Povezane vesti

Upoznala sam oca u 20. Godini, nisam nikad proverila da li je biološki! Naša prevačica otkrila - "Majka je rekla on je"

Upoznala sam oca u 20. Godini, nisam nikad proverila da li je biološki! Naša prevačica otkrila - "Majka je rekla on je"

Mondo 18.12.2023
Zlata Petrović je tokom gostovanja u jednoj emisiji otkrila brojne detalje iz privatnog života. Zlata Petrović je tokom gostovanja u jednoj emisiji otkrila brojne detalje iz privatnog života. Zlata Petrović nikada nije krila detalje o privatnom… »
„Uhvatila sam ga u prevari“: Seka Aleksić otkrila detalje iz privatnog života koje niko nije znao

„Uhvatila sam ga u prevari“: Seka Aleksić otkrila detalje iz privatnog života koje niko nije znao

Nova 18.12.2023
Popularna pevačica posvećena je porodičnom životu, te rado govori o najlepšim momentima koje provodi u svom domu okružena najbližima. Seka Aleksić je danas u skladnom braku sa suprugom Veljkom Piljikićem sa kojim ima dvojicu sinova Jakova i… »
"Oca sam upoznala u 20. godini. Do današnjeg dana nisam saznala da li je to stvarno moj biološki otac" Naša pevačica kroz…

"Oca sam upoznala u 20. godini. Do današnjeg dana nisam saznala da li je to stvarno moj biološki otac" Naša pevačica kroz…

Blic 18.12.2023
Pevačica Zlata Petrović nikada nije krila detalje o privatnom životu, pa je tako jednom pričala kada je prvi put upiznala oca. Zlata Petrović je tokom gostovanja u emisiji "Nedeljno popodne sa Leom Kiš", otkrila brojne detalje iz privatnog života… »
"Tatu sam upoznala u 20. Godini" Zlata Petrović progovorila o detinjstvu i bolnoj sudbini: Ni danas ne znam da li je biološki…

"Tatu sam upoznala u 20. Godini" Zlata Petrović progovorila o detinjstvu i bolnoj sudbini: Ni danas ne znam da li je biološki…

Kurir 18.12.2023
Zlata Petrović nikada nije krila detalje o privatnom životu, pa je tako jednom pričala kada je prvi put upiznala oca. Zlata Petrović je tokom gostovanja u jednoj emisiji otkrila brojne detalje iz privatnog života. Tom prilikom je pevačica priznala… »
"Uhvatila sam ga u prevari": Seka Aleksić je o ovome godinama ćutala: "Osetila sam da je drugačiji i čekala da sve vidim…

"Uhvatila sam ga u prevari": Seka Aleksić je o ovome godinama ćutala: "Osetila sam da je drugačiji i čekala da sve vidim…

Blic 18.12.2023
Pevačica Seka Aleksić danas je u skladnom braku sa mužem Veljkom Piljikićem sa kojim ima dvojicu sinova Jakova i Jovana. Seka ranije nije medijski eksponirala svoje partnere, međutim, sada je u potkastu kod Anastasije Grujić ispričala da je jednog… »
"Sama sam otkrila prevaru" Seka Aleksić prvi put o bivšem dečku: Osetila sam ranije, želela sam da raskinem...

"Sama sam otkrila prevaru" Seka Aleksić prvi put o bivšem dečku: Osetila sam ranije, želela sam da raskinem...

Kurir 18.12.2023
Seka Aleksić neretko govori o svom privatnom životu, a godinama uživa u srećnom braku sa Veljkom Piljkićem sa kojim ima dvoje dece. Pevačica nikada nije govorila u javnosti o svojim bivšim partnerima, a sada je otkrila detalje nemilog događaja… »
"Bila sam bez para, polumrtva, spavala na ulici" Naša pevačica prošla kroz pakao - roditelji su joj bili imućni, odala se…

"Bila sam bez para, polumrtva, spavala na ulici" Naša pevačica prošla kroz pakao - roditelji su joj bili imućni, odala se…

Blic 18.12.2023
Kontroverzna pevačica Dunja Ilić jedno vreme je punila klubove, onda je naprasno nestala iz javnosti, a malo ko zna kakav je život zapravo imala. Na sceni se pojavila pre više od 13 godina, skandali su se ređali, ali svojevremeno je odlučila da… »

Vesti dana »