Повезане вести
Агенција за спречавање корупције проверава финансирање кол центра СНС
Ин медија 20.12.2023
Агенција за спречавање корупције потврдила је да се води поступак по пријави Транспарентности Србија због сумње о незаконитом финансирању кол центра СНС. Решење које буду донели у том поступку објавиће на свом сајту, објавио… »
Случај "кол-центар": Агенција за спречавање корупције испитује да ли је СНС прекршила закон
Мој Нови Сад 20.12.2023
Због сумње у незаконито финансирање кол центра СНС-а, Транспарентност Србија је поднела пријаву Агенцији за спречавање корупције. На основу ње, ова институција је сада покренула поступак. Из Агенције за спречавање корупције… »
Агенција за спречавање корупције проверава да ли је СНС прекршио закон
Радио сто плус 20.12.2023
На основу ове пријаве, ова институција је сада покренула поступак. Из Агенције за спречавање корупције су новинарки ЦИНС-а потврдили да се води поступак по пријави Транспарентности, као и да ће решење које буду донели у овом… »
Вести дана »
Вучић у Бриселу: Верујем да ће Србија имати подршку ЕУ у суочавању са изазовима у енергетици
Сербиан Невс Медиа пре 1 сатјош 1 повезана
Зеленски одбацио алузије да рат користи као изговор да остане на власти
Данас пре 8 сатијош 1 повезана
Ево ко су шкаљарци рањени у Никшићу, хапшени због страховите туче: летеле чаше, флаше, па севнуо и нож
Блиц пре 2 сатајош 2 повезане





