Povezane vesti

Ljudi beže sa sela, a ono je genetski utkano u svakog Srbina: Nenad Okanović nikad iskrenije o glumi: Ponavljali su…

Ljudi beže sa sela, a ono je genetski utkano u svakog Srbina: Nenad Okanović nikad iskrenije o glumi: Ponavljali su…

Kurir 21.12.2023
Jedinstven novogodišnji spektakl za najmlađe " Tajanstveni Deda Mraz" izvešće 30. decembra u Hali sportova "Ranko Žeravica" omiljeni glumci Nenad Okanović Oki i Bojan Ivković Boki. Gostujući u emisiji "Puls Srbije" na Kurir televiziji kod Ivana… »
Ne mogu da zaboravim, sedim s Mandom u kolima i ona me zove! Okanović o dirljivom trenutku i nastavku "Selo gori"

Ne mogu da zaboravim, sedim s Mandom u kolima i ona me zove! Okanović o dirljivom trenutku i nastavku "Selo gori"

Mondo 21.12.2023
Glumac Nenad Okanović prisetio se jednog lepog događaja kada je uz njega bio pokojni Milorad Mandić Manda i progovorio o nastavku snimanja serije "Selo gori, baba se češlja". Glumac Nenad Okanović prisetio se jednog lepog događaja kada je uz njega… »
Glumac ispričao dirljivu anegdotu sa Mandom! Bio je tu u veoma važnom trenutku za mene! Progovorio o nastavku "Selo gori"…

Glumac ispričao dirljivu anegdotu sa Mandom! Bio je tu u veoma važnom trenutku za mene! Progovorio o nastavku "Selo gori"…

Kurir 21.12.2023
Glumac Nenad Okanović odigraće zajedno se svojim kolegom Bojanom Ivkovićem novogodišnju predstavu za decu: Tajanstveni deda mraz. Predstava će se odograti 30.12.2023 u hali sportova "Ranko Žeravica" na Novom Beogradu. Ovim povodom gostovao je u… »

Vesti dana »