Povezane vesti

"I kad se zakopčam do grla, sve se providi" Sandra Afrika otkrila zašto krije porodicu, pa progovorila o ljubavi: Teško mi…

"I kad se zakopčam do grla, sve se providi" Sandra Afrika otkrila zašto krije porodicu, pa progovorila o ljubavi: Teško mi…

Kurir 18.12.2023
U poslednje vreme u javnosti se dosta polemiše o provokativnom oblačenju Sandre Afrike, no pevačicu to previše ne opterećuje, jer kako naglašava, za 17 godina koliko je na estradi svašta je proživela. - Posle 17 godina karijere, mene više ništa… »
Skinula sam brushalter, sve se videlo! Sandra Afrika se "obrukala" na crvenom tepihu - Nisam namerno, stvarno!

Skinula sam brushalter, sve se videlo! Sandra Afrika se "obrukala" na crvenom tepihu - Nisam namerno, stvarno!

Mondo 18.12.2023
Pevačica Sandra Afrika progovorila o pojavljivanju na jednoj premijeri tokom koje su svi gledali u njene silikonske grudi. Pevačica Sandra Afrika progovorila o pojavljivanju na jednoj premijeri tokom koje su svi gledali u njene silikonske grudi… »
"Trudim se da budem najlepša žena na estradi": Sandra Afrika o emotivnom statusu i skrivanju porodice od javnosti: "Teško mi…

"Trudim se da budem najlepša žena na estradi": Sandra Afrika o emotivnom statusu i skrivanju porodice od javnosti: "Teško mi…

Blic 17.12.2023
U poslednje vreme u javnosti se dosta polemiše o Sandrinom provokativnom oblačenju, no pevačicu to previše ne opterećuje, jer kako naglašava, za 17 godina koliko je na estradi svašta je proživela. - Posle 17 godina karijere, mene više ništa ne… »

Vesti dana »