Povezane vesti

Nešić: Opozicija da se uozbilji i preuzme odgovornost za poraz kao nekada Tadić i Vučić

Nešić: Opozicija da se uozbilji i preuzme odgovornost za poraz kao nekada Tadić i Vučić

Politika 18.12.2023
Duboko sam zabrinut zbog večerašnjih pokušaja dijela medija i opozicije u Beogradu da proizvedu haos i nasilje u prestonici Srbije, rekao je ministar bezbednosti u Savetu ministara BiH Nenad Nešić. - Haos i nasilje, destabilizacija, neće dovesti na… »
Ministar sigurnosti BiH: Glasao sam u Novom Sadu gde imam prebivalište

Ministar sigurnosti BiH: Glasao sam u Novom Sadu gde imam prebivalište

Radio 021 18.12.2023
Predsednik Demokratskog narodnog saveza (DNS) i ministar sigurnosti Bosne i Hercegovine Nenad Nešić izjavio je da je glasao u Novom Sadu gde ima prebivalište, a ne u Beogradu. "Duboko sam zabrinut zbog večerašnjih pokušaja dela medija i opozicije u… »
Ministar BiH Nešić: Iskoristio sam svoje biračko pravo u Srbiji, opozicija treba da prizna poraz

Ministar BiH Nešić: Iskoristio sam svoje biračko pravo u Srbiji, opozicija treba da prizna poraz

N1 Info 18.12.2023
Predsednik Demokratskog narodnog saveza (DNS) i ministar sigurnosti Bosne i Hercegovine Nenad Nešić izjavio je da je glasao u Novom Sadu gde ima prebivalište, a ne u Beogradu i da "neproverene informacije, kao i laži o krađi izbora služe samo da… »
Ministar BiH Nešić: Iskoristio sam svoje biračko pravo u Srbiji, opozicija treba da prizna poraz

Ministar BiH Nešić: Iskoristio sam svoje biračko pravo u Srbiji, opozicija treba da prizna poraz

Novi magazin 18.12.2023
Predsednik Demokratskog narodnog saveza (DNS) i ministar sigurnosti Bosne i Hercegovine Nenad Nešić izjavio je da je glasao u Novom Sadu gde ima prebivalište, a ne u Beogradu i da "neproverene informacije, kao i laži o krađi izbora služe samo da… »
Nešić: Opozicija bi trebalo da preuzme odgovornost, ja nisam ni glasao u Beogradu

Nešić: Opozicija bi trebalo da preuzme odgovornost, ja nisam ni glasao u Beogradu

Euronews 18.12.2023
Duboko sam zabrinut zbog večerašnjih pokušaja dela medija i opozicije u Beogradu da proizvedu haos i nasilje u prestonici Srbije, rekao je ministar bezbednosti u BiH Nenad Nešić. "Haos i nasilje, destabilizacija, neće dovesti na vlast nikoga ko nema… »
Ministar bezbednosti BiH Nenad Nešić: Opozicija da se uozbilji i preuzme odgovornost za poraz kao nekada Tadić i Vučić

Ministar bezbednosti BiH Nenad Nešić: Opozicija da se uozbilji i preuzme odgovornost za poraz kao nekada Tadić i Vučić

Kurir 18.12.2023
Duboko sam zabrinut zbog večerašnjih pokušaja dela medija i opozicije u Beogradu da proizvedu haos i nasilje u prestonici Srbije, rekao je ministar bezbednosti u Savetu ministara Nenad Nešić. - Haos i nasilje, destabilizacija, neće dovesti na vlast… »

Vesti dana »