Povezane vesti

"Alkohol je najveći neprijatelj" - Nemanja Nikolić o greškama, otkrio Cunetovu tajnu: Mali, ako voliš da piješ...

"Alkohol je najveći neprijatelj" - Nemanja Nikolić o greškama, otkrio Cunetovu tajnu: Mali, ako voliš da piješ...

Mondo 17.12.2023
Nemanja Nikolić otkrio je savet koji mu je dao Cune Gojković kada je reč o nastupima i alkoholu. Nemanja Nikolić otkrio je savet koji mu je dao Cune Gojković kada je reč o nastupima i alkoholu. Nemanja Nikolić koji se proslavio učešćem u prvoj… »
"Alkohol je najgori neprijatelj": Nemanja Nikolić o greškama i savetu koji je dobio od Cuneta Gojkovića: "Bojao sam se da…

"Alkohol je najgori neprijatelj": Nemanja Nikolić o greškama i savetu koji je dobio od Cuneta Gojkovića: "Bojao sam se da…

Blic 17.12.2023
Nemanja Nikolić, pevač koji se proslavio u "Zvezdama Granda", priznaje da zbog čestih nastupa, ali i virusa, često ostane bez glasa, a otkrio je savet koji mu je dao Cune Gojković. - Bio sam tri meseca prehlađen i kao da su bile neke mutacije… »
"Alkohol je najgori neprijatelj" Nemanja Nikolić o greškama: A ovaj savet mu je dao Cune Gojković: Mali ako voliš da…

"Alkohol je najgori neprijatelj" Nemanja Nikolić o greškama: A ovaj savet mu je dao Cune Gojković: Mali ako voliš da…

Kurir 17.12.2023
Nemanja Nikolić tačno zna na koji način može da se izbori sa prehladama koje su velika prepreka pevačima. Nemanja je otkrio koji je najdelotvorniji recept za zdravo grlo, a podelio je i savet koji je dobio svojevremeno od legendarnog Cuneta… »

Vesti dana »