi put s kumom na glasanje: Vučić u društvu Nikole Petrovića na glasačkom mestu

Prvi put s kumom na glasanje: Vučić u društvu Nikole Petrovića na glasačkom mestu

N1 Info 17.12.2023
Podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću tokom jutrošnjeg glasanja pružio je i njegov kum Nikola Petrović, inače poznat i po saobraćajnoj nezgodi koju je svojim "meklarenom" izazvao početkom marta ove godine. Kako se može videti na… »

Vesti dana »