Повезане вести
Епл обуставља продају паметних сатова Сериес 9 и Ултра 2 због спора око патента
ИндексОнлине 20.12.2023
КУПЕРТИНО – Компанија Епл ће од сутра обуставити продају паметних сатова Сериес 9 и Ултра 2 због спора око патента са компанијом Масимо која се бави медицинском технологијом. Продаја тих сатова преко интернета ће бити… »
Аппле престаје са продајом два модела паметних сатова због судског спора
Нова економија 20.12.2023
Аппле је најавио да ће престати са продајом одређених модела својих популарних паметних сатова, Аппле Ватцх Серије 9 и Аппле Ватцх Ултра 2, на америчком тржишту. Одлука ступа на снагу сутра на Аппле-овој веб страници, а из… »
Вести дана »
„Не смеш ни да шеташ јер ћемо да те убијемо“ – Вучић чуо непостојеће претње опозиције пред долазак у Ниш, који углавном заобилази
Југмедиа пре 18 минутајош 20 повезаних
Усвојена резолуција УН о Чернобиљу, Америка гласала против! Мења се име нуклеарке и уводе нове мере, Вашингтон стао уз Русију!
Курир пре 33 минутајош 23 повезане
Вембањама се враћа на паркет! Могао би да заигра у завршници НБА купа!
Курир пре 1 сатјош 25 повезаних
Три мигранта погинула у превртању чамца у Сави у Славонском Броду, осам спашено
Спутник пре 1 сатјош 18 повезаних



