Povezane vesti

Ša ponizila bivša: Vanja ogorčena na repera, evo šta je rekla nakon što joj je javno poručio da ga preboli: Izgoreo bi…

Ša ponizila bivša: Vanja ogorčena na repera, evo šta je rekla nakon što joj je javno poručio da ga preboli: Izgoreo bi…

Blic 18.12.2023
Nenad Aleksić Ša neposredno pred ulazak u rijaliti "Elita"podneo je papire za razvod od supruge Vanje Ignjatović, sa kojom je bio nekoliko meseci u emotivnom odnosu. On je pred kamerama šou programa započeo romansu sa Mionom Jovanović, a nedavno je… »
Ša bi izgoreo kad bi čuo ove vanjine reči! Nakon što joj je javno poručio da ga preboli ona se oglasila i ponizila ga…

Ša bi izgoreo kad bi čuo ove vanjine reči! Nakon što joj je javno poručio da ga preboli ona se oglasila i ponizila ga…

Kurir 18.12.2023
Javnost nedeljama unazad bruji o odnosu Nenada Aleksića Ša, koji je neposredno pred ulazak u "Elitu" podneo papire za razvod braka od tiktokerke Vanje Ignjatović, i Mione Jovanović, koju je momak ostavio zbog prisnog odnosa sa reperom. Naime, Nenad… »
(Video) "nudili su mi velike pare da uđem u rijaliti": Bivša žena od Ša iskreno o reperu, Tomoviću i privatnom biznisu…

(Video) "nudili su mi velike pare da uđem u rijaliti": Bivša žena od Ša iskreno o reperu, Tomoviću i privatnom biznisu…

Blic 18.12.2023
Ivana Aleksić široj javnosti poznata je kao bivša supruga Nenada Aleksića Ša koji ju je javno u rijalitiju "Zadruga" prevario sa Tarom Simov. Čitava Srbija tada je pratila sagu o preljubi, a Ivana se držala po strani i nije komentarisala bivšeg… »
"Sam je predložio podelu imovine, neka me predstavlja kao lošu" Prvo oglašavanje prve supruge Nenada Aleksića Ša…

"Sam je predložio podelu imovine, neka me predstavlja kao lošu" Prvo oglašavanje prve supruge Nenada Aleksića Ša…

Kurir 18.12.2023
Ivana Sirković, prva supruga Nenada Aleksića Ša, doživela je užasne trenutke tokom njegovog učešća u "Zadruzi ", ali tada nije želala da govori o razvodu od repera. Ona se danas oglasila i prvi put javno govorila o njegovoj prevari, razvodu, ali… »
Tara Simov iznela šok tvrdnje na račun Nenada Aleksića Ša: Objavila privatne prepiske - svima pokazala šta joj je slao…

Tara Simov iznela šok tvrdnje na račun Nenada Aleksića Ša: Objavila privatne prepiske - svima pokazala šta joj je slao…

Blic 18.12.2023
Reper i aktuelni učesnik "Elite", Nenad Aleksić Ša, doživeo je više ljubavnih brodoloma. Tokom prvog učešća u "Zadruzi" prevario je suprugu Ivanu sa Tarom Simov, a sada je ponovo pred razvodom. Naime, Ša je izjavio kako će se i javno boriti za… »
Odrala Ša posle razvoda, a SAD postala manekenka! Dok reper vodi borbu s drugom ženom, prva uživa, ovaj angažman je…

Odrala Ša posle razvoda, a SAD postala manekenka! Dok reper vodi borbu s drugom ženom, prva uživa, ovaj angažman je…

Kurir 18.12.2023
Prva supruga repera Nenada Aleksića Ša, Ivana Sirković nekada Aleksić, uživa nakon razvoda od trenutnog učesnika rijalitija "Elita". Osim što se posvetila svom privatnom biznisu, ona je postala i model. Naime, Ivana je prihvatila poziv članova… »
Isplivale šok poruke! Ša proganjao Taru posle raskida! Ponižavao se i molio je da nema dečka, Simova javno podržala Vanju…

Isplivale šok poruke! Ša proganjao Taru posle raskida! Ponižavao se i molio je da nema dečka, Simova javno podržala Vanju…

Kurir 18.12.2023
Nenad Aleksić Ša ćim je ušao u rijaliti rekao je kako će da se bori za svoju ljubav i brak sa Vanjom Ignjatović, ali je od toga vrlo brzo odustao jer se zaljubio u 20 godina mlađu pevačicu Mionu Jovanović, nakon čega je podneo zahtev za razvod… »
Ša proganjao Taru posle raskida! Isplivale šok poruke, Simova javno otkrila pravo lice repera

Ša proganjao Taru posle raskida! Isplivale šok poruke, Simova javno otkrila pravo lice repera

Alo 18.12.2023
Šok obrt. Nenad Aleksić Ša ćim je ušao u rijaliti rekao je kako će da se bori za svoju ljubav i brak sa Vanjom Ignjatović, ali je od toga vrlo brzo odustao jer se zaljubio u 20 godina mlađu pevačicu Mionu Jovanović, nakon čega je podneo zahtev… »

Vesti dana »