Povezane vesti

Svedok na suđenju Hrkalović: Eleza sam u Novom Sadu pratio sam jer kolege iz Beograda nisu htele da mi pomognu

Svedok na suđenju Hrkalović: Eleza sam u Novom Sadu pratio sam jer kolege iz Beograda nisu htele da mi pomognu

Insajder 21.12.2023
Trojica pripadnika novosadske policije u četvrtak, 21. decembra, su saslušani kao svedoci u Specijalnom sudu u postupku koji se vodi protiv nedašnje državne sekretarke MUP-a Dijane Hrkalović, bivšeg načelnika Službe za specijalne istražne metode… »
"Konju, vrati se! Mogu da te ubiju" Policajci na suđenju Dijani Hrkalović otkrili nove detalje o tajnom praćenju Darka Eleza

"Konju, vrati se! Mogu da te ubiju" Policajci na suđenju Dijani Hrkalović otkrili nove detalje o tajnom praćenju Darka Eleza

Blic 21.12.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem svedoka, tri policajca iz Novog Sada, nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović, povodom optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja u MUP-u kočila istrage i… »
Šokantne izjave policajaca na suđenju Dijani Hrkalović: Objasnili kako su pratili Darka Eleza i ko je "konj"

Šokantne izjave policajaca na suđenju Dijani Hrkalović: Objasnili kako su pratili Darka Eleza i ko je "konj"

Telegraf 21.12.2023
Drobnjak tvrdi da mu je Šušnjić, koji mu je venčani kum, jednom prilikom zamerio što je išao sam da prati Eleza, te ga je pozvao i rekao mu da se vrati i da je "konj", jer mogu da ga otmu ili ubiju. U Specijalnom sudu u Beogradu danas je… »
„Rekao mi je da sam konj i idiot i pitao je l’ hoću da me neko otme i ubije“: Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović…

„Rekao mi je da sam konj i idiot i pitao je l’ hoću da me neko otme i ubije“: Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović…

Nova 21.12.2023
Na današnjem suđenje okrivljenoj Dijani Hrkalović, bivšoj državnoj sekrekatrki u MUP Srbije u Specijalnom sudu u Beogradu svedočila si tri svedoka vezana za krivičnu prijavu svedoka oštećenog Želimira Kreštavice koji je naveo da mu je tada… »
Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović: Policajci svedočili o tajnom praćenju Eleza

Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović: Policajci svedočili o tajnom praćenju Eleza

Euronews 21.12.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitavanjem svedoka, tri policajca iz Novog Sada, nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović, povodom optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja u MUP-u kočila istrage i… »
"Konju, je l' hoćeš da te neko otme i ubije?" Svedoci na suđenju Dijani Hrkalović otkrili detalje o praćenju Darka Eleza!

"Konju, je l' hoćeš da te neko otme i ubije?" Svedoci na suđenju Dijani Hrkalović otkrili detalje o praćenju Darka Eleza!

Kurir 21.12.2023
Na današnjem suđenje okrivljenoj Dijani Hrkalović, bivšoj državnoj sekrekatrki u MUP Srbije u Specijalnom sudu u Beogradu svedočila si tri svedoka vezana za krivičnu prijavu svedoka oštećenog Želimira Kreštavice koji je naveo da mu je tada… »
Policajci na suđenju Hrkalović svedočili o tajnom praćenju Eleza

Policajci na suđenju Hrkalović svedočili o tajnom praćenju Eleza

RTV 21.12.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitavanjem svedoka, tri policajca iz Novog Sada, nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović povodom optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja u MUP-u kočila istrage i… »
Suđenje Dijani Hrkalović se nastavlja u Specijalnom sudu

Suđenje Dijani Hrkalović se nastavlja u Specijalnom sudu

Telegraf 21.12.2023
Dijana Hrkalović se tereti za trgovinu uticajem. Suđenje bivšoj sekretarki MUP-a, Dijani Hrkalović zakazano je danas u Specijalnom sudu u Beogradu. Tri svedoka bi trebalo da svedoče. Dijana Hrkalović se tereti za trgovinu uticajem, dok su za… »
Dijana Hrkalović danas stiže u sud: Nastavlja se postupak protiv bivše državne sekretarke u MUP posle odlaganja

Dijana Hrkalović danas stiže u sud: Nastavlja se postupak protiv bivše državne sekretarke u MUP posle odlaganja

Kurir 21.12.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu za danas je zakazano suđenje bivšoj državnoj sekretarki u MUP-u Srbije Dijani Hrkalović, na kome bi trebalo da svedoče tri svedoka. Naime, prošlo ročište koje je bilo u novembru je odloženo pošto se u sudu nije… »

Vesti dana »