Povezane vesti

Izbola gazdaricu zbog: 47.000 dinara Radnica pekare se sumnjiči za pokušaj ubistva, preti joj do 15 godina robije

Izbola gazdaricu zbog: 47.000 dinara Radnica pekare se sumnjiči za pokušaj ubistva, preti joj do 15 godina robije

Blic 21.12.2023
Radnica pekare u Ulici Cara Dušana koja je 19. decembra nožem izbola gazdaricu pekare uhapšena je na licu mesta, a kako navode iz Višeg javnog tužilaštva, ona je osumnjičena za krivično delo Ubistvo u pokušaju. - Povodom događaja koji je izazvao… »
Postupak radnice koja je izbola gazdaricu podelio javnost Poruke na mrežama digle buru: Ruke ti se pozlatile! Jadna čeka te…

Postupak radnice koja je izbola gazdaricu podelio javnost Poruke na mrežama digle buru: Ruke ti se pozlatile! Jadna čeka te…

Kurir 21.12.2023
Nakon što je radnica Slađana T. (40) iz Futoga uhapšena zbog sumnje da je nakon svađe nožem nekoliko puta izbola svoju bivšu gazdaricu pekare Slavojku S. (63) državljanku Bosne i Hercegovine nasred ulice u Novom Sadu, na društvenim mrežama danima… »
"Krvi je bilo na sve strane, a jadna žena je samo jaukala" Ovako je Dimitrije spasao vlasnicu pekare koju je izbola koleginica

"Krvi je bilo na sve strane, a jadna žena je samo jaukala" Ovako je Dimitrije spasao vlasnicu pekare koju je izbola koleginica

Kurir 21.12.2023
Radnica pekare Slađana T. (40) iz Futoga juče oko 15 časova u Novom Sadu izbola je gazdaricu Slavojku S. (63) iz Bosne i Hercegovine, a napad se dogodilo jer joj je šefica navodno dugovala novac. Dimitrije Mijić je junak koji je sprečio veću… »
„Okrenula je nož ka nama, samo sam instiktivno stao ispred žene da je zaštitim“: Ispovest Novosađanina koji je…

„Okrenula je nož ka nama, samo sam instiktivno stao ispred žene da je zaštitim“: Ispovest Novosađanina koji je…

Nova 21.12.2023
"Kada sam čuo povike, samo sam strčao dole i video taj poslednji zamah nožem. Instiktivno sam potrčao, iskoristio trenutak kada se radnica sa nožem okrenula i iza njenih leđa prošao ispred ranjene žene. Zgrabio sam je, pokušavajući da je odatle… »
"Jaukala je, krvi je bilo na sve strane": Dimitrije je svojim telom štitio gazdaricu pekare koju je pomahnitala radnica napala…

"Jaukala je, krvi je bilo na sve strane": Dimitrije je svojim telom štitio gazdaricu pekare koju je pomahnitala radnica napala…

Blic 21.12.2023
- Kada sam čuo povike, samo sam strčao dole i video taj poslednji zamah nožem. Instiktivno sam potrčao, iskoristio trenutak kada se radnica sa nožem okrenula i iza njenih leđa prošao ispred ranjene žene. Zgrabio sam je, pokušavajući da je odatle… »

Vesti dana »