Povezane vesti

"Rusija se ne boji NATO, mi smo sledeći": Baltičke zemlje u strahu od ishoda rata u Ukrajini, Estonija procenila kada Putin…

"Rusija se ne boji NATO, mi smo sledeći": Baltičke zemlje u strahu od ishoda rata u Ukrajini, Estonija procenila kada Putin…

Kurir 20.12.2023
Zastoj oko pomoći iz SAD i Evrope navodi ukrajinske saveznike da razmišljaju o nečemu što su odbijali da zamisle od najranijih dana invazije Rusije na susednu zemlju, a to je da bi ruski predsednik Vladimir Putin mogao da pobedi. Sa više od 110… »
U Evropi raste strah, šta ako Putin pobedi?! Ove zemlje se spremaju za rat - "Mi smo sledeći"

U Evropi raste strah, šta ako Putin pobedi?! Ove zemlje se spremaju za rat - "Mi smo sledeći"

Mondo 20.12.2023
Deo Evrope se priprema za rat u slučaju da Putin pobedi u Ukrajini. Deo Evrope se priprema za rat u slučaju da Putin pobedi u Ukrajini. Zastoj američke i evropske pomoći navodi ukrajinske saveznike da razmišljaju o nečemu što su odbijali da… »
Šta ako Putin pobedi? Deo Evrope već se priprema za rat

Šta ako Putin pobedi? Deo Evrope već se priprema za rat

Vesti online 20.12.2023
Zastoj oko pomoći iz SAD i Evrope navodi ukrajinske saveznike da razmišljaju o nečemu što su odbijali da zamisle od najranijih dana ruske invazije – da bi Vladimir Putin mogao da pobedi. “Ako Ukrajina nema podršku EU i SAD, Putin će pobediti”… »
Šta ako Putin pobedi? Deo Evrope već se priprema za rat

Šta ako Putin pobedi? Deo Evrope već se priprema za rat

N1 Info 20.12.2023
Zastoj oko pomoći iz SAD i Europe navodi ukrajinske saveznike da razmišljaju o nečemu što su odbijali da zamisle od najranijih dana ruske invazije - da bi Vladimir Putin mogao pobediti, piše Index.hr. S više od 110 milijardi dolara pomoći koje ne… »
"Za godinu dana će napasti" Zapad u panici zbog Putinovog sledećeg cilja, nakon Ukrajine prelazi na njih?

"Za godinu dana će napasti" Zapad u panici zbog Putinovog sledećeg cilja, nakon Ukrajine prelazi na njih?

Alo 20.12.2023
Zastoj pomoći iz SAD i Evrope navodi ukrajinske saveznike da razmišljaju o nečemu što su odbijali da zamisle od najranijih dana ruske invazije: da bi Vladimir Putin mogao da pobedi. Sa više od 110 milijardi dolara pomoći zaglavljenih u političkim… »

Vesti dana »