Povezane vesti

Matora Osedela preko noći: "Stres me je izjeo, srce samo što me ne opali"

Matora Osedela preko noći: "Stres me je izjeo, srce samo što me ne opali"

Blic 17.12.2023
Jovana Tomić Matora otkako je saznala da ju je supruga Anita Stanojlović prevarila doživljava nervne slomove u "Eliti" zbog čega je zabrinuta i za svoje zdravlje. - Osedela sam sa strane, koliko me je stres izjeo... Ako ne navučem neku rakčinu... Mi… »
"Stres me je izjeo, srce samo što me ne opali" Matora zabrinuta za svoje zdravlje: Svi smo dobili neko oboljenje, osedela sam

"Stres me je izjeo, srce samo što me ne opali" Matora zabrinuta za svoje zdravlje: Svi smo dobili neko oboljenje, osedela sam

Kurir 17.12.2023
Jovana Tomić Matora u ovoj sezoni rijalitija doživela je do sada najveće životno razočaranje, jer je saznala da ju je supruga Anita Stanojlović prevarila zbog čega je podnela zahtev za razvod braka, a isto je na nju uticalo u velikoj meri. Budući… »
Matora hoće da se diskvalifikuje: Zbog Anite javno obećala da će prekršiti glavno pravilo "Elite"

Matora hoće da se diskvalifikuje: Zbog Anite javno obećala da će prekršiti glavno pravilo "Elite"

Blic 17.12.2023
Jovana Tomić Matora odlučila je da oteža život svojoj supruzi u "Eliti", Aniti Stanojlović, koja ju je prevarila, a u poslednje vreme je sve bliža sa Anđelom Rankovićem. Anita je sve bliskija sa Anđelom Rankovićem, što Matoru izluđuje, pa je i… »
Matora rešila da zagorča život Aniti: Jovana saznala da će možda doći on pa se obratila velikom šefu: Bude li došao...

Matora rešila da zagorča život Aniti: Jovana saznala da će možda doći on pa se obratila velikom šefu: Bude li došao...

Kurir 17.12.2023
Jovana Tomić Matora odlučila je da oteža život svojoj supruzi u "Eliti", Aniti Stanojlović, koja ju je prevarila, a u poslednje vreme je sve bliža sa Anđelom Rankovićem. Anita je sve bliskija sa Anđelom Rankovićem, što Matoru izluđuje, pa je i… »
Matora preti da će da se diskvalifikuje?! Zbog Anite javno obećala da će uraditi ovo, javnost u šoku

Matora preti da će da se diskvalifikuje?! Zbog Anite javno obećala da će uraditi ovo, javnost u šoku

Alo 17.12.2023
Kako je Anita postala bliska sa Anđelom, Matora puca po svim šavovima. Priča Jovane Tomić Matore i Anite Stanojlović ostavila je javnost u šoku. Naime, Jovana Tomić Matora odlučila je da oteža život svojoj supruzi u "Eliti", Aniti Stanojlović… »

Vesti dana »