Povezane vesti

Nadrealni snimci sa Save i Dunava: Uklonjeni splav „Ružo moja“ neprimećen plovio 40 kilometara od Jakova do Pančeva…

Nadrealni snimci sa Save i Dunava: Uklonjeni splav „Ružo moja“ neprimećen plovio 40 kilometara od Jakova do Pančeva…

Nova 21.12.2023
Pravni zastupnici vlasnika splavova na Savskom keju potvrdili su za N1 da se prošle noći splav "Ružo moja", koji je odlukom grada Beograda uklonjen sa keja i bio vezan za šipove u Jakovu, otkačio i, plutajući nizvodno Savom i Dunavom, stigao do… »
Splav se otkačio sa šipova i 40 kilometara neprimećeno plutao do Pančeva

Splav se otkačio sa šipova i 40 kilometara neprimećeno plutao do Pančeva

Radio 021 21.12.2023
Prošle noći splav "Ružo moja", koji je odlukom grada Beograda uklonjen sa keja i bio vezan za šipove u Jakovu, se otkačio i, plutajući nizvodno Savom i Dunavom, stigao do Pančeva. Ovo su za N1 potvrdili pravni zastupnici vlasnika splavova na… »
(VIDEO) Uklonjeni splav „Ružo moja“ neprimećen plovio od Jakova do Pančeva

(VIDEO) Uklonjeni splav „Ružo moja“ neprimećen plovio od Jakova do Pančeva

N1 Info 21.12.2023
Pravni zastupnici vlasnika splavova na Savskom keju potvrdili su za N1 da se prošle noći splav "Ružo moja", koji je odlukom grada Beograda uklonjen sa keja i bio vezan za šipove u Jakovu, otkačio i, plutajući nizvodno Savom i Dunavom, stigao do… »
Uklonjeni splav „Ružo moja“ neprimećen plovio od Jakova do Pančeva

Uklonjeni splav „Ružo moja“ neprimećen plovio od Jakova do Pančeva

Novi magazin 21.12.2023
Pravni zastupnici vlasnika splavova na Savskom keju potvrdili su za N1 da se prošle noći splav "Ružo moja", koji je odlukom grada Beograda uklonjen sa keja i bio vezan za šipove u Jakovu, otkačio i, plutajući nizvodno Savom i Dunavom, stigao do… »
Splav se otkačio u Jakovu i neprimećeno doplovio do Pančeva: Bio je vezan posle uklanjanja sa Savskog keja (VIDEO)

Splav se otkačio u Jakovu i neprimećeno doplovio do Pančeva: Bio je vezan posle uklanjanja sa Savskog keja (VIDEO)

Danas 21.12.2023
Pravni zastupnici vlasnika splavova na Savskom keju potvrdili su za N1 da se prošle noći splav „Ružo moja“, koji je odlukom grada Beograda uklonjen sa keja i bio vezan za šipove u Jakovu, otkačio i, plutajući nizvodno Savom i Dunavom, doplovio… »

Vesti dana »