Povezane vesti

Nestorović: Opozicija stvara atmosferu Majdana

Nestorović: Opozicija stvara atmosferu Majdana

Politika 20.12.2023
„Mi – glas iz naroda” neće se voditi idejom političke trgovine, jer bi ona ubila pokret, rekao je za Sputnjik dr Branimir Nestorović. „Ne bismo više imali kredibilitet ako bismo izašli jednokratno na izbore, osvojili nešto, pa to zamenimo za… »
Nestorović najavio moguću podršku naprednjacima

Nestorović najavio moguću podršku naprednjacima

Slobodna Evropa 20.12.2023
Nosilac liste "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da ova lista sigurno neće biti ni u kakvoj koaliciji i dogovoru sa najjačom opozicionom listom "Srbija protiv nasilja". On je ponovio da ne bi išli ni sa kim u koaliciju, jer su se tako… »
„Ako se kralo u Beogradu, kralo se svuda. Više rada peške, a manje društvenih mreža“: Analitičari o izborima u…

„Ako se kralo u Beogradu, kralo se svuda. Više rada peške, a manje društvenih mreža“: Analitičari o izborima u…

Danas 20.12.2023
Srpska napredna stranka osvojila je oko 38,8 odsto glasova u Novom Sadu na parlamentarim izborima, dok je na drugom mestu koalicija „Srbija protiv nasilja“ sa oko 34,3 odsto, govore podaci oko 95 odsto prebrojanih glasova. Sagovornici Danasa ističu… »
Ko čini biračko telo dr Branimira Nestorovića? Trikoš: Njegova harizmatska figura pravi veliku razliku

Ko čini biračko telo dr Branimira Nestorovića? Trikoš: Njegova harizmatska figura pravi veliku razliku

Euronews 20.12.2023
Od izjave dr Branimira Nestorovića, nosioca liste "Mi - glas naroda" da na gradskom nivou neće u koaliciju ni sa vlašću, ni sa opzicionim alternativama, pa do najnovije informacije da je možda ipak spreman da pruži manjinsku podršku naprednjacima i… »
Jovanović Ćuta: Beogradom će vladati SNS i treće oko, ako se ne ponove izbori

Jovanović Ćuta: Beogradom će vladati SNS i treće oko, ako se ne ponove izbori

Nedeljnik 20.12.2023
Predsednik Ekološkog ustanka i jedan od lidera liste „Srbija protiv nasilja“ Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je danas da ta koalicija ne bi trebalo da učestvuje u radu gradskog parlamenta ukoliko beogradski izbori ne budu ponovljeni. Jovanović… »
Jovanović Ćuta: Ako se ne ponove izbori, Beogradom će vladati SNS i treće oko

Jovanović Ćuta: Ako se ne ponove izbori, Beogradom će vladati SNS i treće oko

Danas 20.12.2023
Predsednik Ekološkog ustanka i jedan od lidera liste „Srbija protiv nasilja“ Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je danas da ta koalicija ne bi trebalo da učestvuje u radu gradskog parlamenta ukoliko beogradski izbori ne budu ponovljeni. Jovanović… »
Jovanović Ćuta: Beogradom će vladati treće oko ako se izbori ne ponove

Jovanović Ćuta: Beogradom će vladati treće oko ako se izbori ne ponove

Radio 021 20.12.2023
Jedan od lidera liste "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je da ta koalicija ne bi trebalo da učestvuje u radu beogradskog parlamenta ukoliko izbori ne budu ponovljeni. Predsednik Ekološkog ustanka je kazao da očekuje da… »
Milivojević o Nestorovićevoj izjavi: Manjinska podrška se u ovoj zemlji izražava sa mnogo nula

Milivojević o Nestorovićevoj izjavi: Manjinska podrška se u ovoj zemlji izražava sa mnogo nula

N1 Info 20.12.2023
"Srbija protiv nasilja" neće odustati od institucionalne borbe i zahtevaće da se GIK izjasni po pitanju beogradskih izbora, a očekujemo i omasovljenje protesta, rekao je Srđan Milivojević iz Demokratske stranke. „Mi od protesta nećemo odustati… »
Jovanović Ćuta za BETU: Ako se ne ponove izbori, Beogradom će vladati SNS i treće oko

Jovanović Ćuta za BETU: Ako se ne ponove izbori, Beogradom će vladati SNS i treće oko

Beta 20.12.2023
Predsednik Ekološkog ustanka i jedan od lidera liste "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je danas da ta koalicija ne bi trebalo da učestvuje u radu gradskog parlamenta ukoliko beogradski izbori ne budu ponovljeni.  Jovanović je… »
Nestorović: Nećemo ni u kojoj varijanti u koaliciju sa "Srbijom protiv nasilja"

Nestorović: Nećemo ni u kojoj varijanti u koaliciju sa "Srbijom protiv nasilja"

Blic 20.12.2023
-Sasvim je jasno da nećemo ni u kojoj varijanti sa pokretom Srbija protiv nasilja, oni su oličenje svega protiv čega se borimo. Vidite kako stvaraju atmosferu Majdana u Srbiji. Pritom, jasno je da ne mogu da pobede na izborima. Njihov broj glasova je… »
Jovanović Ćuta: Beogradom će vladati SNS i treće oko, ako se ne ponove izbori

Jovanović Ćuta: Beogradom će vladati SNS i treće oko, ako se ne ponove izbori

N1 Info 20.12.2023
Predsednik Ekološkog ustanka i jedan od lidera liste "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je danas da ta koalicija ne bi trebalo da učestvuje u radu gradskog parlamenta ukoliko beogradski izbori ne budu ponovljeni. Jovanović je… »
Miloš Jovanović: Novi izbori u Beogradu su možda najbolje rešenje, protest opozicije nedovoljno promišljen

Miloš Jovanović: Novi izbori u Beogradu su možda najbolje rešenje, protest opozicije nedovoljno promišljen

N1 Info 20.12.2023
Predsednik Nove demokratske stranke Srbije (NDSS) i jedan od lidera koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je da se zalaže za održavanje novih izbora u Beogradu, ali da sada sve zavisi od pokreta koji vodi doktor Branimir Nestorović i da on mora da… »
Miloš Jovanović: Mi više nismo pravna država, i narod je izgubio poverenje u institucije

Miloš Jovanović: Mi više nismo pravna država, i narod je izgubio poverenje u institucije

Nedeljnik 20.12.2023
(Beta) – Predsednik Nove demokratske stranke Srbije (NDSS) i jedan od lidera koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je da se zalaže za održavanje novih izbora u Beogradu, ali da sada sve zavisi od pokreta koji vodi doktor Branimir Nestorović i da… »
Mi - Glas iz naroda: Nikakve koalicije ni sa SNS ni sa SPN se uopšte ne razmatraju

Mi - Glas iz naroda: Nikakve koalicije ni sa SNS ni sa SPN se uopšte ne razmatraju

Pravda 20.12.2023
Pokret Mi - Glas iz naroda poručio je svojim glasačima da neće ulaziti u koalicije sa SNS i listom Srbija protiv nasilja i da ne veruju novinskim tekstovima koji tvrde tako nešto. “Ovih dana ćete pročitati razne naše intervjue, u kojima ćemo… »
Jovanović Ćuta za BETU: Ako se ne ponove izbori, Beogradom će vladati SNS i treće oko

Jovanović Ćuta za BETU: Ako se ne ponove izbori, Beogradom će vladati SNS i treće oko

Radio sto plus 20.12.2023
Jovanović je agenciji Beta kazao da očekuje da opozicija neće priznati krađu na beogradskim izborima i da ne bi trebalo da učestvuje u radu gradske skupštine. “Pozivam (Aleksandar) Vučića da prekine s ovom agonijom i da raspiše gradske izbore… »
Miloš Jovanović (Novi DSS): Isterati Nestorovića na čistac

Miloš Jovanović (Novi DSS): Isterati Nestorovića na čistac

Danas 20.12.2023
Predsednik Nove demokratske stranke Srbije i jedan od lidera koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je da se zalaže za održavanje novih izbora u Beogradu, ali da sada sve zavisi od pokreta koji vodi doktor Branimir Nestorović i da on mora da bude… »
Miloš Jovanović: Brzo smo zaboravili da je vlast izgubila većinu u Beogradu, a to je suština

Miloš Jovanović: Brzo smo zaboravili da je vlast izgubila većinu u Beogradu, a to je suština

Nova 20.12.2023
Predsenik Novog DSS-a i nosilac liste koalicija NADA, Miloš Jovanović u emisiji "Među nama" komentarisao je izborne rezultate i aktualne proteste opozicije. Komentarišići odluku jednog dela opozicije da ne priznaju, ne samo rezultate, već cele… »
Milivojević o Nestorovićevoj izjavi: Manjinska podrška se u ovoj zemlji izražava sa mnogo nula

Milivojević o Nestorovićevoj izjavi: Manjinska podrška se u ovoj zemlji izražava sa mnogo nula

Novi magazin 20.12.2023
"Srbija protiv nasilja" neće odustati od institucionalne borbe i zahtevaće da se GIK izjasni po pitanju beogradskih izbora, a očekujemo i omasovljenje protesta, rekao je Srđan Milivojević iz Demokratske stranke. „Mi od protesta nećemo odustati… »
Jovanović Ćuta: Ako se ne ponove izbori, Beogradom će vladati SNS i treće oko

Jovanović Ćuta: Ako se ne ponove izbori, Beogradom će vladati SNS i treće oko

Novi magazin 20.12.2023
Predsednik Ekološkog ustanka i jedan od lidera liste "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je danas da ta koalicija ne bi trebalo da učestvuje u radu gradskog parlamenta ukoliko beogradski izbori ne budu ponovljeni. Jovanović je… »
Miloš Jovanović: Novi izbori u Beogradu su možda najbolje rešenje, protest opozicije nedovoljno promišljen

Miloš Jovanović: Novi izbori u Beogradu su možda najbolje rešenje, protest opozicije nedovoljno promišljen

Novi magazin 20.12.2023
Predsednik Nove demokratske stranke Srbije (NDSS) i jedan od lidera koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je da se zalaže za održavanje novih izbora u Beogradu, ali da sada sve zavisi od pokreta koji vodi doktor Branimir Nestorović i da on mora da… »
Jovanović (Novi DSS): Novi izbori u Beogradu možda su najbolje rešenje

Jovanović (Novi DSS): Novi izbori u Beogradu možda su najbolje rešenje

Beta 20.12.2023
Predsednik Nove demokratske stranke Srbije (NDSS) i jedan od lidera koalicije NADA Miloš Jovanović izjavio je da se zalaže za održavanje novih izbora u Beogradu, ali da sada sve zavisi od pokreta koji vodi doktor Branimir Nestorović i da on mora da… »
SNS bira s kim u vlast

SNS bira s kim u vlast

Vesti online 20.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da on, kao predsednik Republike, mora da sasluša parlamentarnu većinu kada su u pitanju kandidati za premijera, kao i da će, ako nosilac liste Branimir Nestorović Mi – Glas iz naroda ne bude podržao… »
Osam od 11 listi u parlamentu Vlasotinca

Osam od 11 listi u parlamentu Vlasotinca

Jug press 20.12.2023
VLASOTINCE Opštinska izborna komisija Vlasotinca, na osnovu obrađenih rezultata sa 57 od 58 izbornih mesta objavila je preliminarne rezultate na osnovu kojih je lista „ALEKSANDAR VUČIĆ – Vlasotince ne sme da stane“ osvojila 24 mandata. Po… »
Jovanović (Novi DSS): Novi izbori u Beogradu možda su najbolje rešenje

Jovanović (Novi DSS): Novi izbori u Beogradu možda su najbolje rešenje

Radio sto plus 20.12.2023
Jovanović je za televiziju Nova S rekao da je vlast “izgubila izbore u Beogradu” i da sa 53 ili 54 odbornika više nema većinu. “Sada treba sesti s Nestorovićem i videti da li je spreman da s ostatkom opozicije učestvuje u promeni vlast u… »
Da li će Nestorovićeva stranka biti tas na vagi?Jedan od osnivača pokreta "MI - Glas iz naroda" za Euronews Srbija

Da li će Nestorovićeva stranka biti tas na vagi?Jedan od osnivača pokreta "MI - Glas iz naroda" za Euronews Srbija

Euronews 20.12.2023
Od stava da neće ići ni sa kim u koaliciju, lista i "MI - Glas iz naroda" došla je do razmišljanja o mogućnosti davanja manjinske podrške naprednjacima i socijalistima za formiranje vlasti u Beogradu, što je za Večernje novosti izjavio nosilac… »
Nestorović: Ili podrška Naprednjacima ili ništa

Nestorović: Ili podrška Naprednjacima ili ništa

Vreme 20.12.2023
Izbori 2023. Branimir Nestorović kaže da će osnivači pokreta "Mi - glas iz naroda" ovih dana da se sastanu i glasaju, pa će videti da li da budu manjinska podrška SNS i SPS za “neke konkretne predloge”. Oglasio se čovek za kojeg je predsednik… »
"Ušli smo u ovu priču jer želimo da očuvamo integritet Srbije, a ne zbog novca"

"Ušli smo u ovu priču jer želimo da očuvamo integritet Srbije, a ne zbog novca"

Pravda 20.12.2023
Sačekaćemo konačne rezultate, ne bismo išli ni sa kim u koaliciju, jer smo se tako na početku dogovorili, izjavio je Branimir Nestorović, nosilac liste "MI - Glas iz naroda". On je za "Novosti" rekao da će se njih 11 osnivača pokreta ovih dana… »
Nestorović: Nećemo sa ‘Srbijom protiv nasilja’, moguća podrška Vučiću

Nestorović: Nećemo sa ‘Srbijom protiv nasilja’, moguća podrška Vučiću

Glas Zaječara 20.12.2023
Nosilac liste „Mi glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je da on i njegovi saborci iz istoimenog pokreta sigurno neće biti ni u kakvoj koaliciji i dogovoru sa „Srbijom protiv nasilja“, dodajući – „vidite šta rade sada posle izbora… »
Nestrović ponovio svoj stav: Nećemo sa „Srbijom protiv nasilja“, moguća podrška Vučiću

Nestrović ponovio svoj stav: Nećemo sa „Srbijom protiv nasilja“, moguća podrška Vučiću

Nedeljnik 20.12.2023
(Beta) – Nosilac liste „Mi glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je da on i njegovi saborci iz istoimenog pokreta sigurno neće biti ni u kakvoj koaliciji i dogovoru sa „Srbijom protiv nasilja“, dodajući – „vidite šta rade sada… »
Nestorović: Nećemo sa ‘Srbijom protiv nasilja’, moguća podrška Vučiću

Nestorović: Nećemo sa ‘Srbijom protiv nasilja’, moguća podrška Vučiću

Radio sto plus 20.12.2023
“Sačekaćemo konačne rezultate, ne bismo išli ni s kim u koaliciju, jer smo se tako na početku dogovorili”, rekao je Nestorović za Večernje novosti. Dodao je da će osnivači pokreta, njih 11, “ovih dana da se sastane i da glasa, pa ćemo da… »
Naslovne strane za sredu 20. decembar

Naslovne strane za sredu 20. decembar

Radio sto plus 20.12.2023
BLIC – “Ključne dileme posle izbora” – o pitanjima koja ostaju otvorena posle izbora. Lekari savetuju oprez: “Sve više srčanih i moždanih udara zbog zagađenja”. NOVOSTI – “Naprednjaci bez premca u 165 opština” – o broju osvojenih… »
Nestorović kaže da neće sa SPN, ali moguće da podrži „SNS i SPS za neke predloge“

Nestorović kaže da neće sa SPN, ali moguće da podrži „SNS i SPS za neke predloge“

N1 Info 20.12.2023
Nosilac liste "Mi glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da on i njegovi saborci iz istoimenog pokreta sigurno neće biti ni u kakvoj koaliciji i dogovoru sa "Srbijom protiv nasilja", dodajući - "vidite šta rade sada posle izbora, kao da prave… »
Nestorović: Nećemo sa 'Srbijom protiv nasilja', moguća podrška Vučiću

Nestorović: Nećemo sa 'Srbijom protiv nasilja', moguća podrška Vučiću

Beta 20.12.2023
Nosilac liste "Mi glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da on i njegovi saborci iz istoimenog pokreta sigurno neće biti ni u kakvoj koaliciji i dogovoru sa "Srbijom protiv nasilja", dodajući - "vidite šta rade sada posle izbora, kao da prave… »
Nestorović najavio moguću podršku Vučiću: O opoziciji kaže da prave atmosferu Majdana

Nestorović najavio moguću podršku Vučiću: O opoziciji kaže da prave atmosferu Majdana

Nova 20.12.2023
Nosilac liste "Mi glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da on i njegovi saborci iz istoimenog pokreta sigurno neće biti ni u kakvoj koaliciji i dogovoru sa "Srbijom protiv nasilja", dodajući - "vidite šta rade sada posle izbora, kao da prave… »
Branimir Nestorović: Nećemo sa „Srbijom protiv nasilja“, moguća podrška Vučiću

Branimir Nestorović: Nećemo sa „Srbijom protiv nasilja“, moguća podrška Vučiću

Danas 20.12.2023
Nosilac liste „Mi glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je da on i njegovi saborci iz istoimenog pokreta sigurno neće biti ni u kakvoj koaliciji i dogovoru sa „Srbijom protiv nasilja“, dodajući – „vidite šta rade sada posle izbora… »
Nestorović: Moguća i manjinska podrška SNS-u i SPS-u u Beogradu

Nestorović: Moguća i manjinska podrška SNS-u i SPS-u u Beogradu

Sputnik 20.12.2023
Sačekaćemo konačne rezultate, ne bismo išli ni sa kim u koaliciju, jer smo se tako na početku dogovorili. Nas 11 osnivača pokreta ovih dana će da se sastane i da glasa, pa ćemo da vidimo da li da budemo manjinska podrška SNS i SPS za neke… »
Nestorović odlučio? Moguća manjinska podrška SNS za vlast u Beogradu! Vučić ga pozvao na razgovore tokom izborne noći

Nestorović odlučio? Moguća manjinska podrška SNS za vlast u Beogradu! Vučić ga pozvao na razgovore tokom izborne noći

Mondo 20.12.2023
Branimir Nestorović je osvojio 13 mandata u Narodnoj i šest u beogradskoj skupštini, a sada razmišlja o mogućnosti da bude manjinska podrška SNS i SPS za vlast u Beogradu. Branimir Nestorović je osvojio 13 mandata u Narodnoj i šest u beogradskoj… »
Nestrović: Nećemo sa 'Srbijom protiv nasilja', moguća podrška Vučiću

Nestrović: Nećemo sa 'Srbijom protiv nasilja', moguća podrška Vučiću

Novi magazin 20.12.2023
Nosilac liste "Mi glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da on i njegovi saborci iz istoimenog pokreta sigurno neće biti ni u kakvoj koaliciji i dogovoru sa "Srbijom protiv nasilja", dodajući - "vidite šta rade sada posle izbora, kao da prave… »
Branimir Nestorović poručio Moguća manjinska podrška SNS i SPS za vlast u Beogradu

Branimir Nestorović poručio Moguća manjinska podrška SNS i SPS za vlast u Beogradu

Alo 20.12.2023
Branimir Nestorović, lider liste "Mi - Glasi iz naroda", izjavio je da je moguća i manjinska podrška SNS i SPS za vlast u Beogradu. - Sačekaćemo konačne rezultate, ne bismo išli ni sa kim u koaliciju, jer smo se tako na početku dogovorili. Nas 11… »
Nestorović za "Novosti": Moguća i manjinska podrška SNS i SPS za vlast u Beogradu

Nestorović za "Novosti": Moguća i manjinska podrška SNS i SPS za vlast u Beogradu

Večernje novosti 19.12.2023
SAČEKAĆEMO konačne rezultate, ne bismo išli ni sa kim u koaliciju, jer smo se tako na početku dogovorili. Nas 11 osnivača pokreta ovih dana će da se sastane i da glasa, pa ćemo da vidimo da li da budemo manjinska podrška SNS i SPS za neke… »
"Moguća manjinska podrška SNS i SPS za vlast u Beogradu": Nestorović: Mi jesmo opozicija, ali ne svemu

"Moguća manjinska podrška SNS i SPS za vlast u Beogradu": Nestorović: Mi jesmo opozicija, ali ne svemu

Blic 19.12.2023
Branimir Nestorović, lider liste "Mi - Glas iz naroda" izjavio je da je nakon održanih izbora na kojima je ta lista, prema dosad obrađenom izbornom materijalu, osvojila 5.37 odsto glasova na beogradskim izborima, moguća i manjinska podrška SNS i SPS… »
Boris Tadić o protestu: Od prvog trenutka smo na protestima ispred RIK-a

Boris Tadić o protestu: Od prvog trenutka smo na protestima ispred RIK-a

Danas 19.12.2023
Lider Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić objavio je večeras da SDS učestvuje, „od prvog trenutka“ na protestima ispred sedišta Republičke izborne komisije (RIK) u Beogradu. Tadić, bivši predsednik Srbije je na društvenoj mreži Iks… »

Vesti dana »