Povezane vesti

Lučić: Priština kaznila MTS na KiM da spreči njegovo širenje

Lučić: Priština kaznila MTS na KiM da spreči njegovo širenje

Politika 20.12.2023
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je danas, povodom odluke kosovske Uprave za zaštitu konkurencije da kazni MTS na KiM sa 1,56 miliona evra, da je cilj te kazne da spreči širenje MTS-a. „Ono što ja mogu da poručim jeste da… »
Lučić: Priština kaznila MTS na Kosovu i Metohiji da spreči njegovo širenje

Lučić: Priština kaznila MTS na Kosovu i Metohiji da spreči njegovo širenje

Euronews 20.12.2023
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je danas, povodom odluke Kosovske agencije za zaštitu konkurencije (AKK) da kazni MTS na KiM sa 1,56 miliona evra, da je cilj te kazne da spreči širenje MTS-a. "Ono što ja mogu da poručim… »
Lučić: Priština kaznila MTS na KiM da spreči njegovo širenje

Lučić: Priština kaznila MTS na KiM da spreči njegovo širenje

RTS 20.12.2023
Povodom odluke kosovske Uprave za zaštitu konkurencije da kazni filijalu MTS na KiM sa 1,56 miliona evra, generalni direktor Telekoma Srbije Vladimir Lučić kaže da je cilj te kazne da spreči širenje MTS-a. "Ono što ja mogu da poručim jeste da će… »
Direktor Telekoma Vladimir Lučić: Priština kaznila MTS na KiM kako bi sprečila njegovo širenje,ovo je nastavak Kurtijevog…

Direktor Telekoma Vladimir Lučić: Priština kaznila MTS na KiM kako bi sprečila njegovo širenje,ovo je nastavak Kurtijevog…

Kurir 20.12.2023
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić ocenio je da je odluka Uprave za zaštitu konkurencije Kosova kojom je kompanija MTS kažnjena sa 1, 5 miliona evra, nastavak kontinuirane kampanje administracije Aljbina Kurtija na ovu kompaniju… »
Lučić: MTS će se pre ili kasnije proširiti na celo KiM, Priština kaznom želi da spreči širenje

Lučić: MTS će se pre ili kasnije proširiti na celo KiM, Priština kaznom želi da spreči širenje

Telegraf 20.12.2023
Kako navodi generalni direktor Telekom Srbija, proces širenja je nezaustavljiv. Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je danas, povodom odluke kosovske Uprave za zaštitu konkurencije da kazni MTS na KiM sa 1,56 miliona evra, da je… »
Lučić: Priština kaznila MTS na KiM da spreči njegovo širenje

Lučić: Priština kaznila MTS na KiM da spreči njegovo širenje

RTV 20.12.2023
BEOGRAD - Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je danas, povodom odluke kosovske Uprave za zaštitu konkurencije da kazni filijalu MTS na KiM sa 1,56 miliona evra, da je cilj te kazne da spreči širenje MTS-a. "Ono što ja mogu da… »

Vesti dana »