Povezane vesti

Šapić o rezultatima izbora u Beogradu, a evo šta kaže o Nestoroviću

Šapić o rezultatima izbora u Beogradu, a evo šta kaže o Nestoroviću

Blic 20.12.2023
Baviti se politikom znači imati veliku odgovornost i biti u stanju da prihvatite i pobedu i poraz na dostojanstven način. Zato apelujem na sve građane da ne dozvolimo da uđemo u anarhiju tako što ćemo u naš život da uvedemo novu političku kulturu… »
Aleksandar Šapić: Pozivam sve građane da ne dozvole da se uđe u anarhiju

Aleksandar Šapić: Pozivam sve građane da ne dozvole da se uđe u anarhiju

Danas 20.12.2023
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić pozvao je danas sve građane da ne dozvole da se uđe u anarhiju uvođenjem nove političke kulture „da ko god izgubi izbore zaustavlja državu“. Prema Šapićevim rečima, važno je da se svi… »
Aleksandar Šapić: Očekivao sam dobar rezultat u Beogradu, apelujem i molim sve da ne dozvolimo ulazak u anarhiju

Aleksandar Šapić: Očekivao sam dobar rezultat u Beogradu, apelujem i molim sve da ne dozvolimo ulazak u anarhiju

Kurir 20.12.2023
- Baviti se politikom znači imati veliku odgovornost i biti u stanju da prihvatite i pobedu i poraz na dostojanstven način. Zato apelujem na sve građane da ne dozvolimo da uđemo u anarhiju tako što ćemo u naš život da uvedemo novu političku… »
Šapić: "Apelujem na sve da ne dozvolimo da uđemo u anarhiju"

Šapić: "Apelujem na sve da ne dozvolimo da uđemo u anarhiju"

Telegraf 20.12.2023
"Za godinu i tri meseca na mestu gradonačelnika sam krvavo radio i pred građane" "Baviti se politikom znači imati veliku odgovornost i biti u stanju da prihvatite i pobedu i poraz na dostojanstven način i zato apelujem na sve da ne dozvolimo da uđemo… »

Vesti dana »