Povezane vesti

"Anita je ološ, Ona i njena Majka su dva zla" Stanojlovićkin bivši izneo sav prljav veš, a ovo kaže o njenom braku s…

"Anita je ološ, Ona i njena Majka su dva zla" Stanojlovićkin bivši izneo sav prljav veš, a ovo kaže o njenom braku s…

Kurir 21.12.2023
Bojan Armuš, dečko sa kojim učesnica "Elite" Anita Stanojlović ima dete, oglasio se za medije nakon što je uskoro bivša supruga Jovane Tomić Matore sve najgore pričala o njemu. On je objasnio da sa rijaliti učesnicom iz Kruševca nikada nije bio… »
Tužna ispovest Anitine majke! Angelina o paklu koji je prošla, pa šokirala: Svi su bili zgroženi, produkcija me je zvala...

Tužna ispovest Anitine majke! Angelina o paklu koji je prošla, pa šokirala: Svi su bili zgroženi, produkcija me je zvala...

Kurir 21.12.2023
Majka Anite Stanojlović uključila se u lajv sa Osmanom Karićem i tom prilikom otkrila kroz šta je sve prošla zbog ćerkinih pogrešnih odluka. Kako je istakla, bilo joj je jako teško jer nije mogla da razume Anitine postupke. - Anita je radila… »
"Ljudi su je jurili za pare, u dugovima je do guše": Anitin bivši s kojim ima sina izneo šokantne tvrdnje: Evo gde je dete

"Ljudi su je jurili za pare, u dugovima je do guše": Anitin bivši s kojim ima sina izneo šokantne tvrdnje: Evo gde je dete

Blic 21.12.2023
Bivši partner Anite Stanojlović, sa kojim ima sina, oglasio se i izneo šokantne tvrdnje o rijaliti učesnici. - Mi nikada nismo bili u braku, ona meni nije bila žena, to su laži sve što pričaju, mi imamo zajedničko dete o kom ni ona, ni njena… »
"Sada je pravo vreme da uđete u elitu": Produkcija pozvala Anitinu majku u rijaliti, osvanuo snimak: "u teškoj sam…

"Sada je pravo vreme da uđete u elitu": Produkcija pozvala Anitinu majku u rijaliti, osvanuo snimak: "u teškoj sam…

Blic 21.12.2023
Anita Stanojlović i Jovana Tomić venčale su se letos u Crnoj Gori, a idila nije potrajala jer je Matora vrlo brzo saznala šta joj supruga radi iza leđa. Njih dve se neretko svađaju u rijalitiju "Elita", a Anitina majka potvrdila je da je dobila… »

Vesti dana »