Povezane vesti

"Delima me izbacuješ napolje" Ša zaurlao na Mionu pa joj pripetio raskidom! Reper ne posustaje sa provokacijama!

"Delima me izbacuješ napolje" Ša zaurlao na Mionu pa joj pripetio raskidom! Reper ne posustaje sa provokacijama!

Kurir 20.12.2023
Rijaliti učesnici Nenad Aleksić Ša i Miona Jovanović imaju žestoke probleme u vezi, a sada su ponovo imali sukob a ovo je razlog. - Dosta mi je pominjanja ljudi koji su napolju, bivših! Meni treba da uživamo u narednom periodu, da smo srećni… »
Ša ne zna gde udara: Preti Mioni raskidom - spominje joj bivše, tera je da mu prizna emocije: "delima me izbacuješ napolje"…

Ša ne zna gde udara: Preti Mioni raskidom - spominje joj bivše, tera je da mu prizna emocije: "delima me izbacuješ napolje"…

Blic 20.12.2023
Učesnici "Elite" Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša posvađali su se oko čitavog niza stvari, a čini se da im nikako ne ide u vezi. - Dosta mi je pominjanja ljudi koji su napolju, bivših! Meni treba da uživamo u narednom periodu, da smo srećni… »
"Ne verujem šta radi" Stanislav zapenio zbog ljubavnog odnosa repera i njegove bišve! Jedno pitanje ga je posebno…

"Ne verujem šta radi" Stanislav zapenio zbog ljubavnog odnosa repera i njegove bišve! Jedno pitanje ga je posebno…

Kurir 20.12.2023
Rijaliti učesnici Nenad Aleksić Ša i Miona Jovanović uplovili su u burnu ljubavnu aferu, a njihov odnos predmet je mnogih razglabanja. Miona se poslednjih dana opustila više nego inače, te je sinoć, pre žurke u "Eliti", bila u vrelom zanosu sa… »
Nenad Aleksić Ša doživeo nervni slom: - beži iz elite Žestoko se sukobio sa Mionom, ona ga spustila pred svima: "Ne pravi…

Nenad Aleksić Ša doživeo nervni slom: - beži iz elite Žestoko se sukobio sa Mionom, ona ga spustila pred svima: "Ne pravi…

Blic 20.12.2023
Nenad Aleksić Ša i Miona Jovanović žestoko su zaratili, a nakon sukoba reper je urlao i poželeo da napusti rijaliti. - D**a me ceo dan. Ne mogu bre više - rekao je Nenad Aleksić Ša. - Morate lepo da pričate - dodao je Đedović. - Ne mogu više… »
Reper nakon svađe sa mionom doživeo nervni slom: Pokušao da pobegne iz rijalitija, Jovanovićeva urlala "Ne pravi idiota od…

Reper nakon svađe sa mionom doživeo nervni slom: Pokušao da pobegne iz rijalitija, Jovanovićeva urlala "Ne pravi idiota od…

Kurir 20.12.2023
Nenad Aleksić Ša i Miona Jovanović nakon gotovo svakodnevnih svađa ponovo su zaratili, te je reper opet poželeo da napusti "Elitu". - D**a me ceo dan. Ne mogu bre više - rekao je Nenad Aleksić Ša. - Morate lepo da pričate - dodao je Đedović. -… »
"Ne verujem šta radi": Mionin bivši dečko zaprepašćen njenim ponašanjem u ''Eliti'', razmenjivala nežnosti sa Ša pred…

"Ne verujem šta radi": Mionin bivši dečko zaprepašćen njenim ponašanjem u ''Eliti'', razmenjivala nežnosti sa Ša pred…

Blic 20.12.2023
Miona Jovanović raskinula je sa Stanislavom Krofakom, MMA Borcem iz Hrvatske zbog repera Nenada Aleksića Ša. Miona je, naime, uplovila u vezu sa reperom iako se on još nije razveo od sadašnje supruge Vanje Aleksić. Miona i Ša nakon što su… »
Ša hteo da beži iz elite! Reper saznao da mu se ljubavnica muva sa Anđelom, izbezumio se, a pred zoru Miona popustila i dala…

Ša hteo da beži iz elite! Reper saznao da mu se ljubavnica muva sa Anđelom, izbezumio se, a pred zoru Miona popustila i dala…

Kurir 20.12.2023
Reper Nenad Aleksić Ša uplovio je u emotivnu vezu sa Mionom Jovanović iako se još nije razveo od supruge Vanja Ignjatović. Međutim, u njihovom odnosu ne cvetaju ruže, pa skoro svakodnevno imaju žestoke svađe pred kamerama. Naime, Nenad Aleksić… »
Ša hoće da beži iz "elite": Reper saznao da mu se ljubavnica muva sa Anđelom, potpuno se izbezumio, pa napravio šok potez

Ša hoće da beži iz "elite": Reper saznao da mu se ljubavnica muva sa Anđelom, potpuno se izbezumio, pa napravio šok potez

Blic 20.12.2023
Reper Nenad Aleksić Ša uplovio je u emotivnu vezu sa Mionom Jovanović iako se još nije razveo od supruge Vanje Aleksić. Međutim, u njihovom odnosu ne cvetaju ruže, pa skoro svakodnevno imaju žestoke svađe pred kamerama. Naime, Nenad Aleksić Ša… »

Vesti dana »