Povezane vesti

Terzić: Nismo ispunili ciljeve i izvinjavam se, odlazim kad ne budemo šampioni!

Terzić: Nismo ispunili ciljeve i izvinjavam se, odlazim kad ne budemo šampioni!

Sportski žurnal 21.12.2023
Zvezdan je potvrdio da je izvesno da je blizu dogovor sa Vladanom Milojevićem. - Nismo ispunili ciljeve koje smo sami zacrtali i želim da se izvinim najširoj zvezdaškoj javnosti. I mi smo u klubu očekivali više i epilog svega je sporazumni raskid… »
Šok tvrdnje iz Izraela! "Zvezda duguje Baharu već dve plate, ništa se nisu dogovorili!"

Šok tvrdnje iz Izraela! "Zvezda duguje Baharu već dve plate, ništa se nisu dogovorili!"

Mondo 21.12.2023
Iz Izraela stižu informacije koje su u potpunoj suprotnosti sa onim što je danas pričao generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić. Iz Izraela stižu informacije koje su u potpunoj suprotnosti sa onim što je danas pričao generalni direktor… »
"Ispričaće vam barak, ja ne smem!" Natho brani Bahara: Suzdržavam se dok pričam, znam šta su oni mislili!

"Ispričaće vam barak, ja ne smem!" Natho brani Bahara: Suzdržavam se dok pričam, znam šta su oni mislili!

Mondo 21.12.2023
Bibras Natho je bio vrlo zagonetan kada je pričao o Baraku Baharu i Crvenoj zvezdi. Bibras Natho je bio vrlo zagonetan kada je pričao o Baraku Baharu i Crvenoj zvezdi. Partizan je u sredu u "večitom derbiju" pobedio Crvenu zvezdu 2:1 i to je bila… »
Partizan, dan posle - Vazura ostaje, najavljuje dva pojačanja i napad na titulu!

Partizan, dan posle - Vazura ostaje, najavljuje dva pojačanja i napad na titulu!

Sportske.net 21.12.2023
Partizan je prvi deo sezone završio na prvom mestu na tabeli, posle pobede u sinoćnjem 171. večitom derbiju sa 2:1, ali čitava polusezona je protekla u bojkotu na kome insistiraju navijači sa južne tribine kojih nije bilo ni sinoć na derbiju. Oni… »
Ko kaže da Golac samo kritikuje Partizan? Pljušte pohvale posle derbija!

Ko kaže da Golac samo kritikuje Partizan? Pljušte pohvale posle derbija!

Sportske.net 21.12.2023
Proslavljeni fudbaler i trener Partizana Ivan Golac neretko se kritički oglašava u medijima o stanju u njegovom nekadašnjem klubu i nekako je fudbalska javnost i navikla da crno-beli od Golca dobijaju samo kritike. Ali, to se sada promenilo, posle… »
Bojažljivi pa moćni: Starteg odbojkaša Radničkog Aleksa Brđović ponosan na ekipu posle pobede nad Vojvodinom

Bojažljivi pa moćni: Starteg odbojkaša Radničkog Aleksa Brđović ponosan na ekipu posle pobede nad Vojvodinom

Večernje novosti 21.12.2023
OD 0:2 do 3:2. Odbojkaši Radničkog su u zaostalom meču 9. kola Superlige na svom terenu posle velike borbe savladali Vojvodinu sa 3:2 (20:25, 22:25, 25:23, 25:19, 15:10). U taj-brejku Kragujevčani su posle 9:9 napravili seriju 6:1 za trijumf u… »
Terzić: Nismo ispunili ciljeve i izvinjavam se, odlazim kad ne budemo šampioni

Terzić: Nismo ispunili ciljeve i izvinjavam se, odlazim kad ne budemo šampioni

Politika 21.12.2023
Nismo ispunili ciljeve koje smo sami zacrtali i želim da se izvinim najširoj zvezdaškoj javnosti. I mi smo u klubu očekivali više i epilog svega je sporazumni raskid saradnje sa Barakom Baharom, rekao je danas generalni direktor FK Crvena zvezda… »
Izraelci demantuju Terzića: ''Nema dogovora, biće velike borbe oko novca!''

Izraelci demantuju Terzića: ''Nema dogovora, biće velike borbe oko novca!''

Sportske.net 21.12.2023
Današnja pres konferencija generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdana Terzića povodom odluke čelnika kluba o smeni trenera Baraka Bahara sa velikom pažnjom se pratila i u izraelskim medijima. Terzić je, između ostalog, poručio da se crveno-beli sa… »
Izraelci tvrde da Zvezda duguje Baharu dve plate: „Nikakav dogovor sa upravom nije postignut“

Izraelci tvrde da Zvezda duguje Baharu dve plate: „Nikakav dogovor sa upravom nije postignut“

Nova 21.12.2023
Zvezda je u sredu otpustila Bahara. Iz Izraela je stigla informacija da fudbalski klub Crvena zvezda duguje dve plate bivšem treneru, Baraku Baharu. Bahar je dobio otkaz u sredu nakon poraza u 171. večitom derbiju od Partizana u Humskoj 2:1. Tako su… »
Zvezdan Terzić ozvaničio odlazak Baraka Bahara i potvrdio dolazak Vladana Milojevića: Trenerska rokada u Crvenoj zvezdi

Zvezdan Terzić ozvaničio odlazak Baraka Bahara i potvrdio dolazak Vladana Milojevića: Trenerska rokada u Crvenoj zvezdi

Euronews 21.12.2023
Dan posle poraza u 171. "večitom derbiju", generalni direktor FK Crvena zvezda, Zvezdan Terzić, izašao je pred medije i odmah potvrdio prevremeni razlaz sa trenerom Barakom Baharom i vrlo izvesni povratak Vladana Milojevića. Pre meča u Humskoj znalo… »
Iza kulisa na marakani: Zašto su nezadovoljni Zvezdini fudbaleri i kada je Terziću pozlilo

Iza kulisa na marakani: Zašto su nezadovoljni Zvezdini fudbaleri i kada je Terziću pozlilo

Večernje novosti 21.12.2023
PARTIZAN je pobedom nad Crvenom zvezdom u 171. večitom derbiju doveo do smene njenog trenera, a dan posle tog poraza u Humskoj generalni direktor crveno-belih Zvezdan Terzić otkrio je neke dosad nepoznate detalje o situaciji u klubu s Marakane. FOTO: M… »
Zvezda i Bahar dogovorili sporazumni raskid ugovora, Izraelac ne traži ništa sem plata

Zvezda i Bahar dogovorili sporazumni raskid ugovora, Izraelac ne traži ništa sem plata

Politika 21.12.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda i izraelski trener Barak Bahar dogovorili su sporazumni raskid ugovora, saopšteno je iz kluba. Kako se navodi, Bahar neće koštati Zvezdu nikakav dodatni novac, osim plata za vreme koje je proveo u klubu, zaključno sa… »
Terzić: Bahara plaćamo dok ne nađe klub, a to će biti uskoro

Terzić: Bahara plaćamo dok ne nađe klub, a to će biti uskoro

Sport klub 21.12.2023
Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde, ozvaničio je rastanak sa Barakom Baharom. Na početku 40-minutnog izlaganja i odgovora na pitanja medije, Terzić je istakao: „“Nismo ispunili planove, izvinjavam se navijačima. Kad nema rezultata… »
VIDEO Terzić preuzeo na sebe krivicu i slavu: Najavio ostavku u jednoj soluciji, višemilionske transfere i da će Bahara…

VIDEO Terzić preuzeo na sebe krivicu i slavu: Najavio ostavku u jednoj soluciji, višemilionske transfere i da će Bahara…

Nova 21.12.2023
Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić održaće od 13 sati vanrednu konferenciju za medije, saopšteno je iz kluba. Terzić se obraća nakon smene trenera Baraka Bahara posle poraza u 171. večitom derbiju od Partizana (2:1) i povratka… »
Ko u Zvezdi nije na prodaju, a ko može da ode?

Ko u Zvezdi nije na prodaju, a ko može da ode?

Sportske.net 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezda Terzić nedavno je završio konferenciju za medije posle rastanka sa trenerom Barakom Baharom i pre sutrašnje promocije Vladana Milojevića za novog trenera. Izemđu ostalo, Terzić se dotako i igrača koji nisu na… »
Terzić o odlasku iz Zvezde: "Voleo bih da dođe neko bolji od mene!"

Terzić o odlasku iz Zvezde: "Voleo bih da dođe neko bolji od mene!"

Sportske.net 21.12.2023
Prvi čovek Crvene zvezde Zvezda Terzić najavio je da je spreman da napusti klub ukoliko se na izbore bude prijavio čovek sposobniji od njega, ali se to do sada nije dogodilo, niti je iko pokušao da na klupskim izborima dođe na vlast u najtofejnijem… »
Borjanova supruga poručila Baharu: Uništio si snove mnogih navijača Zvezde

Borjanova supruga poručila Baharu: Uništio si snove mnogih navijača Zvezde

Sportski žurnal 21.12.2023
Bivši kapiten crveno-belih se oglasio na Instagramu, a njegova supruga je bila daleko oštrija. Po dolasku Baraka Bahara kapiten Crvene zvezde Milan Borjan postao je prekobrojan i morao je na pozajmicu... Posle večitog derbija, kad je postalo izvesno da… »
Terzić zagrmeo na konferenciji: Ja sam jedan od najuspešnijih u istoriji kluba, ako Zvezda ne bude prva podnosim ostavku

Terzić zagrmeo na konferenciji: Ja sam jedan od najuspešnijih u istoriji kluba, ako Zvezda ne bude prva podnosim ostavku

Kurir 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, održao je vanrednu konferenciju za medije nakon poraza crveno-belih u 171. večitom derbiju od Partizana i smene trenera Baraka Bahara. Generalni direktor aktuelnog šampiona Srbije potpuno otvoreno je… »
Šampionske titule niko ne može da mi oduzme! Terzić posle odlaska Bahara: "Ja sam kriv, nek se javi ko može bolje!"

Šampionske titule niko ne može da mi oduzme! Terzić posle odlaska Bahara: "Ja sam kriv, nek se javi ko može bolje!"

Mondo 21.12.2023
Zvzedan Terzić rekapitulirao prethodnih šest meseci, obrazložio odlazak Bahara i dolazak Milojevića. Zvzedan Terzić rekapitulirao prethodnih šest meseci, obrazložio odlazak Bahara i dolazak Milojevića. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan… »
Zvezdan Terzić zvanično saopštio da je Bahar dobio otkaz: Dobijaće platu od nas dok ne nađe novi klub, sutra Milojevićeva…

Zvezdan Terzić zvanično saopštio da je Bahar dobio otkaz: Dobijaće platu od nas dok ne nađe novi klub, sutra Milojevićeva…

Danas 21.12.2023
Na konferenciji za medije, koja je najavljena kao “hitno obraćanje Zvezdana Terzića” generalni direktor Crvene zvezde saopštio je zašto je otpušten dosadašnji trener Barak Bahar i rekao da će Izraelca zameniti Vladan Milojević. – Nismo… »
Terzić nabrojao ko ne sme da ode iz zvezde! Otkrio za koga su stigle ponude - sprema se rez na Marakani!

Terzić nabrojao ko ne sme da ode iz zvezde! Otkrio za koga su stigle ponude - sprema se rez na Marakani!

Mondo 21.12.2023
Zvezdan Terzić detaljno o prelaznom roku Crvene zvezde. Zvezdan Terzić detaljno o prelaznom roku Crvene zvezde. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić objasnio je na konferenciji za medije da se rastaje sa Barakom Baharom i da će Izraelac… »
„Jedan sam od najuspešnijih rukovodilaca u istoriji Zvezde“

„Jedan sam od najuspešnijih rukovodilaca u istoriji Zvezde“

Sport klub 21.12.2023
Pokazao je Zvezdan Terzić samokritiku za sve što se rezultatski desilo Crvenoj zvezdi u dosadašnjem delu sezone, ali poručio je i da njemu pripadaju zasluge za porast kluba u prethodnom periodu. U emotivnom monologu, Terzić je istakao: „Ja sam… »
Terzić: Mijatović i Nedeljković sigurno ostaju!

Terzić: Mijatović i Nedeljković sigurno ostaju!

Sport klub 21.12.2023
Biseri kluba Jovan Mijatović i Kosta Nedeljković, standardni prvotimci i starteri u večitom derbiju, po rečima generalnog direktora Zvezdana Terzića neće napustiti Crvenu zvezdu ove zime. Uz naglasak da će mladim fudbalerima samo da raste cena… »
Povratak Borjana zavisi od Milojevića, Dragović ostaje vođa

Povratak Borjana zavisi od Milojevića, Dragović ostaje vođa

Sport klub 21.12.2023
Stopirao je Zvezdan Terzić priče da će zajedno sa Barakom Baharom otići i golman Omri Glazer. Upitan je generalni direktor Crvene zvezde i da li se na Marakanu vraća Milan Borjan, pozajmljen letos Slovanu iz Bratislave. „Glazer ostaje sigurno… »
''Nije smeo da završi jesen kao drugoplasiran!'' Zvezdan Terzić o smeni Bahara

''Nije smeo da završi jesen kao drugoplasiran!'' Zvezdan Terzić o smeni Bahara

Večernje novosti 21.12.2023
Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde, sazvao je konferenciju za medije posle smene Baraka Bahara i poraza u 171. večitom derbiju. FOTO: FK Crvena zvezda - Rastajemo se kao prijatelji, želim da prekinem sve one spekulacije da će advokati… »
Ribnica čeka Mladi Radnik: 12. kolo odbojkaškog nacionalnog šampionata

Ribnica čeka Mladi Radnik: 12. kolo odbojkaškog nacionalnog šampionata

Večernje novosti 21.12.2023
Utakmicama 12. kola predstojećeg vikenda nastavlja se prvenstvena trka za bodove u odbojkaškom nacionalnom šampionatu – BPŠ Superligi. G.Šljivić U novoj hali sportova kraj Ibra u Kraljevu odbojkaši Ribnice će sutra (19.00), pred svojim… »
Evo kakva je sudbina Glazera: Ostaje li Izraelac i šta će biti sa Borjanom?

Evo kakva je sudbina Glazera: Ostaje li Izraelac i šta će biti sa Borjanom?

Večernje novosti 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić otklonio je dilemu oko statusa prvog čuvara mreže crveno-belih Omrija Glazera. FOTO: FK Crvena zvezda - Glazer ostaje sigurno. Prezadovoljni smo sa njim, branio je fantastično u ovoj polusezoni. Borjan… »
Zvezda gost "golubova": Crveno-beli sutra u Subotici igraju sa Spartakom

Zvezda gost "golubova": Crveno-beli sutra u Subotici igraju sa Spartakom

Večernje novosti 21.12.2023
UKOLIKO žele da sačuvaju prvo mesto, odbojkaši Crvene zvezde moraju sutra (19.00) u Subotici da savladaju Spartak koji igra iz nedelje u nedelju sve bolje. Subotičani su u prvom delu prvenstva nadigrali crveno-bele, tako da se očekuje žestok duel. U… »
Železničar čeka Jedinstvo: Lajkovčanke sutra (19.00) na svom terenu igraju sa jedinom neporaženom ekipom u Superligi za…

Železničar čeka Jedinstvo: Lajkovčanke sutra (19.00) na svom terenu igraju sa jedinom neporaženom ekipom u Superligi za…

Večernje novosti 21.12.2023
ODBOJKAŠICE Kleka i Uba danas (17.00) otvaraju 12. kolo Superlige, ali je derbi sutra, kada u Lajkovcu Železničar dočekuje Jedinstvo iz Stare Pazove, koje je jedina neporažena ekipa u šampionatu Srbije. Zanimljivo da će ovog vikenda biti i… »
"Koji je danas decembar? 21." Zvezdan Terzić grmi: Zvezdan Terzić je jedan od najuspešnijih funkcionera u istoriji Zvezde…

"Koji je danas decembar? 21." Zvezdan Terzić grmi: Zvezdan Terzić je jedan od najuspešnijih funkcionera u istoriji Zvezde…

Večernje novosti 21.12.2023
Generali direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdan Terzić rekao danas da ekipa nije ispunila ciljeve uoči početka sezone i da je saradnja sa trenerom Barakom Baharom zbog toga prekinuta, kao i da će gotovo sigurno novi trener biti Vladan… »
Više nema dileme, Vladan Milojević je novi trener Zvezde!

Više nema dileme, Vladan Milojević je novi trener Zvezde!

Sportske.net 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić potvrdio je na današnjoj konferenciji za medije da će novi trener kluba biti Vladan Milojević. On se vraća na Marakanu nakon rastanka sa Barakom Baharom. "Vladan Milojević je jedini kandidat, obavili… »
Terzić: "Sedim ovde sam, jer sam za sve samo ja kriv i zaslužan!"

Terzić: "Sedim ovde sam, jer sam za sve samo ja kriv i zaslužan!"

Sportske.net 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezda Terzić danas je na konferenciji za medije po završetku jesenjeg dela sezone svu odgovornost preuzeo na sebe i rekao da se on o svemu pita u klubu, te da su sve odluke, neuspesi i uspesi isključivo njegova krivica… »
"Rastajemo se sa Baharom kao prijatelji, Zvezda će ga plaćati do novog posla!"

"Rastajemo se sa Baharom kao prijatelji, Zvezda će ga plaćati do novog posla!"

Sportske.net 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić saopštio je na današnjoj konferenciji za medije da se klub rastao sa dosadašnjim trenerom Barakom Baharom. Odluka je doneta posle poraza u 171. Večitom derbiju od Partizana rezultatom 2:1 kojim su… »
Zvezda će plaćati bahara dok ne nađe novi klub! Oglasio se Zvezdan Terzić: Evo šta se dešava sa platom posle otkaza!

Zvezda će plaćati bahara dok ne nađe novi klub! Oglasio se Zvezdan Terzić: Evo šta se dešava sa platom posle otkaza!

Mondo 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić o rastanku sa Barakom Baharom. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić o rastanku sa Barakom Baharom. Generalni direktor Zvezdan Terzić je na današnjoj konferenciji za medije potvrdio da se… »
Zvezdan Terzić stavio tačku na priču o baharu! Evo do kada će Izraelac primati platu od crveno-belih!

Zvezdan Terzić stavio tačku na priču o baharu! Evo do kada će Izraelac primati platu od crveno-belih!

Kurir 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, obratio se javnosti povodom aktuelne situacije u klubu. Tim sa Marakane poražen je u 171. večitom derbiju od Partizana rezultatom 2:1 i 2024. godinu dočekaće kao drugoplasirana ekipa u Superligi… »
Šta je Terzić rekao Milojeviću na jučerašnjem sastanku?

Šta je Terzić rekao Milojeviću na jučerašnjem sastanku?

Sportske.net 21.12.2023
Konferencija za medije generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdana Terzića i dalje traje, a u međuvremenu je otkrio detalje razgovora sa novim trenerom. Baraka Bahara zameniće ljubimac navijača "crveno-belih" Vladan Milojević. "Iskreno, mislim da… »
Terzić najavio veliki transfer, pa otklonio dilemu - Ostaje li Glazer i šta će biti sa Borjanom?

Terzić najavio veliki transfer, pa otklonio dilemu - Ostaje li Glazer i šta će biti sa Borjanom?

Sportske.net 21.12.2023
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić otklonio je dilemu oko statusa prvog čuvara mreže crveno-belih Omrija Glazera. Spekulisalo se da bi Izraelac zajedno sa svojim zemljakom Barakom Baharom mogao da napusti "Marakanu", ali to neće biti… »
Strah okovao humsku: Turski velikan Partizanu "krade" Mateusa Saldanju?

Strah okovao humsku: Turski velikan Partizanu "krade" Mateusa Saldanju?

Večernje novosti 21.12.2023
Mateus Saldanja bio je jedan od dva strelca za Partizan u pobedi nad Crvenom zvezdom u 171. večitom derbiju. FOTO: M. Vukadinović Brazilac je stigao ovog leta iz Džef junajteda za 1.300.000 evra i na 24 utakmice u svim takmičenjima postigao je 15… »
Odlazim, ako... Terzić otkrio kada će podneti ostavku na mesto predsednika Crvene zvezde

Odlazim, ako... Terzić otkrio kada će podneti ostavku na mesto predsednika Crvene zvezde

Večernje novosti 21.12.2023
Nismo ispunili ciljeve koje smo sami zacrtali i želim da se izvinim najširoj zvezdaškoj javnosti. I mi smo u klubu očekivali više i epilog svega je sporazumni raskid saradnje sa Barakom Baharom, rekao je danas generalni direktor FK Crvena zvezda… »
Skuplja dara nego mera: Koliko će Crvenu zvezdu koštati rastanak sa Barakom Baharom?

Skuplja dara nego mera: Koliko će Crvenu zvezdu koštati rastanak sa Barakom Baharom?

Danas 21.12.2023
Uprava Crvene zvezde odlučila je da smeni trenera Baraka Bahara posle poraza u 171. „večitom“ derbiju i da na njegovo mesto dovede Vladana Milojevića. U toku dana očekuje se obraćanje javnosti generalnog direktora Zvezdana Terzića, koji će i… »
Rodićev potez ostavio Binića u neverici!

Rodićev potez ostavio Binića u neverici!

Sportske.net 21.12.2023
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Partizana u Humskoj sa 2:1 u 171. "večitom derbiju". Crno-beli su do pobede vredne jesenje titule u Super ligi Srbije stigli golovima Bibrasa Natha iz penala i Brazilca Mateusa Saldanje. Kod oba pogotka Partizana… »
Dogovoren sporazumni rastanak, Baharu samo plate do Nove godine

Dogovoren sporazumni rastanak, Baharu samo plate do Nove godine

Sportski žurnal 21.12.2023
Zvezdan Terzić, generalni direktor crveno-belih, obratiće se javnosti danas u 13 časova. Crvena zvezda i izraelski trener Barak Bahar su dogovorili sporazumni raskid ugovora, saopšteno je iz kluba. Kako se navodi, Bahar neće koštati Zvezdu nikakav… »
Terzić pred novinarima u 13 sati, pratite uživo na sajtu SK

Terzić pred novinarima u 13 sati, pratite uživo na sajtu SK

Sport klub 21.12.2023
Vanredna konferencija za medije na stadionu "Rajko Mitić" planirana je za 13 časova, pred novinarima će se naći generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić. Očekuje se da ključni funkcioner Crvene zvezde potvrdi rastanak sa Barakom Baharom i… »
Jakšić u timu sveta: Kapiten Srbije u idealnoj postavi u izboru portala "Total vaterpolo"

Jakšić u timu sveta: Kapiten Srbije u idealnoj postavi u izboru portala "Total vaterpolo"

Večernje novosti 21.12.2023
NIKOLA Jakšić je u idealnoj postavi u izboru portala "Total vaterpolo". Kapiten Srbije je osvojio šesto mesto sa 21 poenom. Strahinja Rašović je 10. sa 13 poena. Najbolji je Mađar Gergo Zalanki sa 179 poena. Drugi je Felipe Perone (Španija) sa 70… »
Marakana se trese: Zvezdan Terzić zakazao hitno obraćanje

Marakana se trese: Zvezdan Terzić zakazao hitno obraćanje

Večernje novosti 21.12.2023
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Partizana u 171. "večitom derbiju", a neuspeh u Humskoj (2:1) upalio je alarme u klubu. Dosadašnji trener Barak Bahar razrešen je dužnosti, na stadion "Rajko Mitić" vraća se srpski stručnjak Vladan… »
Poznato je koliko će Bahar koštati Zvezdu: Pojavila se tačna informacija o novcu

Poznato je koliko će Bahar koštati Zvezdu: Pojavila se tačna informacija o novcu

Nova 21.12.2023
Crvena zvezda je sporazumno raskinula ugovor sa Barakom Baharom, a sada je poznato i koliko će to koštati crveno-bele. Postojala je mogućnost da Bahar košta Zvezdu 3,6 miliona evra (vrednost trogodišnjeg ugovora), ali je ipak dogovoren sporazumni… »
Zvezda najavila Terzićevu konferenciju, Bahar neće tražiti novac?

Zvezda najavila Terzićevu konferenciju, Bahar neće tražiti novac?

Sportske.net 21.12.2023
Iako su se danas pojavile informacije da će Barak Bahar uz otkaz od strane Crvene zvezde dobiti i preostale zarade na ime trogodišnjeg ugovora, iz kluba je stigao brzi demanti. Iz Ljutice Bogdana poslali su dopis medijima da je dogovoren sporazumni… »
Stigla je zvanična potvrda iz Zvezde: Barak Bahar više nije trener crveno-belih, ugovor sporazumno raskinut

Stigla je zvanična potvrda iz Zvezde: Barak Bahar više nije trener crveno-belih, ugovor sporazumno raskinut

Euronews 21.12.2023
Izraelski stručnjak Barak Bahara i zvanično više nije trener Crvene zvzede! Ta informacija se pojavila odmah nakon poraza aktuelnog šampiona od Partizana u 171. "večitom derbiju", a danas je dobila i zvaničnu formu. S stadiona "Rajko Mitić su… »
Hitno obraćanje zvezdana terzića!

Hitno obraćanje zvezdana terzića!

Mondo 21.12.2023
Generalni direktor Zvezde zakazao konferenciju. Generalni direktor Zvezde zakazao konferenciju. Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Partizana u 171. "večitom derbiju", a neuspeh u Humskoj (2:1) upalio je alarme u klubu. Dosadašnji trener Barak Bahar… »
Vladan Milojević u zvezdi mora 3 stvari odmah da uradi: Kada počisti haos za Barakom Baharom, pravi posao tek počinje!

Vladan Milojević u zvezdi mora 3 stvari odmah da uradi: Kada počisti haos za Barakom Baharom, pravi posao tek počinje!

Mondo 21.12.2023
Novi trener Crvene zvezde mora po ubrzanom postupku da promeni brojne stvari u klubu. Iako deluje da ima mnogo vremena, zimska pauza je svega nekoliko nedelja, a problemi posle Bahara su ogromni. Novi trener Crvene zvezde mora po ubrzanom postupku da… »
Iz Zvezde poručuju da Bahara plaćaju samo za šest meseci

Iz Zvezde poručuju da Bahara plaćaju samo za šest meseci

Sport klub 21.12.2023
Iz Crvene zvezde pokušavaju da objasne kako je rastanak sa Barakom Baharom zapravo jeftina stavka u klupskom budžetu, medijima je dostavljena od portparola informacija da je sa Izraelcem dogovoren sporazumni raskid ugovora. Prema toj verziji, Bahar i… »
Ovo je hit! Pogledajte reakcije Duljaja i Bahara tokom večitog derbija (video)

Ovo je hit! Pogledajte reakcije Duljaja i Bahara tokom večitog derbija (video)

Večernje novosti 21.12.2023
FUDBALERI Partizana pobedili su sinoć na svom terenu ekipu Crvene zvezde sa 2:1, u utakmici odloženog devetog kola Superlige Srbije. FOTO: M. Vukadinović Crno-beli su upisali 15. pobedu od početka sezone i sa 47 bodova i kao prvi na tabeli završiće… »
Oglasili se iz zvezde: Sada je sve jasno, otkriveno pod kojim uslovima odlazi Izraelac

Oglasili se iz zvezde: Sada je sve jasno, otkriveno pod kojim uslovima odlazi Izraelac

Večernje novosti 21.12.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda i izraelski trener Barak Bahar dogovorili su sporazumni raskid ugovora, saopšteno je iz kluba. Foto: M. Vukadinović Kako se navodi, Bahar neće koštati Zvezdu nikakav dodatni novac, osim plata za vreme koje je proveo u… »
Koliko će Bahar koštati Zvezdu? Skoro kao najskuplji igrač u istoriji kluba!

Koliko će Bahar koštati Zvezdu? Skoro kao najskuplji igrač u istoriji kluba!

Sportske.net 21.12.2023
Čeka se još samo zvanična potvrda iz Crvene zvezde, ali jasno je da je Barak Bahar posle jučerašnjeg poraza od Partizana već bivši trener. Stigao je Izraelac proteklog leta kao veoma zanimljivo rešenje uprave "crveno-belih" nakon što je uspeo da… »
Fudbaler zvezde sat vremena posle derbija otišao iz Srbije: Objavio fotografiju sa aerodroma, navijači u čudu!

Fudbaler zvezde sat vremena posle derbija otišao iz Srbije: Objavio fotografiju sa aerodroma, navijači u čudu!

Mondo 21.12.2023
U poslednje vreme Barak Bahar ga je potpuno otpisao iz tima, ali ovaj potez neće se naročito dopasti ni njegovom nasledniku Vladanu Milojeviću. U poslednje vreme Barak Bahar ga je potpuno otpisao iz tima, ali ovaj potez neće se naročito dopasti ni… »
Protiv zvezde, podsmeha, sa 100 KG na leđima - i uvek za Partizan! Ostao ili ne, Duljaju Grobari nikad neće zaboraviti

Protiv zvezde, podsmeha, sa 100 KG na leđima - i uvek za Partizan! Ostao ili ne, Duljaju Grobari nikad neće zaboraviti

Mondo 21.12.2023
Trener Partizana uradio jednu od najbitnijih starii u fudbalu - napravio tim! Trener Partizana uradio jednu od najbitnijih starii u fudbalu - napravio tim! Fudbaleri Partizana nakon pobede nad Crvenom zvezdom u 171. "večitom" derbiju obezbedili su prvo… »
"Ajde što si mi upropastio odmor u Parizu, ali..." Borjani žestoko udarili po Baharu

"Ajde što si mi upropastio odmor u Parizu, ali..." Borjani žestoko udarili po Baharu

Večernje novosti 21.12.2023
Fudbaleri Partizana savladali su Crvenu zvezdu 2:1 u meču zaostalog devetog kola Superlige Srbije i zahvaljujući trijumfu u 171. večitom derbiju zauzeli prvo mesto na kraju jesenjeg dela Superlige. FOTO: Instagram/Snezanafi Posle ovog meča čelnici… »
Papreno: Evo koliko bi Zvezdu mogao da košta otkaz Baharu

Papreno: Evo koliko bi Zvezdu mogao da košta otkaz Baharu

Sport klub 21.12.2023
Baraku Baharu je uprava Crvene zvezde saopštila da je smenjen, a na njegovo mesto dolazi Vladan Milojević. Očekuje se da tokom dana bude ozvaničena promena, a raskid saradnje sa Izraelcem klub sa Marakane mogao bi da košta i oko četiri miliona evra… »
Zvezda spremila ugovor Milojeviću, neće biti dugoročan?

Zvezda spremila ugovor Milojeviću, neće biti dugoročan?

Sportske.net 21.12.2023
Nakon poraza u 171. "večitom derbiju" Zvezda je momentalno ostala bez trenera. Izraelac Barak Bahar sa kojim su crveno-beli planirali saradnju na tri godine dobio je otkaz, a na njegovo mesto u petak će biti promovisan Vladan Milojević. To će biti… »
Zvezdu će otkaz baharu skupo koštati: Evo koliko će Izraelac i njegov tim dobiti na rastanku!

Zvezdu će otkaz baharu skupo koštati: Evo koliko će Izraelac i njegov tim dobiti na rastanku!

Mondo 21.12.2023
Barak Bahar će boravak u Crvenoj zvezdi pamtiti samo po novcu koji je zaradio od nje. Barak Bahar će boravak u Crvenoj zvezdi pamtiti samo po novcu koji je zaradio od nje. Crvena zvezda je odlučila da smeni Baraka Bahara posle poraza u 171. "večitom"… »
Gotovo - zvezda ima novog trenera: Poznato je kad Milojević stupa na dužnost!

Gotovo - zvezda ima novog trenera: Poznato je kad Milojević stupa na dužnost!

Mondo 21.12.2023
Crvena zvezda u nastavak sezone sa novim trenerom, Vladanom Milojevićem. Crvena zvezda u nastavak sezone sa novim trenerom, Vladanom Milojevićem. Odmah posle poraza u 171. "večitom" derbiju, rukovodstvo Crvene zvezde je otpočelo pregovore sa Vladanom… »
Potvrđeno! Zakazana promocija novog trenera FK Crvena zvezda

Potvrđeno! Zakazana promocija novog trenera FK Crvena zvezda

Večernje novosti 20.12.2023
VLADAN Milojević i Crvena zvezda postigli su ove srede dogovor i iskusni stručnjak definitivno je novi-stari trener crveno-belih, saznaje "Tanjug". FOTO: FK Crvena zvezda Šampion Srbije će promociju novog trenera održati u petak od 13 časova na… »
Bahar završio polugođe s nedovoljnom ocenom, ali popravnog nema: Zvezda postavila novog trenera

Bahar završio polugođe s nedovoljnom ocenom, ali popravnog nema: Zvezda postavila novog trenera

Danas 20.12.2023
Barak Bahar više nije trener Crvene zvezde, a njega će na klupi zameniti Vladan Milojević, potvrđeno je Novoj. Izraelski stručnjak napustio je klupu aktuelnog srpskog šampiona nakon poraza od Partizana u 171. večitom derbiju rezultatom 2:1… »
Zvezda ima novog trenera! "Delije" oduševljene, ovo su čekale isuviše dugo

Zvezda ima novog trenera! "Delije" oduševljene, ovo su čekale isuviše dugo

Večernje novosti 20.12.2023
PARTIZAN je pobedom nad Crvenom zvezdom u 171. večitom derbiju doveo do smene njenog trenera, a već je postalo poznato i ko je novi šef stručnog štaba aktuelnog šampiona. FOTO: FK Crvena zvezda Naime, nakon što je Barak Bahar smenjen, kako je to… »
"Izvinjavam se navijačima!" Barak Bahar posle poraza u derbiju upitan da li će se vratiti kao trener Zvezde, ovako je…

"Izvinjavam se navijačima!" Barak Bahar posle poraza u derbiju upitan da li će se vratiti kao trener Zvezde, ovako je…

Večernje novosti 20.12.2023
FUDBALERI Crvene zvezde izgubili su od Partizana sa 2:1 u 171. večitom derbiju. Utiske posle utakmice izneo je trener crveno-belih Barak Bahar. FOTO: FK Crvena zvezda Izraelski stručnjak nije bio zadovoljan, istakao je da je ekipa primila lake golove. -… »

Vesti dana »