Povezane vesti

"Da li je moguće da je ovo uradila mladoj?" Jovanu Jeremić urnišu zbog plesa na svadbi partnerovog sina! "Ovo je jadno i…

"Da li je moguće da je ovo uradila mladoj?" Jovanu Jeremić urnišu zbog plesa na svadbi partnerovog sina! "Ovo je jadno i…

Kurir 20.12.2023
Jovana Jeremić i njeni novi dečko bogati biznismen iz Begaljice Dragan Stanković podelili su javnost pošto je isplivao snimak sa svadbe njegovog sina koji je samo pet godina mlađo od Jovane. Naime, Jeremićka je kod kolege Ognjena Amidžića pokazala… »
Isplivao snimak: Prljavi ples Jovane i dečka milionera! Pekar je izludeo pokretima, a onda je strasno poljubio pred masom…

Isplivao snimak: Prljavi ples Jovane i dečka milionera! Pekar je izludeo pokretima, a onda je strasno poljubio pred masom…

Kurir 20.12.2023
Jovana Jeremić, pošto su prvo fotografije sa novim dečkom Draganom Stankovićem, koji je 14 godina stariji od nje, procurili u javnost, voditeljka je otkrila njegov identitet, a sada je pokazala i snimak sa svadbe njegovog sina. Naime, Jeremićka je… »
(Video) Vreli ples: Jovane Jeremić i novog dečka na svadbi njegovog sina: Voditeljka se uvija, on je grli i ljubi - svi…

(Video) Vreli ples: Jovane Jeremić i novog dečka na svadbi njegovog sina: Voditeljka se uvija, on je grli i ljubi - svi…

Blic 20.12.2023
Voditeljka Jovana Jeremić u vezi je sa 14 godina starijim biznismenom Draganom Stankovićem. Jovana Jeremić je nedavno obelodanila vezu sa biznismenom sa kojim je bila na svadbi kod njegovog sina. Snimak sa veselja, na kom se Jovana provodila sa svojim… »
"Sve svekrve me vole, imam sreće": Jovana Jeremić otkrila kako je smuvala bogatog pekara - Jedna stvar je presudila!

"Sve svekrve me vole, imam sreće": Jovana Jeremić otkrila kako je smuvala bogatog pekara - Jedna stvar je presudila!

Mondo 20.12.2023
Jovana Jeremić opisala kako je osvojila novog partnera, kao i šta se raspitivala kod zajedničkog prijatelja! Jovana Jeremić opisala kako je osvojila novog partnera, kao i šta se raspitivala kod zajedničkog prijatelja! Jovana Jeremić nedavno je… »
"Njegov sin je pet godina mlađi od mene, ima unuku": Jovana Jeremić iznela nove detalje veze sa bogatim pekarom, evo kako ga…

"Njegov sin je pet godina mlađi od mene, ima unuku": Jovana Jeremić iznela nove detalje veze sa bogatim pekarom, evo kako ga…

Blic 20.12.2023
Voditeljka Jutarnjeg programa Jovana Jeremić nedavno je obelodanila vezu sa biznismenom nakon nekoliko meseci zabavljanja. Ona je na svom Instagramu prvi put predstavila svog partnera, privrednika Dragana Stankovića, a sada je u razgovoru za "Blic"… »
"Sin mu je 5 godina mlađi od mene" Jovana Jeremić iznela nove detalje veze s bogatim pekarom, ovako ga je smuvala

"Sin mu je 5 godina mlađi od mene" Jovana Jeremić iznela nove detalje veze s bogatim pekarom, ovako ga je smuvala

Kurir 20.12.2023
Jovana Jeremić nedavno je obelodanila vezu sa biznismenom nakon nekoliko meseci zabavljanja. Ona je na svom Instagramu prvi put predstavila svog partnera, privrednika Dragana Stankovića, a sada je ispričala detalje njihove romanse. "Znala ga iz… »
"Ne smem, dečko Mi je strog": Jovana Jeremić otkrila šta joj biznismen ne dozvoljava, pa priznala:"Bio je namenjen mojoj…

"Ne smem, dečko Mi je strog": Jovana Jeremić otkrila šta joj biznismen ne dozvoljava, pa priznala:"Bio je namenjen mojoj…

Blic 19.12.2023
Voditeljka "Novog jutra" Jovana Jeremić već neko vreme je u emotivnoj vezi sa biznismenom Draganom Stankovićem. Ona je razgovoru za "Blic" iznela sve detalje njihove veze, a sada je i gostujući u "Amidži šouu" pričala o svom partneru. - Tebi je… »

Vesti dana »