Povezane vesti

Dve osobe uhapšene zbog incidenata na protestu ispred RIK-a

Dve osobe uhapšene zbog incidenata na protestu ispred RIK-a

RTS 19.12.2023
MUP je saopštio da su dve osobe uhapšene zbog sumnje da su sinoć učestvovale u incidentima ispred zgrade Republičke izborne komisije. Određeno im je zadržavanje. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim… »
Uhapšena dva mladića - oglasio se MUP: Hapšenja zbog nasilja ispred RIK, evo šta im se stavlja na teret

Uhapšena dva mladića - oglasio se MUP: Hapšenja zbog nasilja ispred RIK, evo šta im se stavlja na teret

Mondo 19.12.2023
D. M. i I. K. je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu. D. M. i I. K. je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom… »
MUP: Uhapšena dvojica mladića zbog incidenata ispred RIK

MUP: Uhapšena dvojica mladića zbog incidenata ispred RIK

N1 Info 19.12.2023
Dvojica mladića uhapšena su jer je, kako je saopšteno iz policije, jedan sprečavao članove RIK da odu noćas nakon izlaska iz zgrade, a potom i odgurnuo direktora Republičkog zavoda za statistiku Miladina Kovačevića, a drugi je pokušavao da… »
MUP: Uhapšena dvojica mladića zbog incidenata ispred RIK

MUP: Uhapšena dvojica mladića zbog incidenata ispred RIK

Novi magazin 19.12.2023
Dvojica mladića uhapšena su jer je, kako je saopšteno iz policije, jedan sprečavao članove RIK da odu noćas nakon izlaska iz zgrade, a potom i odgurnuo direktora Republičkog zavoda za statistiku Miladina Kovačevića, a drugi je pokušavao da… »
MUP se oglasio o hapšenju nasilnika ispred zgrade Republičke izborne komisije: Evo šta im se stavlja na teret

MUP se oglasio o hapšenju nasilnika ispred zgrade Republičke izborne komisije: Evo šta im se stavlja na teret

Telegraf 19.12.2023
D. M. i I. K. je određeno zadržavanje do 48 sati. Policija u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su D. M. (20) iz Jagodine i I. K. (19) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo… »
"Skočili su na mene kao zveri": Napadnut direktor Republičkog zavoda za statistiku ispred RIK: Pao sam, 50 ljudi me je napalo

"Skočili su na mene kao zveri": Napadnut direktor Republičkog zavoda za statistiku ispred RIK: Pao sam, 50 ljudi me je napalo

Blic 18.12.2023
Direktor Republičkog zavoda za statistiku Miladin Kovačević rekao je da je napadnut kada je pokušao da izađe iz zgrade Republičke izborne komisije, nakon što je završen sastanak tog tela. Dok je advokat Rodoljub Šabić razgovarao sa reporterkom… »
Ispred RIK-a napadnut direktor Republičkog zavoda za statistiku

Ispred RIK-a napadnut direktor Republičkog zavoda za statistiku

Danas 18.12.2023
Direktor Republičkog zavoda za statistiku Miladin Kovačević izjavio je da je večeras napadnut kada je izlazio iz sedišta Republičke izborne komisije (RIK). Izašao sam napolje, krenuo sam kući, skočili su na mene kao zveri i srušili me, rekao je… »

Vesti dana »