Povezane vesti
Nesanica masovni problem u Srbiji, svaki četvrti stanovnik pije sedative
RTS 19.12.2023
Prema nekim procenama, od 10 do 60 odsto populacije pati od nesanice. Podaci Instituta „Batut“ pokazuju da svaki četvrti stanovnik koristi sedative i protiv nesanice, što je dvostruko više nego u Evropi i Americi. Zašto dolazi do problema sa spavanjem i… »
Zbog masovnog problema Srbi piju sedative kao bombone! Dr Ana Opanković - "Razvedeni češće pate od onih koji su u braku"
Mondo 19.12.2023
Dr Ana Opanković iz Klinike za psihijatriju Univerzitetskog kliničkog centra Srbije otkriva zašto su poteškoće sa spavanjem postale masovni problem u Srbiji. Dr Ana Opanković iz Klinike za psihijatriju Univerzitetskog kliničkog centra Srbije otkriva… »
Vesti dana »
Novi udar na narko dilere: Uhapšen muškarac u Leskovcu, policija tokom pretresa pronašla skoro pola kilograma kokaina
Blic pre 2 minutajoš 21 povezana
Do kraja sedmice smena godišnjih doba - danas do 16 stepeni, u nedelju moguć sneg
N1 Info pre 3 satajoš 21 povezana
Od 1. aprila naplata putarine na obilaznici oko Beograda samo za teške kamione
N1 Info pre 22 minutajoš 18 povezanih
Đedović Handanović: Svetska banka zainteresovana za širi program podrške gasnom sektoru u Srbiji
Radio sto plus pre 37 minutajoš 15 povezanih



