Povezane vesti
Velika Brtitanija: Dva nova leka za lečenje demencije su prvi koji leče uzrok te bolesti
RTV 17.12.2023
LONDON - Dva nova leka za lečenje Alcajmerove bolesti, koja treba da budu odobrena u Velikoj Britaniji, prvi su koji bi trebalo da leče uzrok bolesti i trebalo bi direktno da poboljšaju život pacijenata koji boluju od demencije jer su razvijeni da bi… »
Gardijan o dva nova leka za lečenje demencije: Prvi koji leče uzrok te bolesti
Euronews 17.12.2023
Dva nova leka za lečenje Alchajmerove bolesti, koja treba da budu odobrena u Velikoj Britaniji, prvi su koji bi trebalo da leče uzrok bolesti i trebalo bi direktno da poboljšaju život pacijenata koji boluju od demencije jer su razvijeni da bi usporili tu… »
Vesti dana »
Sela oko Vladimiraca posle četiri dana dobila struju i vodu, meštani se snalazili na sve načine: „Neki su čak koristili i vodu od otopljenog snega, za šta je moglo“
Nova pre 16 minutajoš 18 povezanih
"Ono što smo videli te noći, nikada nećemo zaboraviti": Završena komemoracija žrtvama požara u baru u Švajcarskoj
Večernje novosti pre 1 satjoš 29 povezanih





