Povezane vesti

Ukraden privatni bager sa gradilišta deonice auto-puta od Preljine do Požege

Ukraden privatni bager sa gradilišta deonice auto-puta od Preljine do Požege

Politika 20.12.2023
Za sada nepoznati počinilac ukrao je u dragačevskom selu Markovica bager marke TB 175, koji radi na izgradnji deonice auto-puta od Preljine do Požege i pripada privatnoj firmi iz Požege. "Kada sam došao na posao video sam da nema bagera na mestu gde… »
Ukradeni bager pronađen u Subotici: Građevinska mašina nestala sa gradilišta deonice auto-puta od Preljine do Požege

Ukradeni bager pronađen u Subotici: Građevinska mašina nestala sa gradilišta deonice auto-puta od Preljine do Požege

Euronews 20.12.2023
Privatni bager koji je ukraden u dragačevskom selu Markovica, a radi na izgradnji deonice auto-puta od Preljine do Požege, pronađen je danas u ispravnom stanju u Subotici i vraćen vlasnicima. Brzom akcijom policije počinioci ovog krivičnog dela… »
Ukrali bager od 7,5 tona kod Čačka, pa ga "terali" do Subotice: Ušli na gradilište, a niko nije primetio - evo ko stoji iza…

Ukrali bager od 7,5 tona kod Čačka, pa ga "terali" do Subotice: Ušli na gradilište, a niko nije primetio - evo ko stoji iza…

Kurir 20.12.2023
Građevinska mašina koja pripada požeškoj firmi angažovanoj na izgradnji auto puta i koja je tokom prošle noći ukradena, pronađena je danas u Subotici. Kako se nezvanično saznaje, bager su ukrali radnici jedne građevinske firme iz Mionice. Brzom… »
Sa gradilišta auto-puta do Požege preko noći ukraden bager vredan 40.000 evra

Sa gradilišta auto-puta do Požege preko noći ukraden bager vredan 40.000 evra

Radio 021 20.12.2023
Za sada nepoznati počinilac ukrao je u dragačevskom selu Markovica bager marke TB 175, koji radi na izgradnji deonice auto-puta od Preljine do Požege i pripada privatnoj firmi iz Požege. "Kada sam došao na posao video sam da nema bagera na mestu gde… »
Čitav bager natovarili na prikolicu i odvezli! Neverovatna krađa u Lučanima, policija traži građevinsku mašinu vrednu…

Čitav bager natovarili na prikolicu i odvezli! Neverovatna krađa u Lučanima, policija traži građevinsku mašinu vrednu…

Blic 20.12.2023
Neobična krađa dogodila se u Lučanima kada su za sada nepoznati počinioci sa mesta na kom je bio parkiran ukrali bager. Građevinska mašina bila je angažovana na izgradnji deonice auto-puta i pripada privatnoj firmi iz Požege. Sve se dogodilo tokom… »
Neverovatna krađa u Lučanima! Lopovi u toku noći natovarili bager na prikolicu pa nestali: Mašina od 7 tona vredna čak…

Neverovatna krađa u Lučanima! Lopovi u toku noći natovarili bager na prikolicu pa nestali: Mašina od 7 tona vredna čak…

Blic 20.12.2023
Neobična krađa dogodila se u Lučanima kada su za sada nepoznati počinioci sa mesta na kom je bio parkiran ukrali bager. Građevinska mašina bila je angažovana na izgradnji deonice auto-puta i pripada privatnoj firmi iz Požege. Sve se dogodilo tokom… »
Neverovatna krađa u Lučanima: Natovarili bager usred noći na prikolicu, traži se mašina vredna 40.000 €

Neverovatna krađa u Lučanima: Natovarili bager usred noći na prikolicu, traži se mašina vredna 40.000 €

Telegraf 20.12.2023
"Kada sam zavšio posao parkirao sam bager, kada sam sledeći put došao on nije bio na svom mestu" Neobična krađa dogodila se u Lučanima kada su za sada nepoznati počinioci sa mesta na kom je bio parkiran ukrali bager. Građevisnka mašina bila je… »

Vesti dana »